Arama sonuçları: *

1. goksel53

gençler gaming aras kargo takip

Desteğe yaz atıyorlar takip numarasını
  2. goksel53

GENÇER GAMİNG PROBLEMİ

gencerden aldım benim ki çok iyi geldi vatandan alıp itopyadan alıp pişman olanda var gencerden alıp pişman olanda hepsinde var böyle sorunlar
  3. goksel53

Gençer Gaming ilk ve son alışverişim

Hayır benim aldığım sistem 25k civarındaydı sınırlı stok ile 15kdan aldım 1703088976 Yani aynı parçaları akakcede 25kya topluyordum diğer sitelerde 20k Benzer sistemi başka siteden bul bi reis bakalım kaç tl
  4. goksel53

Gençer Gaming ilk ve son alışverişim

Gencerde 20k lık kasa diğer sitelerde 25k 5k fazla vereceksen ver bekleme ben 12 gün bekledim kendi sistemim için çok memnunum fazladan fan coklayici bile yollamislardi
  5. goksel53

Yardım Powercolor Rx 7800 xt 17999 alınır mı ?

Alınır nvidia da rakibi 20kdan satılıyor fakat amd olduğunu unutmayın daha önce amd kullanmadıysanız biraz kendi kafasına göre tavırları var bende de rx6700xt var her güncellemeden sonra oyunlara girince bi 5 dk fps drop yiyorum senkronizasyon drobu diyorlar buna sonra düzeliyor nadiren...
  6. goksel53

Gencer gaming güvenilir mi?

Ben çok memnunum full ultrada oynamadığım oyun yok nvidia almak istesem 25k ödeyecektim aynı performans için tabi amd kullanabilmek için amdyi tanımanız gerekiyor mesela her güncellemeden sonra her oyunda bi 5dk drop giriyor senkronizasyon olduktan sonra droplar kalkıyor çoğu kişi bunları...
  7. goksel53

6700xt ryzen 5 5600 16gb ram 500ssd 700wat şuan satışta değil sınırlı stok ile aldım 15k ya
  8. goksel53

Evet hazır sistem almıştım ve sorunsuz geldi fakat gelmesi 15 gün civarı sürüyor
Top Bottom