Arama sonuçları: *

1. osmansamed

Daire alıp satan/emlak işlerinden anlayan varmı?

Yapı üretimlerinde yapı denetim şirketleri, şantiye şefi, proje müellifleri, müteahhitler ve ilgili belediyeler sorumludur. Satın alacak veya satacak kişi eğer işin içinde yanılma unsuru yoksa sorumlu olmaz.
  2. osmansamed

android den apple uygulama aktarma

Uygulama App Store'da yoksa geçiremezsin.
  3. osmansamed

Yardım 2 Gb Ram Kullanılamıyor

Bios güncellemesi deneyiniz
  4. osmansamed

ÇÖZÜLDÜ AKTİF BANK

Kredi teklifi hazırdır. Kredi çekilmiş olsa babanın banka hesabına yatardı. Yani bankacının işgüzarlığı olabilir.
  5. osmansamed

Tek Ürün Basan Matbaa Önerisi

Burdan bakabilirsin. Yalnız sayfa sayısı vs önemli. Bir görüş istersen. https://www.matbuu.com/urunler/kitap/secenekler/
  6. osmansamed

Yardım Laptop içerisindeki ssd yuva durumunu öğrenmek istiyorum

Eğer anakartınız böyleyse 2 adet m2 yuvası var ve biri boş. M2 ssd almalısınız.
  7. osmansamed

m2 yuvasıdır muhtemelen. Siz laptop'un marka modelini yazabilir misiniz tam olarak. Bakalım m2 desteği var mı?
  8. osmansamed

Harici ssd yuvası olduğunu nerden biliyorsunuz?
  9. osmansamed

Modem kurulumu yapamıyorum

Kurulumu neden yapamıyorsunuz? Hali hazırda 75 mbps internet görünüyor.
  10. osmansamed

Bilgisayar toplarken kablolama nasıl yapılır ?

Bilene yaptıracaksın para isteyecek. Kablo üzerinde ve soketler öyle yapılmış ki hata oranın %5 civarı. Kolay gelsin.
  11. osmansamed

En Ucuz Araba Si̇gortası

İnternette sigorta şirketlerinin sorgulama ekranları var. Zaten genelde birbirine yakın fiyatlar çıkıyor. Sigortam gibi bir site vardı bak istersen.
  12. osmansamed

silindi

İndirim bitmiş. Konu etiketini düzenleyebilirsek iyi olur.
  13. osmansamed

İntel i3 12100 / intel i5 10400 hangisi tercih edilmeli?

Güncel versiyon istiyorsan 12. Nesilden devam et en azından 1 yıl daha fazla götürür. Ama çok kasıntı işler yapmıyorum diyorsan fazla para vermeden 11. Nesilden devam edebilirsin. 10. Nesile gerek yok.
  14. osmansamed

Banner tasarımı için geliştirmem gereken ne olabilir ?

Söyleyeceklerimi yapıcı eleştiri olarak dikkate almanı belirtmek isterim. 1- Çok fazla bilgi kullanmak gerekirse dağınık ve parça parça kullanma. 2- Az bilgi varsa daha dikkat çekici şekilde kullan. 3- Görüntü ve boşluk oranlarını iyi ayarla. Ne çok fazla ne çok az. Bu biraz kullandıkça gelişen...
  15. osmansamed

Monitör driverları ve ayarları

Driver dediğin en üstteki. Diğerleri etiket, hızlı kurulum rehberi, kullanım kılavuzu ve Acer Görüntü Eklenti Uygulaması. En üsttekini kuracaksın.
  16. osmansamed

Billgisayarım görüntü vermiyor

Muhtemelen parça kopmasından dolayı anakart kısa devre yapıyor. Anlayan birine gösterin.
  17. osmansamed

G.SKILL Ripjaws V 16GB 3200MHz CL16 Ram Ne Kadara Gider?

Ürün sıfır mı?
  18. osmansamed

Amazon Yurtdışından sipariş edilen ekran kartı hakkında

Zaten beklenmeyen bir durum olduğu İçin yazmışlar. Ancak hala belirtilen teslim tarihinde teslim edebiliriz diyor.
  19. osmansamed

EA 20K Hangi Üniversiteyi Önerirsiniz?

Balıkesir merkez buralardaysan beklerim çay içmeye 👍
  20. osmansamed

EA 20K Hangi Üniversiteyi Önerirsiniz?

Okuyacağınız üniversite okuyacağınız bölümle alakalı ilk 10 da değilse 11 ve sonraki üniversitelerin bir önemi yok. Karatay olsun Balıkesir olsun farketmez.
Top Bottom