Neler Yeni

Snerji Teknik Destek Rezilliği

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,154
İsim
Baran Kut
o diyenlerin hepsi o sorunları yaşmadığı içindir ve marka yorumlarına bakmaydıkları için böyle yalış bilgi veriyolar
Adamı niye korkutuyonuz la ? Ürün alıp memnun olanlar da var, kendisini güvene almak için teslim aldıktan sonra kapalı kutudayken videoya alsın her şeyi. Hukuki olarak hiçbir problem gözetemezler.

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,154
İsim
Baran Kut
Gamin gen tr de on numara değil ama bunlar kadar değil en azından gaming gen gene almamakta biraz diretiyor ama gene alıyor bunlar hiç almıyor
Hiçbiri on numara değil. Çoğu da problemi kullanıcı hatası diyip geçiştiriyor. Bunların içinde incehesap, İtopya, GameGaraj, Gaming Gen say say bitmez hepsi var.

O yüzden her aldığınız ürünü kutusunu açmadan önce videoya çekmenizde fayda var. Sağlam kanıt olarak sunup iadenizi çok daha hızlı alırsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Forumtirt
İlgilendiği Kategoriler
.
BENDE ALACAKTIM BABAM BU MARKA ÇOK SORUNLU DEDİ BENDE GİTTİM GAMİNG GEN TR DEN ALDIM 3 GÜNE GELDİ
Hacı orası da çok iyi değil ya, ayıptır söylemesi itopya da arada boş yapıyor sanki.
Bir dostumuz Amazon kaldı bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiçbiri on numara değil. Çoğu da problemi kullanıcı hatası diyip geçiştiriyor. Bunların içinde incehesap, İtopya, GameGaraj, Gaming Gen say say bitmez hepsi var.

O yüzden her aldığınız ürünü kutusunu açmadan önce videoya çekmenizde fayda var. Sağlam kanıt olarak sunup iadenizi çok daha hızlı alırsınız.
Iyi dedin

epalo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Durmuş T.
Ulan neymiş ya bunlar. Yani bir sistem alsak paramla rezil olacam olaya bak.

The GodFather

80+ Silver
Alışveriş yaptığım en kötü firma. Bir monitör aldım ekran sorunlu geldi müşteri hizmetlerini aradım ukala ukala konuşmalar sorunu umursamamazlık. Gözümde bir değeri yok

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,154
İsim
Baran Kut
Bı PC aldık daha gelmeden kanser oldum
Sen kendini sağlama al hocam yine de. Kutuyu ulaştığı andan itibaren açmadan önce telefon kaydını aç, ürünü tek tek kamera görecek şekilde yerleştir. Sonra da çalıştır bakalım. Problem, sıkıntı vs. olursa ve sorumluluk almazlarsa elinde bariz kanıt olur ve hiçbir şey diyemezler.

Starlex

80+ Silver
Forumda neden yasaklandı bilginiz var mı? s!nerji hakkaten illet firmadır onu biliyorum gerçekten adamın anasından emdiği sütü haram eder cayma hakkını hiçbirşekilde kullandırtmayan tek firma bunlar

Güvenilir felan değiller arkadaşım öyle ürünü göndermekle güvenilir olunmuyor ürünün arkasında durmayan firmanın neresi güvenilir.

adamlar o kadar tilt ki yeşil site de bir kullanıcı ila anlaşamadılar tüketici mahkemesine kadar gitti 1 yıl boyunca sonucu belli olan kararı durmadan avukatları gelmedi ertelemişler felan falan yani acayip bir firma
Neden yasaklandı söyliyeyim abdullah abi bir sistem çıkarmış sınırlı stoklu 10k gibi bir fiyatı var diyelim ve şartı var illa gidip mağazasından alacaksın bizim bu snerji ise gidip 5k e aynı sistemi dizip sınırsız stok koyup internetten alma imkanı sunmuş abdullah abi ve ekibide bunun çok alçakça olduğunu düşünerek forumda yasaklamış yani markanın iyi veya kötü olması, güvenilir veya değil olması ile uzaktan yakından alakası yok

KEREM23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
KEREM ÇELİKEL
Instagram
krm.celikel
Sen kendini sağlama al hocam yine de. Kutuyu ulaştığı andan itibaren açmadan önce telefon kaydını aç, ürünü tek tek kamera görecek şekilde yerleştir. Sonra da çalıştır bakalım. Problem, sıkıntı vs. olursa ve sorumluluk almazlarsa elinde bariz kanıt olur ve hiçbir şey diyemezler.
Tavsiyen için teşekkürler, öyle yapacağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Forumtirt
İlgilendiği Kategoriler
.
Ben de malum yerden orta üst seviye bir mouse almıştım sorun çıktı. Daha göndermedim, bakalım ne durumlar olacak :d

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Yunus
Arkadaş enayiymiş ben olsam hiç bir şey demeden hoşuma gitmedi diye iade ederdim :3

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,130
İsim
Mehmet Aslan
Devam videosu geldi daha da batırıp sıvamışlar. İnsiyatif kullanabilirmiş beyefendi , lütfediyor sanki terbiyesiz.

Top Bottom