Neler Yeni

İnternet Cafeye gitmek istiyorum ama Babam izin vermiyor.

İCarL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Metehan Özel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Toplama - Donanımlar - Ekran hataları - Sistem Toplama.
Haklı.

Çoğu baba böyle yapıcı davranmaz.
Haklısın şanslıyım Dinden 65 aldım beni öldürecek sandım ama sesini bile yükseltmedi inşAllah herkesin babası böyle olur.

Rakunabii

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
durden
babandan gizli git yakalanırsan da anı olur ilerde güleceğin iyi ki yaşamışım diyeceğin şeyler yaşarsın bu arada babanın 1 cafe yüzünden helal etmeyeceğinide sanmam gitme diye söylüyor senin iyiliğin için yaptığıda belli ama net cafeler kötü yerler değildir

Maykıl

80+ Silver
kötü alışkanlıklar kazancağımdan korkuyor.
tamamen ön yargı yaparak söylüyorum
1667670190941.png

babanın istemediği çocuk tipi senin pp ndeki gibi sanırsam.

İCarL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Metehan Özel
İlgilendiği Kategoriler
tamamen ön yargı yaparak söylüyorum
Alıntıyı görüntüle
babanın istemediği çocuk tipi senin pp ndeki gibi sanırsam.
Nike ı sevdiğim için koydum. Öylesine.
Mesaj otomatik birleştirildi:

babandan gizli git yakalanırsan da anı olur ilerde güleceğin iyi ki yaşamışım diyeceğin şeyler yaşarsın bu arada babanın 1 cafe yüzünden helal etmeyeceğinide sanmam gitme diye söylüyor senin iyiliğin için yaptığıda belli ama net cafeler kötü yerler değildir
Hakkım haram olsun diyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepinize çok teşekkür ediyorum bir konudaki görüşüm sebebi nedeni ile 2. Uyarımı aldım bir çok kişide banlandı konu yüzünden. Bugünkü aldığım uyarı bitiş süresi yok ilk aldığım uyarı ise 15 aralıkta bitiyor herhalde çok az aktif olurum artık gezdiğim yerleri forumda konu olarak açarım daha çok tanınırım ayrıca pp değişmek istiyorum öneriniz varmı?

İCarL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Metehan Özel
İlgilendiği Kategoriler

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Babanın beraber gidelim demesi çok hoşuma gitti. ben olsam hep babamla giderdim çok hoş karşılamış baban bence gayette haklı .babanı dinle sıkıldığın zaman beraber gidersiniz onun haricinde arkadaşlarınla dışarda takıl parklarda oturun kola çekirdek yapın bu herşeyden güzeldir tüm derdi tasayı bitirir.

İCarL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Metehan Özel
İlgilendiği Kategoriler
Babanın beraber gidelim demesi çok hoşuma gitti. ben olsam hep babamla giderdim çok hoş karşılamış baban bence gayette haklı .babanı dinle sıkıldığın zaman beraber gidersiniz onun haricinde arkadaşlarınla dışarda takıl parklarda oturun kola çekirdek yapın bu herşeyden güzeldir tüm derdi tasayı bitirir.
Ah keşke forum böyle her hafta topluca halı saha yapsa sonrada çekirdek kola ortam ne iyi olurdu.

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Ah keşke forum böyle her hafta topluca halı saha yapsa sonrada çekirdek kola ortam ne iyi olurdu.
Hocam forumu boşverin siz arkadaşlıklarınıza ve derslerinize bakın babanız sizi çok seviyor belli ki güvenini boşa çıkarmayın dipnot: aşk meşk işleri saçmalık üniversiteye kadar boşverin bu işleri konu ile alakasız ama tavsiye vermek istedim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,355
Üyeler
155,244
Son üye
sametinsalagı
Top Bottom