Neler Yeni

İnternet Cafeye gitmek istiyorum ama Babam izin vermiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
ErayAkman
Gizlice git baban gelip arkanda belirince gelen o adrenalin hiç bir şeye değişmem eskiden ne dayak yiyenler olurdu kafelerde ne günlerdi be

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,089
İsim
fimmel
Steam
mfimmel
Babam benden izinsiz internet cafeye gidersen hakkımı helal etmem diyor sebebi ise çok fazla serseri tip ve küfürbaz insanların olması kötü alışkanlıklar kazancağımdan korkuyor. Ben kendime güveniyorum arkadaşlarım sürekli gidiyor. Zaten oynadığım bi Craftrise var birde csgo onları bilgisayar kaldırıyorda bilgisayar bozuk. Babam istediğinde söyle birlikte gidelim diyor ancak arkadaşlarımla gidip o zevkmi daha iyi yoksa babamlamı? Babamı nasıl ikna edebilirim yardımcı olurmusunuz? İstanbul Esenlerde oturuyorum güney hastanesine çok yakın bir yerdeyim.
İlkokul zamanlarımda 1 liraya bir saat vasat bilgisayarlarda oyun oynadığım zamanlar aklıma geldi. İnternet kafe ortamına gelecek olursak bunun için bir genel kanı olamaz her yerin ortamı farklıdır. Senin bilmen gerek nasıl bir yer olduğunu kaç yaşındasın bu arada?

Hanaz

80+ Gold
Çok küfür eden olur diye korkuyorum. Karşı binada oturan arkadaşım var onlar Metro 2 İnternet Cafe’ye gitmişler özel oda kiralamışlar 1.5 saati 18tl uygunmu. Hayatımda hiç internet kafeye gitmedim sadece kuran kursu ps kafeye götürdü o kadar.
1.5 saat 18 mi yuh biz 3 saati 20 ye oynuyoz

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Küfürden nereye kadar kaçabileceksin? Saçma bir neden. Zaten kulaklık olduğu için pek bir şey duyulmuyor.

İCarL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Metehan Özel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Toplama - Donanımlar - Ekran hataları - Sistem Toplama.
İlkokul zamanlarımda 1 liraya bir saat vasat bilgisayarlarda oyun oynadığım zamanlar aklıma geldi. İnternet kafe ortamına gelecek olursak bunun için bir genel kanı olamaz her yerin ortamı farklıdır. Senin bilmen gerek nasıl bir yer olduğunu kaç yaşındasın bu arada?
15
Mesaj otomatik birleştirildi:

Küfürden nereye kadar kaçabileceksin? Saçma bir neden. Zaten kulaklık olduğu için pek bir şey duyulmuyor.
Haklısın bunu söylicem babama kötü haberki hala gitmedik zorlamakta istemiyorum babamı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,272
Üyeler
155,229
Son üye
Bedirhn93
Top Bottom