Neler Yeni

Yardım ASUS A15 FA507NU 144HZ SORUNU YARDIM LÜTFEN

kendirbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
YUSUF KENDİR
Beyler iyi haftasonları, ilkdefa laptop kullanıyorum, ürün freedos olarak geldi arkadaşıma win10 pro yüklettirdim ama bilgisayarda hem bluetooth çalışmıyor hemde monitör 144hz olmasına rağmen ayarlardan aktif edemiyorum sadece 60hz izin veriyor, bütün driverleri kurduğunu güncelleştirmeleri yaptığını söylüyor ama sorunu çözemedik. tespit edebildiğim sadece bu iki sorun var belki bilmediğim başka sorunlarda vardır.
yardımcı olabilecek var mı

1683371506503.png

Burak61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Burak çakır
ekran kartın ve bluetooth driverin kurulu olmamışa benziyor nedense kurulu olsa bu durumda olmaz gibi guncel olduguna eminmisin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ekran kartın ve bluetooth driverin kurulu olmamışa benziyor nedense kurulu olsa bu durumda olmaz gibi guncel olduguna eminmisin?
laptop marka modelinin yanıına driver yazıp google da arat kendi sitesinden indir

kendirbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
YUSUF KENDİR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

laptop marka modelinin yanıına driver yazıp google da arat kendi sitesinden indir

BU LİNKİ BULDUM İNDİRİYORUM HEPSİNİ TEK TEK UMARIM DÜZELİR

kanka driverleri indirdim en baştan kendi sitesinden ama yine olmadı :(

Son düzenleme:

Burak61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Burak çakır

BU LİNKİ BULDUM İNDİRİYORUM HEPSİNİ TEK TEK UMARIM DÜZELİR

kanka driverleri indirdim en baştan kendi sitesinden ama yine olmadı :(
bilemiyorum dostum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak İzzet Demir
sorunun hala devam ediyor mu ?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak İzzet Demir
ekran 144hz yaptım ama bilgisayar hala sanki tam performansını vermiyor gibi hissediyorum
aynı sorunla ben de karşılaştım ne yaptıysam olmadı en son driver booster uygulamasını indirip güncellemeleri oradan tamamladım şuan da bir sorun gözükmüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
İlker
aynı sorunla ben de karşılaştım ne yaptıysam olmadı en son driver booster uygulamasını indirip güncellemeleri oradan tamamladım şuan da bir sorun gözükmüyor
Hocam yapacağını driver güncellemelerini kendiniz kurmanız sistem için en sağlıklısıdır.Driver booster yada driverpack gibi programlar genellikle yanlış veya farklı driver kurabiliyorlar.Size tavsiyem üreticinin websitesinden driverleri indirip el ile kurmanızdır

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak İzzet Demir
Hocam yapacağını driver güncellemelerini kendiniz kurmanız sistem için en sağlıklısıdır.Driver booster yada driverpack gibi programlar genellikle yanlış veya farklı driver kurabiliyorlar.Size tavsiyem üreticinin websitesinden driverleri indirip el ile kurmanızdır
Evet onu da denedim tek tek bütün sürücüleri el ile indirdim ama bir türlü çözülmedi. En son mecburen driver booster uygulmasına başvurmak zorunda kaldım. Bir arkadaşım windows defender'ın bazen kendi sürücüleri olmasına rağmen bunları yüklü gösterip indirmeyi yarıda kestiğini söyledi sizde sorun bundan kaynaklı olabilirmi? . Sorunu bir şekilde çözsem de neyden kayanklı olduğunu merak ediyorum.

Top Bottom