Arama sonuçları: *

1. M

Telefon siparişi kargo da iptal edilir mi

Dostum kişisel tercihin böyle kimse ne diyecek ki buna. Sadece yatırım demek mantıksız. Yenisini alırken değeri daha iyi oluyor yeni modele geçiyorum filan bunlar zaten mantıklı çevremde de olduğu için elinde para tutamayıp biriktiremediğinden telefon alıyor bunlar mantıklı gelmiyor. Yatırım...
  2. M

Popüler kültür kölesi demedim. Sadece yatırım aracı değil ve telefonun o fiyat olma sebebinin vergi olduğunu söyledim. Anlamakta zorlanıyorsun galiba yada gözler iyi görmüyor karıştırıyorsun sanırım. 1725522073 Tamam da işte bu gözle yatırıma bakılır. Zarar kar hesaplanır. Keyif için al çok...
  3. M

Tamam bitti işte güle güle kullan. 1725521520 Yok fakir dedin ya ben ona dedim. Sen konuyu anlamadın benim dediğimi. Diğer arkadaşla aynı şeyi savunmuyorum. 1725521555 Tamam neyse ya en iyisi Apple. Android çöp. duymak istediğiniz bu galiba. Ben ne anlatıyom ne anlıyorlar. Para senin paran...
  4. M

Çünkü ne istediğine göre değişir. İkisinde de zarar ediyorsun. İPhone alasın varsa alırsın Samsung alasın varsa alırsın. Yok ben anlatamıyorum umarım demek istediğim anlaşabilimiştir. İyi forumlar. Ek olarak kargo kapına gelirse almazsın geri döner en kötü yani iptal edebilirsin.
  5. M

Android fanlı yapmıyorum sorun şu al sat yapılacak bir şey değil telefon anlaman gereken şey şu şuan telefonu 70K ya aldın diyelim seneye 2.el 80K ya sattın. Yaptıgın kar 10K olmuyor sebebi alım gücü ve TL değer kaybediyor ve aslında 2.el 50K gibi bir fiyata satmışsın gibi oluyor. Keyif için...
  6. M

Parası olan alır diye fakat yatırım aracı diyolar :D
  7. M

Telefona yatırım aracı diyorsunuz ironi yapıyorsanız (!) atın bari. 1725520449 Yav değer dediğin ne gerçekten şaka mı yapıyorsun anlamadım ki? Ciddi değil gibisin. 1725520499 Keyfim için alıyorum de fakat yatırım aracı deme be.
  8. M

Olmuyor işte kafanı dar çatı altında tutarsa bir şey olmaz. TR de anca iyi fiyata satarsın ederi o değil vergi ödüyorsun sadece. 1725520392 Yav bi vergi indirimi olsa bir şey olsa yurtdışında satsan alacağın paraya bak ne yatırım aracı kafayı mı yediniz?
  9. M

Bu şey gibi dayılar diyor ya cebinde 80 binlik telefon var. Ederi o mu yoksa 2 katı vergi mi ödedin? Zenginliği ölçme şeklin bile fakirce.
  10. M

Hayır alabilirsin fakat kimseye de öyle fakir vs. diyemezsin bi 15pro aldın diye para mı 80K? Neyin artisligi bu?
  11. M

Dostum bende arkadaşla aynı düşünüyorum para mevzusuna hiç girme görende değeri 85K sanar telefonun. Vergi verdim diye girdiğin triplere bak.
  12. M

Yurtdışında S24 Ultra 512GB 30K civarında. Burada 66K.
  13. M

Olay tamamen marka ve vergi yüzünden bu fiyat.
  14. M

O çok mantıksız. Git altın al bu mantıkla bakarsan. Keyif için desen daha mantıklı.
  15. M

!! Sİ"""RJİ DRAMASI !!

Bende sorun yaşadım hatalı olan işlemci vardı bozuktu mavi ekran veriyordu Intel test yaptı arızalı dedi tray diye snrji değiştirmesi lazımdı sorun yok diye geri gönderdi ürünü üreten kabul ediyor adamlardaki lükse bak sanki daha iyi biliyor. Sorunu THH taşıdım. Bilirkişi geldi render alırken...
  16. M

Snerji Teknik Destek Rezilliği

5-6 ay uzantılarda uzattılar son dakika yaptılar hep işlemleri.
  17. M

Snerji Teknik Destek Rezilliği

Benimde başka bir forumda şikayetim var baya uğraştırdı THH filan aldım sonunda hakkımı.
  18. M

Dolandırıldık , yardım edin

Dolap ta öyle işlemiyor ki sistem normal alışveriş sitesi gibi alınıyor. Nasıl parayı havale yaptınız?
  19. M

Yardım 3 Yıl Boyunca Amazon Prime'ı Bedava Kullanmak

Sende afgansın zaten kafa yapın. Sana laf anlatılmaz sana laf anlatacağıma duvara anlatırım daha iyi anlar. Sen oyun satın almayada mallık dersin. 1722162138 Laf anlatma boşa bunlara kafa basmıyor. 1722162288 40 lira para mı la fakir herif adamlar 40 liraya beleş gibi hizmet sunuyor 40 lirayı...
Top Bottom