Arama sonuçları: *

1. L

35000 TL Oyuncu Laptop Önerisi

Arkadaşlar 35000 TL'ye alınabilecek en iyi oyuncu laptopu nedir? Asus'un kalitesine güveniyorum onun dışında çok bir bilgim yok, monster vs. önermezseniz sevinirim.
  2. L

Tron V2 22499 TL'ye alınır mı?

2k'da oynayacak arkadaş
  3. L

Hocam nvidia toplanacağı kesin, ssd'yi de değiştirebiliriz. Yani 25k seviyelerine çıkana kadar kasa, psu ve ssd'yi değiştirmeyi düşündüm ben
  4. L

Arkadaşlar selam bir arkadaş için kasa bakıyorum da. Tron v2 3070ti'li sistemi beğenmiş. Özellikleri aşağıya sıralayacağım fakat bütçeyi 25k seviyelerine çıkarabilir. Kasa ve güç kaynağını beğenmedim ben. SSD'den de emin olamadım, anakart da giriş seviyesi diye hatırlyıroum. Sizce nasıl...
  5. L

Uncharted hediyeli ,ryzen 5 5600 yardım .

Hocam önceden alınmış r5 5600x için olmuyor değil mi bu? 1 yıl önce almıştım da ben :)
  6. L

Screen Recorder Önerisi

Hocam bu dediğinizi yaptım fakat eskiye dair bir kayıt yok ki, sadece tuşa bastıktan sonrasını kaydediyor.
  7. L

Screen Recorder Önerisi

Çok teşekkür ederim deneyip yazacağım tekrardan
  8. L

Screen Recorder Önerisi

Arkadaşlar merhabalar w10 için bir screen recorder arıyorum. Ekran kartım 6700xt. Fakat aradığım screen recorder geriye yönelik olmalı. Örneğin csde bir el aldım ace attım, bir tuşa tıklıyım ve son 2 dkyi vs. kaydetsin. Arkadaş geforce üzerinden buna benzer bir şey yapıyordu. Bunun gibi tek...
  9. L

Powercolor Red Devil rx 6750 xt gta 5 80 derece

4-5 fps derken derece mi hocam? Sistemi yoracak bir oyuna girin hocam ekran kartı kullanımı 99'larda olduğunda dereceye bakın. Eğer 75'in üstüne falan çıkmıyorsa bence bir sorun yoktur. Benimki max. 70 görüyor. Fakat dediğiniz gibi kasanın hava almasıyla da ilgili bu iş
  10. L

Powercolor Red Devil rx 6750 xt gta 5 80 derece

Hocam bende de aynı kartın 6700xt'si var. Oyunlarda maksimum 70 derece görüyor. Fanlar %40-45'te çalışıyor maksimum. Kasam ise gamegarajın bir kasası. Çok üst seviye de değil yani. Kasanızın soğutması kötü olabilir+ ağustos ayındayız. Şu an gördüğünüz sıcaklıklar o ekran kartının maksimum...
  11. L

Anakart satılırken dikkat edilmesi gerekenler

Arkadaşlar anakartım 1 yıldır boşta duruyor. Başka bir sisteme geçmiştim. Şimdi bu anakartı (b450m pro vdh max) bir arkadaşa satacağım. Fakat nedense içinde bir bilgim kalır mı vs. diye korktum. Buraya bir danışmak istedim. Herhangi bir şey yapmam gerekir mi? Şimdiden teşekkürler.
  12. L

Cyberpunk 2077 nasıldır?

Hocam eksi olarak en fazla göze çarpan yanlar; -RPG ögelerinin yani roleplayin zayıf olması hatta neredeyse hiç olmaması oyunun son saatlerine kadar seçim yapmıyorsunuz -Oyunun ilk 5-6 saati her karakterde (nomad street kid vs) değişecek diyorlardı sadece 20 dakikası değişiyor. -Yapay zeka çok...
  13. L

Ori Blind Forest oynanmalı mı?

Hocam ben ikisini de bitirdim. 1'den 2'ye geçince resmen çağ atlanmış diyorum. Görsel kalitesi ikisinin de çok iyi fakat oynanış kısmında 1. oyunda sığ bir oynanış var. Fakat 2. oyunda cidden her anlamda bosslar yetenekler hikaye süper diyebilirim. Ben yerinizde olsam 1.'ye de bakmaya çalışırdım...
  14. L

Steam İndirimlerinde Alınabilecek Güzel oyun önerisi

Epicten 90 TL'ye alabiliyorsunuz hocam. Bilmiyorsanız oradan almanızı tavsiye ederim. Platform olarak Steam'e yaklaşamasa bile 60TL azımsanacak bir miktar değil.
  15. L

md3 sistem al satçılar 😀😀😀

Adam gayet güzel açıklamış hiçbir yalan söylemeden 7k'ya aldığını vs. de söylemiş. Yani burada hiçbir dolandırıcılık veya yapılmaması gereken bir şey yok. Maalesef bu işler şans işi, hız işi. Ben de zamanında 3060'lı sistemi alamamıştım çok üzülmüştüm. Ama sırf biz alamadık diye al-satçılara laf...
  16. L

Beats studio 3/Satıcı

Arkadaşlar selam bu site güvenilir midir? Daha doğrusus bu satıcı? ; https://www.akakce.com/bluetooth-kulaklik/en-ucuz-beats-studio3-wireless-mavi-mqcy2ze-a-anc-aktif-gurultu-onleyici-kablosuz-kulak-ustu-kulaklik-fiyati,403559312.html Bir de iphone 7 ile beats studio 3 yani bu kulaklık...
  17. L

Beats Studio 3 Wireless

Hocam iosta daha mi iyi? telefonum iphone 7
  18. L

Beats Studio 3 Wireless

Arkadaşlar bu kulaklık nasıldır? Bilen, daha önce kullanmış olan var mıdır? Amacım tamamen müzik odaklı ve hikayeli oyunları oynayabileceğim kablosuz bir kulaklık almak. Bütçem maks 2000. Başka önerisi olan da yazabilir.
  19. L

Karşı Cins Hakkında Açılan Konular Hakkında Oylama...

Hayır diyorum. Nedeni de Evet veya Hayır yazmak yerine direkt oylamada yönlendirme yapman. Yoksa ben de böyle konuların sürekli açılması taraftarı değilim forumda.
  20. L

W10 Telefonla Etkinleştirme

Arkadaşlar merhabalar lazımbana.comdan win10 pro kodu aldım. Kod geldi fakat üstüne şu videodakileri yapmam gerekiyormuş: Acaba bu telefonla etkinleştirmeyi yapsam bir sorun olur mu ? Bilgilerimi vs. çalabilirler mi ?
Top Bottom