Arama sonuçları: *

1. Only One Thing İs True

LİNKTEKİ PC Yİ ALACAM ALMALIMIYIM ??

8gb vram bir zaman sonra yetmeyebilir hocam
  2. Only One Thing İs True

Hocam 6000 serisi ile wattman hataları vs çok çok azaldı diye biliyorum.
  3. Only One Thing İs True

SSD 1TB yapıp alabilirsiniz ama sizin yerinizde olsam 12gb vramlı ekran kartı olan bir sistem tercih ederdim.Rx 6700 xt olabilir mesela.
  4. Only One Thing İs True

Yardım ResidentEvil serisi alınır mı? ? Alınırsada hangileri alınır!

Hocam 2,4,7,8 alınır.Dlcler yanılmıyorsam 1,5 saat falan sürüyordu keyfinize bağlı bütçeniz fazlaysa alın bence.
  5. Only One Thing İs True

Batarya fps etkiler mi?

Bundan 2 gün önceye kadar bataryada bir problem vs yoktu şarj 100 oluyordu ancak bugün şarj oluyor ibaresi var fakat dolmuyor,oyunlarda da takılmalar var sizce batarya oyunlardaki fps değerini etkiler mi yoksa bu problem başka bir nedenden ötürü mü kaynaklanıyor?
  6. Only One Thing İs True

🔥🔥 1 DOLAR = 20.80₺ 🔥🔥MAŞALLAH🧿

Tapıyorlar ve benim aklım almıyor şunu alamiyorum bunu alamıyorum deyip ağlıyorlar ama pahalılığı onların fakirliğinin sorumlusunu Allah olarak gösteriyorlar gerçekten çok zor bunları anlamak 1685054660 Ben bu konuda Socrates'in demokrasi anlayışını çok beğeniyorum bence de oy kullanmak...
  7. Only One Thing İs True

Bu toplum ile zor fakat imkansız değil hocam,bir umut Karadağ bile değiştirdi iktidarı biliyorsunuz dur illaki görmüşsünüzdür
  8. Only One Thing İs True

Ya 2018 de çok iyi hatırlıyorum herkes çok iyi bu iktidar 1 doların 1 TL'ye eşit olacağı günleri göreceğiz diyordu 4,5 lira gibi bir şeydi dolar
  9. Only One Thing İs True

Hocam daha Steamın doları 20tl olarak aldığı günleri göreceğiz artık Türkiye'de lisanslı oyun oynayan kalır mı bilemem
  10. Only One Thing İs True

Ya ben aslında bunu iletişim problemi ve kara propagandalar yüzünden olduğunu düşünüyorum mevzular açık mikrofonda mesela gerçekten beni tatmin edici cevaplar verdi
  11. Only One Thing İs True

Hocam göndermek bu toplum ile pek de mümkün görünmüyor maalesef
  12. Only One Thing İs True

Çözüldü✓ AMD ekran kartı mı rtx 3060 mı neden ¿

Hocam wattman hatası çok düşük bir ihtimalle görülür ve driver güncellemesi vs çözümü var diye biliyorum ayrıca wattman hatası sanırım 6xxx serisinden sonra neredeyse hiç görülmeyecek kadar azaldı
  13. Only One Thing İs True

oyunlarda fps değerim belirli aralıklarla dibi görüyor.

Hocam ekran kartı driverlarınız güncel mi,harici ekran kartı driverinin güncel olması yeterli olmuyor aynı sorunu bende valorantta alıyordum 1685051438 Birde hocam afterburner yada aida ile sıcaklığa bakar mısınız,laptoplarda sıcaklıktan kaynaklı performans düşüşleri olabiliyor belki de bir...
  14. Only One Thing İs True

Öneri 3060 12g mı 3060ti 8g mı? Ekran kartı daha iyidir.

Hocam bence 3060 çok fiyat farkı yok ama Radeon ekran kartlarına da bakın derim
  15. Only One Thing İs True

Öneri 3060 12g mı 3060ti 8g mı? Ekran kartı daha iyidir.

Hocam 10k versiyonu yanılmıyorsam 8gb vram vardı ve artık günümüzde valorant mesela yüksek grafik 2k da 8-9 GB vram kullanıyor,eğer bütçeniz varsa ve illa da 4060 alacağim diyorsanız benim görüşüm 16gb vram olan versiyonunu almanız yönünde olacaktır
  16. Only One Thing İs True

Ryzen 5 5600 stok fanı yeterli mi?

https://www.gaming.gen.tr/urun/279890/frekans-tv-ft3-amd-ryzen-5-5600-asus-radeon-rx-6700-xt-dual-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ Sorum tam olarak bu.Bu sistemde ekstra bir soğutmaya ihtiyaç varmı?
  17. Only One Thing İs True

İnce hesap hazır sistem

İşlemciyi Ryzen 5 5600 ve SSDyi 1TB yapmanızı öneririm hocam günümüz oyunlari gün geçtikçe gelişiyor ve daha çok yer kaplıyor eğer uzun vadeli düşünüyorsanız 500gb yetmeyecektir
  18. Only One Thing İs True

Kulaklığı kasaya taksam ses gelir mi?

Monitör:https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-asus-tuf-gaming-vg247q1a-23-8-1ms-full-hd-freesync-oyuncu-u-fiyati,1432797794.html Sorum şu:Almayı düşündüğüm monitörde 3.5mm kulaklık çıkışı var eğer ben monitöre değil de bu kulaklıgin kablosunu kasaya takarsam ses gelir mi?
  19. Only One Thing İs True

Yardım ASUS A15 FA507NU 144HZ SORUNU YARDIM LÜTFEN

Hocam yapacağını driver güncellemelerini kendiniz kurmanız sistem için en sağlıklısıdır.Driver booster yada driverpack gibi programlar genellikle yanlış veya farklı driver kurabiliyorlar.Size tavsiyem üreticinin websitesinden driverleri indirip el ile kurmanızdır
Top Bottom