Neler Yeni

GENÇER GAMİNG PROBLEMİ

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
Gençer gaming başlı başına bir bela 15 günde gelen kargomu dersiniz gelen ürün bir hafta sonra bozuluyormu dersiniz bilmiyorum 10 gün önce aldığım sistemim bozuldu binlerce lira verdiğimiz sisteme gösterilen özen bumu? O kadar iğrenç bir kablo montajı yapmışlarki inanamazsiniz hepsini söküp kendim yapasim geldi ama ellemek istemedim ürünü garantiye göndereceğim ama büyük ihtimalle yine 2/3 hafta bekletecekler benden size öneri 2/3 bin tl fazla verin itopyadan alın....

kumarga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Alkan Köroğlu
Gençer gaming başlı başına bir bela 15 günde gelen kargomu dersiniz gelen ürün bir hafta sonra bozuluyormu dersiniz bilmiyorum 10 gün önce aldığım sistemim bozuldu binlerce lira verdiğimiz sisteme gösterilen özen bumu? O kadar iğrenç bir kablo montajı yapmışlarki inanamazsiniz hepsini söküp kendim yapasim geldi ama ellemek istemedim ürünü garantiye göndereceğim ama büyük ihtimalle yine 2/3 hafta bekletecekler benden size öneri 2/3 bin TL fazla verin itopyadan alın....
teknoloji şans işi biraz da itopyadan alıp da çok mağdur olanlarda var gençerden alıp çok memnun kalanlarda

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
Gençer gaming başlı başına bir bela 15 günde gelen kargomu dersiniz gelen ürün bir hafta sonra bozuluyormu dersiniz bilmiyorum 10 gün önce aldığım sistemim bozuldu binlerce lira verdiğimiz sisteme gösterilen özen bumu? O kadar iğrenç bir kablo montajı yapmışlarki inanamazsiniz hepsini söküp kendim yapasim geldi ama ellemek istemedim ürünü garantiye göndereceğim ama büyük ihtimalle yine 2/3 hafta bekletecekler benden size öneri 2/3 bin TL fazla verin itopyadan alın....
kendi adıma konuşacak olursam itopyada benim kasasının depolama için ayrılan yerine bütün kabloları sıkıştırmışlar zaten ben oraya kesinlikle ssd takmiyayim diye yapmışlar xd

goksel53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Göksel
gencerden aldım benim ki çok iyi geldi vatandan alıp itopyadan alıp pişman olanda var gencerden alıp pişman olanda hepsinde var böyle sorunlar

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,233
İsim
Sinan Aba
Ben vatandan 5 ürün aldım hepsi bozuk çıktı birdaha vatandan almam. Tabi ordan alıp sorun yaşamayan da var teknoloji şans işi

Yakard11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Deniz Yakar
byler vatandan alın elle kendiniz toplayın yani basit vatan iyidir.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,846
İsim
göksel yurtcan

Yakard11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Deniz Yakar

Ysuflix

80+ Gold
sanki itopyanın montajı çok iyi. incehesap, itopya, gencer buralardan hazır sistem cok aldım. hepsi icinde en iyi montaj incehesabındı. anakart vidaları doğru ve tam takılmıştı, kablolar güzel saklanmıştı. en beğenmediğim gencerinkiydi. kablolar baya dağınıktı. itopyada da kusurlar vardı. itopya gencer ortak kusurları anakart vidaları eksik takılıp gönderilmişti, kablolar dağınıktı. özensiz montajdı. incehesap hariç hiçbirine iyi diyemem. ayrıca incehesap hariç gelen tüm sistemleri dağıtıp baştan topladım. sıralama yapcak olursam 1. incehesap, 2. itopya, 3. gencer. ama 2. diye iyi diyemem itopyaya da.

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,016
İsim
Ömer
Steam
1316142768
sanki itopyanın montajı çok iyi. incehesap, itopya, gencer buralardan hazır sistem cok aldım. hepsi icinde en iyi montaj incehesabındı. anakart vidaları doğru ve tam takılmıştı, kablolar güzel saklanmıştı. en beğenmediğim gencerinkiydi. itopyada da kusurlar vardı. itopya gencer ortak kusurları anakart vidaları eksik takılıp gönderilmişti, kablolar dağınıktı. özensiz montajdı. incehesap hariç hiçbirine iyi diyemem. ayrıca incehesap hariç gelen tüm sistemleri dağıtıp baştan topladım.
sinerjiden aldınmı bişey

Ysuflix

80+ Gold
Top Bottom