Arama sonuçları: *

1. SiyahLimon

Oyun indirirken aldığınız hız ne?

Eve kadar fiber var. 26-27 mb/s ile indiriyor. steam bazen 30 mb/s ile indiriyor.
  2. SiyahLimon

Bu Rust'ın olayı nedir

Rust özetle : "Bir gece ansızın gelebiliriz." Oyun : Ev kuruyorsun (Base building youtubeda milyonlarca içerik var çeşit çeşit.) Sonra belirli haritadaki yerlerden silah-hurda temin edip evinde gelişiyorsun ve PVP yapıyorsun istersen PVE de var oyunda. 2-3 kişi daha zevkli olur bilgine...
  3. SiyahLimon

rx6600 alınır mı oyun için

Bu fiyata alma. Ben sinerji faturalı gigabyte RX6600 satıyorum 2 adet. Bu fiyat bu kart için fazla bence. 7250TL den üstü verilmez. Bu arada kart baya iyi buz gibi çalışıyor.
  4. SiyahLimon

Çözüldü✓ Gamegaraj güvenilir mi

2-3 kez ürün aldım ertesi sabah kapımdaydı. Güvenilir firmadır
  5. Satılık MSI 1660Ti ekran kartı (Gamegaraj faturalı ve garantili) 7000TL

Satılık MSI 1660Ti ekran kartı (Gamegaraj faturalı ve garantili) 7000TL

Merhabalar, Gamegaraj sitesinden alınmıştır. Faturası kendi adıma kayıtlı ve ürünle beraber verilecektir. Fiyat : 7000TL Yer : ANKARA
  6. Satılık Gigabyte 1660Ti ekran kartı (İtopya faturalı ve garantili) 7000TL

Satılık Gigabyte 1660Ti ekran kartı (İtopya faturalı ve garantili) 7000TL

Merhabalar, İtopyadan alınmıştır. Faturası kendi adıma kayıtlı ve ürünle beraber verilecektir. Fiyat : 7000TL Yer : ANKARA
  7. SiyahLimon

RichyRich ile tanışın :) 9 GPU mining Rig

Yeni bir Rig daha kurdum istenirse detaylı paylaşabilirim :)
  8. SiyahLimon

:alien: (y)
  9. SiyahLimon

Yeni eklenenler v1 windows üzerinde şuan. Ancak fark etmiyor ben hem Hiveos hem Windows 50mh alabiliyorum belirli yöntemler aracılığı ile. * PSU lardan memnunum. * 1660ti larda fan var. * Anakart dediğiniz gibi msi 6 slotlu model 1 m2 çoğaltıcı ve 1 pci-e çoğaltıcı var. * 3060 v2 kartlar 36mh...
  10. SiyahLimon

Güncelleme : RichyRich e 2 tane daha RTX 3060 Zotac eklemesi yaptık :)
  11. SiyahLimon

ModartPC Yeni Sistem 6999₺

Oooh maşallah maşallah Ali Dokgöz T.C. Desen var tel numara desen var adres desen açık açık kapı noya kadar. Şimdi birisi bir halt işlese bu bilgileride bir cüzdana koyup olay yerinde bilerek unutsa olay sana yıkılsa napıcaksın ? Paylaşmayın oğlum gizli bilgilerizi KVKK kanunu nu okuyun öncelikle.
  12. SiyahLimon

Bu sistemi alıp adam akıllı kullanan kişi sayısı 1 elin parmaklarını geçmez. Şimdiden sarı site ilan dolmuş hepsi modart ekran kartı. Kim kime saplayabilirse satma derdinde.
  13. SiyahLimon

Bugün hiç yeni stok girdimi itopya ?
  14. SiyahLimon

Ethermine param içerde kaldı?

o zaman değişmemiş normalde online Kazımı hangi kart hangi ip den yapıyorsa orda yazması lazım. Sizin durumda başka bir konu var anlatmadığınız. Geçmiş olsun şuan sistem hiçbir şekilde izin vermez. Güvenlik sebebiyle yapıyor bunu.
  15. SiyahLimon

Site ethermine mı ? Ve cüzdan aynı cüzdan mı ? Yani ethermine girdiğinde mesela settings e gir. Notifications kısmındaki IP adresinin son hanesine bak. Sonra google a "what is my ip" yaz birde ordakinin son hanesine bak aynı mı ?
  16. SiyahLimon

Değişir tabii ki. Ama anlatıp anlatmama arasında kararsızım. Kimin internetini kullandın bakim anlat :) 1635020280 Güzel bir hikaye çıkar buradan kanımca.
  17. SiyahLimon

Risera bağlı ekran kartının fanları dönmüyor

Kartlar ısınmadıkça fanları dönmez. Sen miningi başlat ve afterburnerdan fan ayarlarını ayarla o zaman dönmeye başlar. Soğutucu bloğu eğer kaliteliyse ben fanlar dönmeden basit oyunları oynadığımı bile hatırlıyorum 1050ti kartımda. Fan artık son kademede devreye girer eğer sıcaklık çok artarsa...
  18. SiyahLimon

Büyük ihtimalle arkadaş bir internet cafenin veya bir Otelin-okulun internetini kullanıp kazım yapmış. IP adresinide bulamıyor şimdi. Parayı çekemezsiniz öyle kalır 1-2 ay sonra havuz zaten kendisine alır ve sıfırlar.
  19. SiyahLimon

RTX 3060 LAPTOP MİNİNG YAPILIR MI? MANTIKLI MI?

Laptopla kazım olur kilit de yok gayet iyi getirisi olur aşağıda paylaşıyım bir bak. Sadece altına mutlaka laptop soğutucu al minimum 2 fanlı. Sürekli taze serin hava girişi olsun.
Top Bottom