Arama sonuçları: *

1. Kartal34

Donanım Arşivi yılbaşı logo çalışması

Normal DA logosu kalsın şapka eklensin sadece, bir de İ lerin noktaları kar tanesi olabilir dedikleri gibi.
  2. Kartal34

Ucuz kaliteli termal macun önerir misiniz

MasterGel Pro burun farkıyla daha iyi. 1 derece falan oynar maksimum ikisi de gayet iyi modeller. Ama ben olsam MasterGel Pro alırdım hem sürmesi daha kolay hem de içinden eski macunu silmek için uygun bir alkollü bez (içeriğini bilmiyorum ama baya iyi temizliyor) çıkıyor.
  3. Kartal34

Güvenilir. Bu arada o mesajda iki link var MasterGel Pro linki de atmıştım onun altına onu da alabilirsin.
  4. Kartal34

Bilgisayar alamayanlar…

Bilgisayar alamayanlar için bir iç dökme konusudur. Büyük ihtimalle bu konu yıllar sonra sayfalarca olacak ama ben göremeyeceğim, çünkü yarından itibaren forumu bırakıyorum.
  5. Kartal34

https://www.teknobiyotik.com/arctic-mx-4-en-yuksek-performansli-termal-macun-4gr-ar-actcp00002b.html https://ty.gl/mj221ac9y8 MasterGel Pro bence daha iyi ama ikisi de işini görecektir. Macunu çıkarmak için peçete yetiyor genelde. Yetmezse ıslak mendil veya tinerle rahat çıkar. Ben hep ıslak...
  6. Kartal34

PlayStation alıcam altlarında yenilenmiş yazıyor?

Kısaca ikinci el. Uzun olarak bozuk veya kullanılmış ürünlerin kusurları giderilip bozuksa tamir edilip satılması oluyor.
  7. Kartal34

Oppo A74 VS SE 2020 VS Samsung M52

Sizce hangisi daha mantıklı? SE 2020: 5000TL M52: 5100TL A74: 3200TL Kamera umrumda değil. Hafıza en az 64GB olmalı ama fazlası da iyi olur tabi, Amoled ekran istiyorum mümkün olduğu kadar ama işlemci gücü olarak da yarı yolda bırakmasın istiyorum.
  8. Kartal34

iPhone SE 2020 vs Android telefon?

Hiç Xiaomi kullandın mı bilmiyorum ama ben kullandığımda oyunlarda daha stabil 30FPS bile veremiyordu cihaz, 60FPS modunda 20-40 arası dalgalı FPS veriyordu. İşlemci gücü olarak neredeyse yarı yarıya zayıf iPhone 6S bile o oyunda sabit 60FPS veriyor üstelik… Kendilerini 1 yılda çok...
  9. Kartal34

Intel core 2 duo p8600 Apu mu ?

Değil. O serilerde APU yok. Ama o serilerin takıldığı neredeyse her anakartta onboard grafik birimi vardır.
  10. Kartal34

iPhone oyun için gayet iyi. Bu konuda çok test yaptım. Şuan iPhone 11 ile bile cihaza çıkan tüm oyunlar full ayarlarda 60FPS akıyor. Benim amacım oyun değil o da ayrı bir konu, benim iPhone kullanmak istememe sebeplerim farklı.
  11. Kartal34

Kamera pek umrumda değil. Diğer konulara bakıyorum daha çok. Mesela şimdi SE 2020 kullanmak mı mantıklı sence Oppo A74 almak mı? İşlemci hariç neredeyse her konuda A74 önde ama bilemedim 😅
  12. Kartal34

anakartımda pcie 4.0 ssd kullanabilirmiyim ?

Yani kısmen doğru oluyor, o işlemci de içindeki grafik birimi ile beraber PCI 4.0 destekli 😅 Bende de H410 anakartta 4.0 destekli ekipman kullanınca slot 4.0 olarak gözüküyordu, gerçek değil o.
  13. Kartal34

anakartımda pcie 4.0 ssd kullanabilirmiyim ?

Ekran kartın 4.0 destekli herhalde. Zaten 3.0 hızında çalışıyor gözüküyor. 1639337705 Bu arada PCI 4.0 M2 diskleri kullanabilirsin ama taktığın soket en fazla 3500MB/S civarı hız aktarabileceği için o anakartla daha fazla hız alamazsın.
  14. Kartal34

AMD İŞLEMCİ LAZIM ( 1500 TL ) BÜTÇE

Elindeki işlemci yetmez. Yalnız 1500 liraya da en fazla 1600AF alınıyor zaten o yüzden bir yükseltme de yapamazsın 😅 Bence elindeki işlemci ile kullan çok darboğaz yapmaz zaten.
  15. Kartal34

X3 GT de de var mı aynı sorun? Arkadaş alacaktı onu da varsa söyleyim almasın. Ben M52 falan düşünüyorum daha çok. Veya Oppo A74 iyi gibi geldi onu da alabilirim. Bir yandan da SE 2020 kafa kurcalıyor tabi 😂
  16. Kartal34

Yardım bu işlemci bu anakartta çalışırmı

Yalnız anakartın tam modeli ne ben güncel bir şeydir diye düşünmüştüm ama üstünde şuan P4 takılıysa eski bir model olabilir. Eski çipsetler Quad Core işlemcileri desteklemiyor.
  17. Kartal34

Küçük ekran taşınabilirlik açısından işime bile gelir aslında. Ama ekran kalitesi sıkıntı işte.
  18. Kartal34

Yardım bu işlemci bu anakartta çalışırmı

Çalışır ama modlu BIOS falan gerekir. Bir de baya fazla ısınıyor o işlemci. Core 2 Quad serisi daha mantıklı bence.
  19. Kartal34

SE 2020 yi 5000TL olarak sayın onu belirtmeyi unuttum. Konuya da ekliyorum şimdi.
  20. Kartal34

Mobil operatörlerde git gel yapılarak indirimli tarifelerden yararlanılır mı?

Açığı oluyor bazen, biz de sadece yeni müşterinin yararlanabileceği bir internet tarifesine başvurmak istemiştik oradaki çalışan halletmişti çoğu kişi geçemiyordu biz geçmiştik vs. Ama normalde en az 90 gün sonra geçmen gerek. Ben şahsen 2 operatör seçtim kendime senede bir git gel yapıyorum 😁
Top Bottom