Neler Yeni

iphone 13 vs 13 pro hangisini tercih edeyim.

Mortingen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Bob
Bu imei uzatmalı yurtdışı olayına girmeyin. Yd telefonları almayın. Kardeşim ve iki kuzenim 13 pro aldı. İmei uzatma ile kullanıyorlardı. Şimdi 3’üde kapandı. Kayıt için şans verilecek diyorlar tabii ama hiç sanmıyorum bskfbvsjd. Gidin yurtdışından bizzat faturasıyla kendiniz alın. 2-3 fazla verir kayıt yaparsınız. Yine de yurtiçinden ucuza gelir. Garanti eksisi ile tabii.

roosevelt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Tuna Taş
Bu imei uzatmalı yurtdışı olayına girmeyin. Yd telefonları almayın. Kardeşim ve iki kuzenim 13 pro aldı. İmei uzatma ile kullanıyorlardı. Şimdi 3’üde kapandı. Kayıt için şans verilecek diyorlar tabii ama hiç sanmıyorum bskfbvsjd. Gidin yurtdışından bizzat faturasıyla kendiniz alın. 2-3 fazla verir kayıt yaparsınız. Yine de yurtiçinden ucuza gelir. Garanti eksisi ile tabii.
İMEİ uzatma sistemi İOS'da kalktı. Bu saatten sonra kendi pasaportuyla yurtdışına giriş-çıkış yapmamış kimse yurtdışı telefon almasın.

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
Durumunuzu bilemem ancak bir telefona bu paraları dökmenizi asla önermiyorum, özellikle durumunuz orta ve altı ise. Hayatım boyunca sadece iphone kullandım, birkaç hafta önce de 15000'e iphone 11 aldım ancak o parayı verdiğime pişman gibiyim. Telefonla çok uğraşan birisi değilim ve 3-4k'ya alabileceğim android telefon, üstüne de xbox series x'i düşününce fazla para verdiğimi anlıyorum. Önceliğiniz telefon değil başka hobileriniz olsun. Iphone 13 yerine alacağınız bir ps5 veya televizyon sizi çok daha fazla eğlendirecektir.
Hocam bende konsol var ve nadiren kullanan biriyim artı 11 keşke almasaydınız o parayı ya yatırım yada aldıysanız bekletin piyasası artsın bende sizin gibi düşünüp gittim a73 aldım iphone se 2020 vardı bende sattım bunu aldım ve aşırı derecede pişmanım o yüzden ios bakıyorum ve güncel bir telefon arayışındayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkisinide alma ben ip 12 kullanıyorum pişmanım ve zaten ip 11 den sonraki modeller hep aynı yani 12-13-14 arasında bir fark yok illa iphone diyorsan bence 11 falan al

Evet 5k ya makul bir telefon al git 20k ya 3060 sistem diz mesela
hocam sistemim var zaten gerek duymuyorum.

thematty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
458
İsim
Matty Man
Hocam bende konsol var ve nadiren kullanan biriyim artı 11 keşke almasaydınız o parayı ya yatırım yada aldıysanız bekletin piyasası artsın bende sizin gibi düşünüp gittim a73 aldım iphone se 2020 vardı bende sattım bunu aldım ve aşırı derecede pişmanım o yüzden ios bakıyorum ve güncel bir telefon arayışındayım.

A73 ten neden pişmansınız hocam?

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
A73 ten neden pişmansınız hocam?
Hocam se 2020 den bence ondan yavaş bana yavaşlık artı 90 fps aldığım kaymak gibi akan telefondu se elimdeki 40 fps hiç aklımdaki gibi değildi ama kamera ve pilde iyi işlemci olarak ghz düşük bir işlemci o yüzden ben memnun değilim.

thematty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
458
İsim
Matty Man
Hocam se 2020 den bence ondan yavaş bana yavaşlık artı 90 fps aldığım kaymak gibi akan telefondu se elimdeki 40 fps hiç aklımdaki gibi değildi ama kamera ve pilde iyi işlemci olarak ghz düşük bir işlemci o yüzden ben memnun değilim.
ha siz oyun bazında memnun kalmadınız.

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
ha siz oyun bazında memnun kalmadınız.
evet oyunda berbat ama hocam ekran kayması sanki se den daha kötü gibi birde dokunmatik hızı da yavaş 2020 se dokunmatik hassasiyeti heralde daha hızlı.

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
Cevap alabilirmiyim hocam.

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Enes Demirok
İmei uzatmaya güvenenin zaten aklından şüphe ederim. Devletin elinde istediği gibi oynatıyorlar. Sarı siteden “SIFIR” alın ve kayıt yaptırın. İllaha yurtdışına çıkıp almak zorunda değiller. 21’e 13 pro max yeşil aldım. 1 Ekim’de Kıbrısa gideceğim 2 o tuttu 23 kayıt ücretiyle beraber 25.700₺ şu an yeşil 36.500 altına yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Mert
sadece kıbrısta değil gürcistana bile gidebilirsiniz kimlik yeterli hemde gezmiş olursunuz

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
İmei uzatmaya güvenenin zaten aklından şüphe ederim. Devletin elinde istediği gibi oynatıyorlar. Sarı siteden “SIFIR” alın ve kayıt yaptırın. İllaha yurtdışına çıkıp almak zorunda değiller. 21’e 13 pro max yeşil aldım. 1 Ekim’de Kıbrısa gideceğim 2 o tuttu 23 kayıt ücretiyle beraber 25.700₺ şu an yeşil 36.500 altına yok.
Hocam yurtdışı düşünmüyorum hem sitres hem eziyet.

• Beğen
Reaksiyonlar: LORN
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Fahri

Neyi almasaydınız dediniz anlayamadım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,307
Üyeler
158,078
Son üye
geblo60
Top Bottom