Neler Yeni

Snerji Teknik Destek Rezilliği

xRoxai

80+
Bahsettiğiniz malum siteden ekran kartı - ram - sıvı soğutma aldım ramleri adaşım olan farklı birine gönderdiler çocuğun ürünüde bana geldi :D sonrasında iletişime geçip olayı hallettiler. sıvı soğutucum bozuldu baya yardımcı oldular değişim yaptılar ramlerim bana teslim edildiğinde aradılar bir sorun var mı teslim aldınız mı diye böyle şeyler görünce şaşırdım.

KEREM23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
KEREM ÇELİKEL
Instagram
krm.celikel
Arkadaş enayiymiş ben olsam hiç bir şey demeden hoşuma gitmedi diye iade ederdim :3
Kardeş sanane keyfimin kahyası mısın belki benım param çok sana mı düştü yorum yapmak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bahsettiğiniz malum siteden ekran kartı - ram - sıvı soğutma aldım ramleri adaşım olan farklı birine gönderdiler çocuğun ürünüde bana geldi :D sonrasında iletişime geçip olayı hallettiler. sıvı soğutucum bozuldu baya yardımcı oldular değişim yaptılar ramlerim bana teslim edildiğinde aradılar bir sorun var mı teslim aldınız mı diye böyle şeyler görünce şaşırdım.
memnun olan da çok

Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Kemal
Bir zamanlar GOLD firması vardı , sanırım aynı onların izinde gidiyorlar.

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Yunus
Kardeş sanane keyfimin kahyası mısın belki benım param çok sana mı düştü yorum yapmak

memnun olan da çok
Canın sağolsun fakat böyle pahalı ucuz demeden arızalı dediğinde almıyorlar uğraşmak istemiyorlar çünkü o ürünü al servise gönder servis alır mı almaz mi değişim verir mi verse kimse gönderecek ben e ticaret çalıştım monster monitor iade aldım ghosting var diye monster servis bir yok deyip geri iade etti monster monitor sahibi olduk veya onu müşteriye zararına ikinci el satmak zorunda kalacaksın

aslan6226

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Çağdaş
monitor aldım burdan iyi ki sorun cikmadi senin videolari gorunce bi sogudum burdan

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Forumtirt
İlgilendiği Kategoriler
.
Benimde başka bir forumda şikayetim var baya uğraştırdı THH filan aldım sonunda hakkımı.
Süreç nasıl oldu, ne kadar bekledin sonra karar çıktıktan sonra nasıl iletişime geçtin? forumdakilerin de faydalanabileceği bir deneyim yaşamışsın detaylı bir şekilde anlatırsan bayağı mutlu oluruz.💻

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Mehmet Eyüp Atan

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
Sinan Aba
Videoyu tam izlemedim ama adamlar zaten 4070s yada 7900gre yani kartın muadilini vermek istemişler. Tamam aynı model değil ama iki kartta aynı fpsi veriyor sonuçta. Benim bildiğim kart yoksa muadili yada bir üstü verilir ki öyle olmamış mı zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Forumtirt
İlgilendiği Kategoriler
.
Videoyu tam izlemedim ama adamlar zaten 4070s yada 7900gre yani kartın muadilini vermek istemişler. Tamam aynı model değil ama iki kartta aynı fpsi veriyor sonuçta. Benim bildiğim kart yoksa muadili yada bir üstü verilir ki öyle olmamış mı zaten
Kral biri 68 derece oburu 85 derece çalışıyor kartların. Sana gore o zaman 4070 galax ile rog strix arasında fark yok doğru muyum? Ikisi de aynı fps veriyor sonuçta:d.

memnun olan da çok
Ben de aynısını düşünüp monitor aldım, sıkıntılı geldi. Geri yollayana kadar canım çıktı, kargo parasını da bana kitlediler. Sonra ekran kartı alacaktım bir tek onlarda vardı, neyse alayım bir şey olmaz herhalde dedim. Gelen ürün hem kullanılmış çıktı hem de sanki birisi alıp bilerek asfalta sürülmüş gibi çizikliydi. İletişime geçtim hemen tutanak falan diye başladılar. Allah'tan açarken videoya çekmiştim yolladım geriye direkt. Monitörü geri alırken o kadar sıkıntı çıkaranlar ne hikmetse o ekran kartını geri alırken hiç sıkıntı çıkarmamışlar. Üstüne o ürünü paketleyip bana yollarken de kutunun yırtık ve mührün açık olduğu da gözlerinden kaçmış, yersen.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
Sinan Aba
Kral biri 68 derece oburu 85 derece çalışıyor kartların. Sana gore o zaman 4070 galax ile rog strix arasında fark yok doğru muyum? Ikisi de aynı fps veriyor sonuçta:d.
Benim bildiğim yasada rog strix verin demiyor muadili yada üstünü verin diyor?
4070s model olarak kötü olabilir evet ama 7900gre fighterın da soğutması berbat değil

Bu arada ben firmayı savunmuyorum ama sonuç olarak hem nvidia tarafından hemde aynı kartı sunmuşlar. Ha bende kabul etmezdim ama atıyorum asus yada msi gibi bir üst seviye model aldım gelip sapphire, gainward'ın giriş seviyesi kartını verirlerse iade isterdim yada videoyu çeken kişi gibi tepki verirdim

Son düzenleme:
Top Bottom