Arama sonuçları: *

1. Z

forumda tanıdığınız en Troll üyeler

Ben ne yaptım olum
  2. Z

İncehesap ekran kartı garanti süreci.

İyi akşamlar öncelikle. RTX 2060 model ekran kartım arıza yaptı ve 5 gün önce garantiye verdim. Şu an distribütör de test aşamasında. Aklıma takılan soru şu eğer ekran kartı arızası var ise ellerinde ürün yoksa bana faturadaki aldığım fiyatı önerecekler muhtemelen. Şikayetvar'da okuduğum...
  3. Z

rtx3060 mining kilidini nasıl kıraarım

V1 versiyon 1 oluyor.V1 modeller kırılabiliyor
  4. Z

Valorant 2.sefer 1 aylık ban

Bence de daha bir şey yazmıyorum
  5. Z

ahahha D: 1630506972 Hwid ban yemiş işte.Araştırsa bulucak gereksiz konu açıp kalabalık yapıyolar sürekli.
  6. Z

Oyuna verecek parası olsa verir.Burda fakir edebiyatına gerek yok
  7. Z

Oyuna para yatırdığı mı nerden çıkardın? Sen fakirsen ben ne yapıyım git ağla odanda
  8. Z

Ergenleri eklemiyorum ben DC .Çocuklara ayıracak boş vaktim olmuyor benim.
  9. Z

Zorun da kaldım diye bir şey yok.1 olur 2 olur 3 olur.30 defa ne demek.Perma yersin umarım.Bayram da biriktirdiğin harçlıkların boşa gidicek git biraz ağla odanda 1630506622 Önemli değilse konu açmayacaksın böyle böyle oldu diye.Bekleyeceksin cezanı
  10. Z

4 aydır oyuna girmiyorum en son plat 1 liginde bırakmıştım :) Şimdi git silver liginde dilenmeye devam et
  11. Z

İyi olmuş umarım perma yersin :)
  12. Z

Güvenilir Windows 10 home ucuz OEM key sitesi

Amazon dan retial key almıştım 17 TL'ye 2 ay oldu olmadı kullanıyorum hala bir sorun yok 1629652154 https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08JQLVZ2X/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1 30 TL olmuş buradan alabilirsin
  13. Z

Yardım M2 vidası bunlardan hangisi

Pardon arkadaşlar
  14. Z

Yardım Bu Plastik M.2 Vidası mıdır?

Diğer açtığın konuda m2 vidasını işaretledim sana.Evet o plastik olan m2 vidası.Onu çıkar m2 taktıktan sonra yeniden oturt yerine
  15. Z

Yardım M2 vidası bunlardan hangisi

Var içinde m2 vidası dostum.Sol üst köşeden sağa doğru gel 3 vida 1629459131 Burada m2 vidası
  16. Z

Yardım fareyi en ucuz hangi kargo ile kargolarım acil

Araskargo olması lazım.En pahalısı yurtiçikargo.Ptt en ucuzu ama ondan sonra aras geliyor
  17. Z

İtopya Destek Rezilliği ve Bilgisayardan Anlamayan Çalışanları

Soyguncu vatan dan alışveriş yapılmaz
  18. Z

Bllgisayar satmak için iyi bir zaman mı??

Çıkacağı kesin değil ki.Bekleniyor sadece.Benim düşüncem çıkmaz sürekli erteliyolar
  19. Z

Yardım Etherium 2.0 güncellemesi

Hiç sanmıyorum geleceğini.Sürekli erteliyolar
  20. Z

Yardım Etherium 2.0 güncellemesi

Neye göre 24 temmuz var mı bir kaynak dostum
Top Bottom