Arama sonuçları: *

1. M

Errkek cüzdan önerileri.

Agalardan cüzdan önerileri bekliyorum. Şöyle içine 10-15 arası kart alacak bir ürün arıyorum. Kullanan varsa deneyen varsa atsın. Çünkü şu an kullandığım ürün de 4 karttan fazlasını almıyor, aldığı zaman da para sokuşturamıyorum çünkü kapanmayacak hale geliyor.
  2. M

IOS Hangi IPhone'yi kullandınız?

13 pro(yd) kullanıyorum. Çok iyi bir cihaz. Stabilitesi yeter. 7 plusta var elimde ekran farkını hissettiriyor(120hz olayı).
  3. M

Yurtdışı cihaz IMEI kaydı

Moruq naptın hallettin mi aynı durumdayım elimde 13 pro var ben de istanbuldayım önümüzdeki ay karadeniz+gürcistan turuna katılacağım fakat yurt içinde aldığımız yd cihazını kayıt edebiliyor muyuz kesin onu merak ediyorum ? Ve süreç nasıl işliyor ? Bilen paylaşır ise sevinirim
  4. M

İmei kayıt yapılır mı?

Elimde 13 pro var yd imei kaydı bitince kapandı gürcistan yolu görünüyor. Yeni yasa ile 3 yılda bir defa kayıt yapabiliyorsun ve sadece kaydı yapan kişi kullanabiliyor telefonu. Sözde imei affı olacaktı ve yurtiçindeki tüm kayıtsız cihazlar bir defaya mahsus kayıt altına alınıp açılacaktı.
  5. M

Yurtdışından Apple Watch Alabilir miyim?

Merak ettim konuyu, ben de yukarıdaki arkadaş gibi sadece sim kartlı modellerin imei olayından ötürü kayıt yaptırılıp kullanılması gerektiği yönünde duyumlar almıştım.
  6. M

400 TL kulaklık önerisi

Ben de 700 liraya kadar bakıyorum konu açtım ama cevap yok kanka. Galiba kulaklık konuları sarmıyor bejfkgfvjfuknhk
  7. M

750₺ kafaüstü kablosuz kulaklık yardımı

https://www.epey.com/kulaklik/karsilastir/351225-706528-807615/bluedio-t7-plus_bluedio-h2_philips-tah5205/ Şu üç seçeneğe baktım fakat bir karar veremedim. İçlerinde prime özel fiyatıyla philips’in kulaklığı da var. Bugün yarın alabilirim veya da daha iyisini önerecek olursanız değerlendiririm.
  8. M

PS5 Alıcam ama Nerden alabilirim

Bankayı arayıp müşteri temsilcisine sor olmaz ise gidip keşi sayarak al.
  9. M

iphone 13 vs 13 pro hangisini tercih edeyim.

Bu imei uzatmalı yurtdışı olayına girmeyin. Yd telefonları almayın. Kardeşim ve iki kuzenim 13 pro aldı. İmei uzatma ile kullanıyorlardı. Şimdi 3’üde kapandı. Kayıt için şans verilecek diyorlar tabii ama hiç sanmıyorum bskfbvsjd. Gidin yurtdışından bizzat faturasıyla kendiniz alın. 2-3 fazla...
  10. M

Adobe uygulamalarında render alırken GPU kullanımı %0

kanka bu videodakileri bir dene. Belki faydası olur.
  11. M

Photoshop nereden indirilir?

Site ismi vermekte ban sebebi mi ?
  12. M

İNDİRİM HASTASI ÜYEMİZE UFAK BİR HEDİYE 🔥

Adam haketmiş kazanmış. Biz de tebrik ederiz, başarılarının ve azminin devamını dileriz bdkfnskd
  13. M

Öneri Full rgb Max 300₺ / switchli full rgb max 400₺

Kanka iptal et siparişi eğer internet üzerinden aldıysan. Değiştirirsin bu ürün ile ?
  14. M

Öneri Full rgb Max 300₺ / switchli full rgb max 400₺

Ne sipariş verdin bro. Ve konu devam etsin ben önerileri alabilirim eyv.
  15. M

700 900 tl arası mouse önerisi

Hazır konusu açılmış iken bu ürün nasıldır almayı düşünmekteyim. https://www.n11.com/urun/razer-deathadder-v2-mini-kablolu-optik-sensor-oyun-mouse-1719151
  16. M

🔥İndirim BannerLord İndirim ( Okumanız Tavsiye Edilir!!)

Arkadaşın dediği gibi bi süre sonra sıkıyor. Fakat tabii sen “ben buna para ödedim bitirene kadar durmam o zevki almalıyım” diyebilirsin.
  17. M

İshale ne iyi gelir {ACİL}

Bro 2-3 çay kaşığı kahveye 6-7 damla limon sık çok sulu da olmasın kuru da kalmasın öyle ara bi kıvamda olacak karıştır ye. İşe yaramaz ise 2 saat sonrasında bi tur daha ye.
  18. M

Xbox game bar vs obs vs radeonlive

Herkese selam forumlamaya devam. Brolar konu başlığında da gözüktüğü üzere bu üç kayıt/yayın aracının kıyaslaması için açtım konuyu. Aranızda illa ki uğraşan vardır. Deneyimlerini aktarabilir ise sevinirim. Ekran kartım 6600xt işlemci r5 5600. Farklı bir öneri varsa eğer değerlendiririm tabii...
  19. M

iPhone'da YouTube'dan video indirme uygulaması var mı?

Kendim kullanıyorum şimdiye kadar ters bir durum ile karşılaşmadım. Güvenilir midir, buna cevap verecek kapasitede siber güvenlik bilgisine sahip değilim henüz.
  20. M

iPhone'da YouTube'dan video indirme uygulaması var mı?

Paylaşma linkini kopyala safari uygulamasında aç sayfa yüklendikten sonra linke gelip “www.” Kısmından hemen sonra “ss” ekle böylece seni indirme sayfasına götürür oradan rahatlıkla indirebilirsin böylece ekstra üçüncü parti uygulamaya gerek kalmadan cihaza indirmiş olursun.
Top Bottom