Neler Yeni

Macbook Pro'ya Windows Kurulumu

Adry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Çağrı Ay
Arkadaşlar merhaba elimde bir Mackbook Pro A1708 modelinde pc var ve buna içindeki MacOS işletim sistemini temizleyip temiz bir windows 10 kurmak istiyorum fakat destekler mi çok araştırdım fakat bir yanıt bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,685
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
Arkadaşlar merhaba elimde bir Mackbook Pro A1708 modelinde pc var ve buna içindeki MacOS işletim sistemini temizleyip temiz bir windows 10 kurmak istiyorum fakat destekler mi çok araştırdım fakat bir yanıt bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Her modele özel yapılan bir şey değil bu ben mac e win kurmuştum seninkinede kurulacaktır youtubeda tonlarca video var bunun hakkında bakabilirsin

• Beğen
Reaksiyonlar: Adry

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
mac sileyim windows kurayım gibi bir olay yok.varsa da apple resmi olarak desteklemiyor.intel işlemcili ise bootcamp yapabilirsin.

• Beğen

Adry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Çağrı Ay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mac sileyim windows kurayım gibi bir olay yok.varsa da apple resmi olarak desteklemiyor.intel işlemcili ise bootcamp yapabilirsin.
cihazın şifresini bilmiyorum yani işletmede kullanılan bir bilgisayar fakat şifresi bilinmiyor yeni kullanacak kullanıcı ise windows istiyor bu yüzden windows kurmak istiyorum

Bootcamp ile kurabilirsiniz.

• Beğen

Adry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Çağrı Ay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her modele özel yapılan bir şey değil bu ben mac e win kurmuştum seninkinede kurulacaktır youtubeda tonlarca video var bunun hakkında bakabilirsin
teşekkür ederim deniyorum şuan fakat type c bir dönüştürücü var tek bir usb girişi var format usb sini taktığımda açılıyor menü geliyor fakat o tek usb girişine usb çoklayıcı takıp usb çoklayıcıya da flash belleği taktığım zaman windows logosunda kalıyor usb çoklayıcı takmadığımda ise ne touch pad nede klavye çalışıyor anlamadım gitti usb çoklayıcıyı takıyorum mouse u takıyorum usb çoklayıcıya çalışıyor mouse ile çok garip
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bootcamp ile kurabilirsiniz.
cihazın şifresini bilmiyorum bilsem yöneleceğim yön o olacak ama yardımın için teşekkürler

Top Bottom