Neler Yeni

İnternet Cafeye gitmek istiyorum ama Babam izin vermiyor.

İCarL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Metehan Özel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Toplama - Donanımlar - Ekran hataları - Sistem Toplama.
Hocam forumu boşverin siz arkadaşlıklarınıza ve derslerinize bakın babanız sizi çok seviyor belli ki güvenini boşa çıkarmayın dipnot: aşk meşk işleri saçmalık üniversiteye kadar boşverin bu işleri konu ile alakasız ama tavsiye vermek istedim.
Çok, çok haklısınız

alkolikpanda

80+ Bronze
aman salla dayı , es kafana göre dinleme babanı gez toz gençliğini yaşa arkadaşlarınla hayatın tadını çıkar 😉 kapişş

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
Küfür mutlaka olur ancak öyle bağıra bağıra edenler de atılır zaten kulaklık takacağın için dışarıyla bağlantın olmuyor serseri tip merdiven altı mekanlarda olur ancak biraz daha elit bir mekana gidersen öyle şeyler olmaz eskiden internet cafelerde her türlü iş döndüğü için ailelerimizin aklında öyle kalmış şu anda çoğu zaten Espor merkezi olarak değişti

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Kaçakçı
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı
Babam benden izinsiz internet cafeye gidersen hakkımı helal etmem diyor sebebi ise çok fazla serseri tip ve küfürbaz insanların olması kötü alışkanlıklar kazancağımdan korkuyor. Ben kendime güveniyorum arkadaşlarım sürekli gidiyor. Zaten oynadığım bi Craftrise var birde csgo onları bilgisayar kaldırıyorda bilgisayar bozuk. Babam istediğinde söyle birlikte gidelim diyor ancak arkadaşlarımla gidip o zevkmi daha iyi yoksa babamlamı? Babamı nasıl ikna edebilirim yardımcı olurmusunuz? İstanbul Esenlerde oturuyorum güney hastanesine çok yakın bir yerdeyim.
Knk bende aynısını yasıyordum bi aralar bizim ordaki cafede 🚬 içen tipler vardı babam gitmeme izin vermiyordu bende sigara içilmeyen bi tane cafe buldum sonra babama dedim: Baba internet cafeler kötü yerler değil internet cafe sahipleri bu hale getiriyor ben başka bir cafe buldum orda sigara fln içen kişiler yok istersen gel bak dedim, sonra cafeye babamla gittik babam internet cafeci ile konuştu adam güvenilir biri olduğu için gitmeme izin verdi sen de bu tarz bi yer bulursan eminim baban izin verecektir.

İCarL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Metehan Özel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Toplama - Donanımlar - Ekran hataları - Sistem Toplama.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,552
İsim
MehmedVII
Çok küfür eden olur diye korkuyorum. Karşı binada oturan arkadaşım var onlar Metro 2 İnternet Cafe’ye gitmişler özel oda kiralamışlar 1.5 saati 18tl uygunmu. Hayatımda hiç internet kafeye gitmedim sadece kuran kursu ps kafeye götürdü o kadar.
Bizim eski evimizin yakınlarında mahalle arası vardı. Küfür duyduğumu hatırlamıyorum kuzenim ile giderdik. Sigara çok kokardı.
Tuvalet okul tuvaletinde temizdi
(efsane ayrıntı)

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
babam geçen stok fanın dişi kırıldı ben yokken int kafeye sormaya gitmişler bira vs içiyorlarmış küçükken bir kere gittim bende sadece arklarım her haftsonu gidiyor benim babamda böyle şeyleri çok takıyor ve dediğin gibi küfür fln acayip fazla olur bu tür yerlerde

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Ahmet Yıldırım
Babam benden izinsiz internet cafeye gidersen hakkımı helal etmem diyor sebebi ise çok fazla serseri tip ve küfürbaz insanların olması kötü alışkanlıklar kazancağımdan korkuyor. Ben kendime güveniyorum arkadaşlarım sürekli gidiyor. Zaten oynadığım bi Craftrise var birde csgo onları bilgisayar kaldırıyorda bilgisayar bozuk. Babam istediğinde söyle birlikte gidelim diyor ancak arkadaşlarımla gidip o zevkmi daha iyi yoksa babamlamı? Babamı nasıl ikna edebilirim yardımcı olurmusunuz? İstanbul Esenlerde oturuyorum güney hastanesine çok yakın bir yerdeyim.
Öncelikle şöyle kendine güvenebilirsin ama insan büyüdükçe değişiyor lise hayatında küfürbaz insan olabilirsin ben de 14 yaşımda hiç küfür etmezdim ama lisede yavaş yavaş başladım ve artık önü alınmıyor istemsiz bir şekilde sinirlenince küfür ediyorum rahatlamak için. İnternet kafe çok fazla küfür ile dolu ama baban eski internet kafeleri hatırlıyor olabilir. Kapalı alanda sigara içilmesi yasak küfür işi ise zaten kulaklığı takınca bitiyor çok duymuyorsun. Babana gidip kulaklığı taktığında kimseyi zaten duymayacağını ve yalnızca arkadaşlarını duyacağını söylersen sıkıntı olmayabilir. Ama baban gidip internet kafenin ortamını görmeli.

Top Bottom