Neler Yeni

Valorant 2.sefer 1 aylık ban

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Peter Parker

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Berkay Kurt
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Yayıncılığı,laptop
afk kalmak zorunda kaldım
neden oynuyosun ozmn afk kalcaksan bide zorundaymış bi arada lgs den dolayı afk kalmak zorundayım yazmış lgs varsa neden girdin oyuna ben ders çalışacağım zaman pc yi masamdan kaldırıyorum ki uyarıcılar azalsın afk kalmak zorundsa olsan bile kalmayacaksın oyna afk kalacaksan niye girdin oyuna

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Eskiden çok afk kalıyordum toplamda 30 kez falan kalmışımdır sonunda 1 aylık ban yedim sonra banım bitince (23 ağustos) normal devam ettim ama bugün gene afk kalmak zorunda kaldım geri girincede baktım 29 eylüle kadar ban yemişim yan hesapta açamıyorum ban yine devam ediyor sanırım ip ban atmışlar her neyse bu ban olmadan nasıl yan hesap açabilirim
Bildiğim kadarı ile yan hesap açsanız bile giremiyorsunuz diye biliyorum ayrıca afk kalıcaksan girme arkadaşım insanların oyun zevkini yarıda bırakmaya hakkın yok.
keşke şöyle 2-3 ay yersin.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Herkes çoğunluk gibi 15 saat odasında kalmıyor arada oyuna giriyor o sırada okulla , işle alakalı önemli işleri çıkabiliyor veya arkadaşları dışarı çağırıyor falan o yüzden zorunluluktan afk kalıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama tabi o şeyler yüzünden afk kalıyorsa muhtemelen düzensiz olduğundan kalıyordur. Ne zaman oyuna gireceğini bilmiyordur

Yani bazıları oluyor mesela okula gidecek veya bi yere gidecek 40 dk sonra adam maça giriyo uzatmalarla 50 dk oluyo maç işim var çıkıyorum diyo

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
bu konu niye uzuyor o.O2 İp ban yemişsin başka hesap açsanda giremiyorsun işte arkadaşlarına söyle hesap açsınlar ordan gir,internet kafeye git hesap aç oyna bu kadar mı zor kafatası içindeki maddeyi kullanmak ? uyarı yemeyiz inş

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
neden oynuyosun ozmn afk kalcaksan bide zorundaymış bi arada lgs den dolayı afk kalmak zorundayım yazmış lgs varsa neden girdin oyuna ben ders çalışacağım zaman pc yi masamdan kaldırıyorum ki uyarıcılar azalsın afk kalmak zorundsa olsan bile kalmayacaksın oyna afk kalacaksan niye girdin oyuna
Bırakın ya bir de küfür edicekmiş paşam
Ay çok korktum susup utanarak oturmak yerine halen kendini haklı görüyor.
Aslında bunun perma HWD ban yemesi şart.

Herkes çoğunluk gibi 15 saat odasında kalmıyor arada oyuna giriyor o sırada okulla , işle alakalı önemli işleri çıkabiliyor veya arkadaşları dışarı çağırıyor falan o yüzden zorunluluktan afk kalıyor

Ama tabi o şeyler yüzünden afk kalıyorsa muhtemelen düzensiz olduğundan kalıyordur. Ne zaman oyuna gireceğini bilmiyordur

Yani bazıları oluyor mesela okula gidecek veya bi yere gidecek 40 dk sonra adam maça giriyo uzatmalarla 50 dk oluyo maç işim var çıkıyorum diyo
Peki 30 defa AFK nedir ?

Bildiğim kadarı ile yan hesap açsanız bile giremiyorsunuz diye biliyorum ayrıca afk kalıcaksan girme arkadaşım insanların oyun zevkini yarıda bırakmaya hakkın yok.
keşke şöyle 2-3 ay yersin.
Screenshot_101.png

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Zorunlulukların nelerdi?
Bu senin hatan gine de planlı oynamalısın.
Onların suçu ne peki?
Zorunlulukların nelerdi açıklar mısın?
Anlarım 10 tane afk kamayı da 30 nedir kardeşim burada artık snein plansız oynamana bakıyor.
İşinin olacağına inanıyorsan girme işin varsa işini yap 30 defa normal değil.
10 olsa anlarım çıkarsın da 30 gerçekten fazla.

Peter Parker

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Berkay Kurt
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Yayıncılığı,laptop
Bırakın ya bir de küfür edicekmiş paşam
Ay çok korktum susup utanarak oturmak yerine halen kendini haklı görüyor.
Aslında bunun perma HWD ban yemesi şart.
lafı kime çaktın anlamadım ki ?

Zargana

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Y.D
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR