Arama sonuçları: *

1. BorisManço

İnternet Cafeye gitmek istiyorum ama Babam izin vermiyor.

Gizlice git baban gelip arkanda belirince gelen o adrenalin hiç bir şeye değişmem eskiden ne dayak yiyenler olurdu kafelerde ne günlerdi be
  2. BorisManço

Şu anda ne dinliyorsun?

3. BorisManço

Puff Elektronik Sigara zararlı mıdır ?

Soğuk havada içilmiş bir camel kadar kötü kokmuyordur diye düşünüyorum :D
  4. BorisManço

Puff Elektronik Sigara zararlı mıdır ?

Arkadaşın dediği gibi amerikada yapılan araştırmada hastaların çoğunun ciğerleri ile ilgili sıkıntısının bu elektronik sigaralardan olduğu belirtilmişti ciğerlere sürekli sıcak buhar çekmek ileri safalarda çok ağır sonuçlar doğuruyormuş Şu Kendıne Müzisyenın kullandığı ısıtmalı bır ürün vardı...
  5. BorisManço

Antika Ürünler Nereden Geliyor ?

Hep merak etmiştirim bu antika pazarlarındaki antika ürünler nereden geliyor bir ton ürün var mesela vintage giysiler falan hiç kullanılmamış ürünler görmüştüm insanlar kullanmıyor veriyor desem çok değerli parçalarda var içinde bileniniz varsa bilgilendirsin bakalım
  6. BorisManço

Stajda ilk günüm heyecanlıyım

Çaliş Çaliş Çaliş -Para Para yo
  7. BorisManço

Avrupa'da Türkleri neden dışlıyorlar?

Bildiğim kadarıyla almanyada türklere karşı olan bu tutum çok eskilere dayanıyor gerek türklerin oraya yerleşmiş olmasi gerek dini farkılıklar bu ırkcılığı körükleyen sebepler gibi görünüyor Ama senlik bi durum yok bence her hangi farklı bir ülkede olsanda yine aynı bakışlara maruz kalma...
  8. BorisManço

Bu Yorum Hakkında Ne Düşünüyosunuz?

benim inancım gibi olan bir şeriat ülkesi olsaydı gerçekten hiçbir açık kız, kadın göremezdiniz. namaz kılamadığımız için değil evet. Müslümanca yaşamadığımız için böyle. Anladım kadarıyla şeriatcısın sen şuanki müslümanlığın tam müslümanlık olmadını düşünüyorsun şeriat sisteminini...
  9. BorisManço

son zamanlarda ergenlerin arasında olan "farklı olma" çabası

Çanta diyince aklıma orta okulda kız vardı çantasından muzu çıkardı muzda hafif kararmış ayy ben bunu yemem diyip çöpe atmıştı unutamadım o kızı hala hatırlar ve rahatsız olurum gece gece yine aklıma geldi bak
  10. BorisManço

son zamanlarda ergenlerin arasında olan "farklı olma" çabası

1 Dinin siyasete karışıp saçma bir hale getirilmesi ne dediğimi anlamıştırsınız 2 Şu anki rap parçalarının da buna vesile oldunu düşünüyorum khontkar a özenen bir adamı düşün mesela 4 Bu tarz takılan insanların gerçete bomboş biri olduklarını düşünüyorum klavye başında bambaşka biri oluyorlar...
  11. BorisManço

Bu Yorum Hakkında Ne Düşünüyosunuz?

Bu ülkede yaşayan herkes müslümanmı herkezin düşünceleri hayata bakış açısı farklı adam müslüman olur alkol de içer zina da yapar yapar yanı kendi bileceği iş herkes kendinden sorumlu yok kadınlar belirli yaşından sonra kapansın bırakın hocam artık şu işleri salın şu insanları şu tavırlar...
  12. BorisManço

Düz saça nasıl kolay şekil veririm ?

Benim saçımda omuzlarımın altında düm düz eğerki uzunsa sıkı bir şekilde topuz olarak bağla 2 3 saat kalsın çıkardığında saçın dalgalı olucak bunun yanı sıra saç köpüğü falan da kullanıp daha belirgin kıla bilirsin Kısa ise saçın önünü kaldıra bilirsin veya saç spreyi sıkıp önleri elinle...
Top Bottom