Arama sonuçları: *

• Users: Adry
  • Order by date
  1. Adry

Windows server 2008 R2 RDP Bağlantı Sorunu

Doğrudur. Bu olay çok garip bir anda gitmesi ve kaynak dahi bulunamaması olan kaynaklarda ki herşeyi denemem ve sonuçsuz kalması biraz can sıkıcı insanlar bağlanamıyor işlem yapamıyor ve büyük bir problem.
  2. Adry

Hayır ekteki ayar kapalı değil. Dediğim gibi daha önceden bağlanılıyordu hiçbir problem yoktu problem yaşandığı anda bile RDP ayarı açıktı kapalı değildi ne olduysa bir anda oldu.
  3. Adry

Çift internet bağlantısı mecvut. yanı sıra önceden bağlanabiliyorduk bir problem yoktu bir anda oldu yeni kurulmuş değil işletim sistemi uzun zamandır çalışır vaziyette. gerekli tüm ayarları kontrol ettim kayıt defterinde "LanAdapter" değerini de değiştirdim, portunu da aktif ettim değişen...
  4. Adry

Merhaba. IBM X3650 M.2 cihazına kurulu Windows server 2008 R2 Server'a RDP bağlantı yapamıyorum. Sabahtan uğraşıyorum birçok şey denedim bir türlü düzeltemedim hatayı resim olarak bıraktım. Yardımcı olabilir misiniz?
  5. Adry

F/P Boş Gaming Kasa Önerir Misiniz ?

usta güzel haklısın ama zaten benim sistemin rgb desteği yok ve o kadar param var çıkar ama gerek yok yinede teşekkür ederim ilgilendiğin için.
  6. Adry

F/P Boş Gaming Kasa Önerir Misiniz ?

Arkadaşlar öncelikle selam, mevcutta kullanmış olduğum kasanın performansı olmadığı için artık yeni bir kasaya geçmenin vaktinin geldiğini düşünüyorum kasa fiyatları da başını almış gidiyor. Daha fazla artmadan 500-550 lira maksimum bütçem var. Fiyat performans bir kasa önerebilir misiniz rica...
  7. Adry

Macbook Pro'ya Windows Kurulumu

teşekkür ederim deniyorum şuan fakat type c bir dönüştürücü var tek bir usb girişi var format usb sini taktığımda açılıyor menü geliyor fakat o tek usb girişine usb çoklayıcı takıp usb çoklayıcıya da flash belleği taktığım zaman windows logosunda kalıyor usb çoklayıcı takmadığımda ise ne touch...
  8. Adry

cihazın şifresini bilmiyorum yani işletmede kullanılan bir bilgisayar fakat şifresi bilinmiyor yeni kullanacak kullanıcı ise windows istiyor bu yüzden windows kurmak istiyorum
  9. Adry

Arkadaşlar merhaba elimde bir Mackbook Pro A1708 modelinde pc var ve buna içindeki MacOS işletim sistemini temizleyip temiz bir windows 10 kurmak istiyorum fakat destekler mi çok araştırdım fakat bir yanıt bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
  10. Adry

Amdkmdag.sys Hatası nedir ?

bahsettiğin işlemleri uyguladım dostum fakat herhangi olumlu bir yanı olmadı tekrar aynı şeyi yapıyor
  11. Adry

Minidump dosyalarım
  12. Adry

Selamlar geçtiğimiz günlerde nadiren de olsa bir mavi ekran hatası almıştım amdkmdag.sys olarak fakat bugün artık çekilmez bir hal almaya başladı girdiğim herhangi bir oyunda az bir süre sonra bu hatayı alıyorum nedir bilmiyorum yardımcı olur musunuz?
  13. Adry

1000-1200 ₺ Ekran kartı önerisi !

İ5-4590 işlemci ile uyumlu 1000-1200 tl bandında veya altında kart önerebilir misiniz ?
  14. Adry

ASUS PRIME H270M PLUS Anakart Bios downgrade sonrasında çalışmıyor

1605 ti 1604 e düşürdüm
  15. Adry

Anakarttaki vga girişindende görüntü veya herhangi bir tepki yok sistem açıldığında stabil olarak devam ediyor herhangi bir anormallik sadece ekranda var yani görüntü yok kasada işlemci fanı stabil ramler stabil ve bilgisayar açıldığında bir DIT sesi geliyor ya o ses gitti gelmiyor artık bu...
  16. Adry

Arkadaşlar merhaba ASUS PRIME H270M-PLUS Anakartım var HWID değiştirdim ve bios downgrade yaptım yeniden başlat komutu verdikten sonra bilgisayar bir daha açılmadı herhangi bir tepkime yok fanlar otomatik hızlarında dönüyor bios pilindeki terminale kısa devre yaptırdım olmadı CLTRC pinlerine...
  17. Adry

E7400+9500 GT İle Hangi Oyunları Oynayabilirim?

dostum çok sağol ilgine alakana teşekkür ederim
  18. Adry

Bana LoL CS:GO Valorant 70-80 fps oynatsın yeter 1620663909 sonradan upgrade edeceğim çünkü şimdilik beni bir kaç ay istediğim oyunlarda sıkıntısız oynatsın yeter
  19. Adry

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-bilgisayar-phenom-ii-840-4x-cpu-8gb-ram-asus-gt430-vga-500hdd-924165029/detay Bana en yakın sistem bu dostum bunu satın alabilirim bunun bahsettiğim oyunlardaki yaklaşık performansı ne olur ona göre hemen satın alacağım
  20. Adry

Athlon 3000G işlemcisini sizden duydum peki ona uygun hangi parçaları koyabilirim
Top Bottom