Neler Yeni

🔴SNERJİ REZİLLİĞİ PART 3 YAYINLANDI 🔴

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
533
İsim
can
Özet soran arkadaşlar için, mağdur bmw alıyor arızalanıyor firmada muadil olarak renault öneriyor kısa ve net şekilde olay bu satıcı firma her iki araçta ayağını yerden kesiyor muhabbetinde sonuç olarak rezil olduktan sonra üst modelini veriyorlar cihazın.Bu kadar olaya gerek varmıydı bence yoktu kendi isimlerini lekelediler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,456
İsim
Diyarhan
Firmalar sorunlu zaten. İncehesap ile de sorun yaşadım maillerime bile bakmıyorlar. (Kronik sorunlu bir mouse var. Servis incehesap a gönder diyor incehesap kabul etmiyor)

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
mecit burak kılıç
youtubeden sabah akşam desteği çıkmasaydı firmaya millet yazmasaydı firma hala iplemeyeceğine yemin edebilirim

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
836
İsim
Semi kaan Çakır
7900gre pure verseler iş biticekti şimdi 7900xtx vermişler :)

cankirac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Can KIRAÇ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar , Yazılım
ben hazır sistem sipariş etmiştim bu video yayınlanmadan umarım sorunsuz ulaşır test edip gönderildiği için sorun yaşama ihtimalimin bir tık daha düşük olduğunu düşünüyorum açıkçası

KEREM23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
KEREM ÇELİKEL
Instagram
krm.celikel
ben hazır sistem sipariş etmiştim bu video yayınlanmadan umarım sorunsuz ulaşır test edip gönderildiği için sorun yaşama ihtimalimin bir tık daha düşük olduğunu düşünüyorum açıkçası
aynı şekilde hatta sanırım aynı sıstemı almışız

cankirac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Can KIRAÇ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar , Yazılım
aynı şekilde hatta sanırım aynı sıstemı almışız
umarım bir sıkıntı yaşamayız ne zaman sipariş verdiniz ben pazar günü sipariş verdim hala montaja hazırlanıyor aşamasında

cankirac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Can KIRAÇ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar , Yazılım

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bilmeyenler vardır belki snerji ile şöyle bir çok insan sorun yaşadı zaten bu da baya konuşulan yeni bir olay
Part 1
Part 2
Part 3

Farklı birinden anlatım

Özet:
Somun ekmek alacağına, daha sağlıklı besleneyim dedin buğday ekmek aldın. Aldığın ekmeği yiyince mideni bozdu. Fırıncıya dedin bana düzgün ekmek ver, fırıncı dedi al somunu beni delirtme. Sen de aldın. Somunu aldığına pişman oldun çünkü sağlıklı beslenme rafa kalktı.

Sonra millete bu fırından almayın dedin. Fırıncı da kiranın yaklaştığını hatırlayınca "Oy kardeşim gel sana güzelinden ekşi mayalı tam buğday ekmek yaptım. Alır mıydın?" dedi. Sen de sana böyle cilve yapınca hayır diyemedin ve keyifle ekmeğini alıp eve götürdün.
. ~ @StrangerIX
Sadece olayın başını dinledim. Bu tür firmalar oyalar. THH gerekirse icra ve daha sonrasında gerekirse haciz. İletişime bile geçmeye gerek yok. Sen ne kadar iyi niyetli yaklaşırsan yaklaş. Onlar her zaman işine geldikleri gibi davranır.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Bilmeyenler vardır belki snerji ile şöyle bir çok insan sorun yaşadı zaten bu da baya konuşulan yeni bir olay
Part 1
Part 2
Part 3

Farklı birinden anlatım

Özet:
Somun ekmek alacağına, daha sağlıklı besleneyim dedin buğday ekmek aldın. Aldığın ekmeği yiyince mideni bozdu. Fırıncıya dedin bana düzgün ekmek ver, fırıncı dedi al somunu beni delirtme. Sen de aldın. Somunu aldığına pişman oldun çünkü sağlıklı beslenme rafa kalktı.

Sonra millete bu fırından almayın dedin. Fırıncı da kiranın yaklaştığını hatırlayınca "Oy kardeşim gel sana güzelinden ekşi mayalı tam buğday ekmek yaptım. Alır mıydın?" dedi. Sen de sana böyle cilve yapınca hayır diyemedin ve keyifle ekmeğini alıp eve götürdün.
. ~ @StrangerIX
Destekliyorum kardeşim, burada paylaşman çok iyi olmuş. Bu tarz mağazaların müşteri kitlesi direk biziz, artık malum mağazadan alışveriş yapmam ya da bin kere düşünüp yaparım. Hakkınızı arayın dostlar :peepokalp:

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Kemal Yerebakan
İlgilendiği Kategoriler
Modem-Router

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
533
İsim
can
Sadece olayın başını dinledim. Bu tür firmalar oyalar. THH gerekirse icra ve daha sonrasında gerekirse haciz. İletişime bile geçmeye gerek yok. Sen ne kadar iyi niyetli yaklaşırsan yaklaş. Onlar her zaman işine geldikleri gibi davranır.
Hukuki yol tabii ki takip edilir lakin bu şekilde video daha iyi kendilerine çekidüzen verirler müşteri kaybetmek istemiyorlarsa.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,798
Üyeler
154,804
Son üye
Ömer avci
Top Bottom