Arama sonuçları: *

• Users: nifak
  • In Araba
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. nifak

bu araçlardan hangisini kiralamam doğru olur?

Aralarında en rahatı passat. Uzun yol gideceksin passat öneririm 3ünü de kullandım.
  2. nifak

Yardım BMW araçlardan anlayan kişilerden yardıma ihtiyacım var

Bilmiyorum da içinden düzgün birinin ineceği bir arabaya benzemiyor :D
  3. nifak

Yardım BMW araçlardan anlayan kişilerden yardıma ihtiyacım var

Ne bu çakal kasa mı
  4. nifak

470bin Altı Alınabilecek Araba Öneriniz Var Mı

2012-2013 Jetta bakabilirsin. Tavsiye ederim.
  5. nifak

Arabayı sıkıştırdım. Zarar vermiş miyimdir?

Balatadan gelmiştir büyük ihtimal canınızı sıkmayın
  6. nifak

Sizce en iyi vites türü nedir

Triptonik diye bir şey yok ki onun adı tiptronic. İşin özünde tiptronic de çoğunlukla bir yarı otomatik vitestir zaten. Tercihim tam otomatik olur.
  7. nifak

audi a4 2014 tdi var motoru yıkamak için su tutçaz arabaya bişe olurmu (dizel)

Kontağı çevirin hararet göstergesi düşmüşse tamamdır.
  8. nifak

audi a4 2014 tdi var motoru yıkamak için su tutçaz arabaya bişe olurmu (dizel)

Dizel araba. Kaputu açın suyu tutun hiçbir şey olmaz. Benzinlilerde yapmayın. Motor sıcakken yapmayın sadece.
  9. nifak

500-600bin TL arası araba

2019 2020 golf alın. Başka bir önerim yok size. Deneme şansınız varsa yazılan araçları deneyin farkı göreceksiniz.
  10. nifak

1.8t motor lpg uyumlumudur,Takılırsa hangi lpg markası tercih edilmelidir

Prins pahalıdır ama iyidir. Mtm de iyidir genelde mtm taktırıyorlar. Atikeri şu an bilmiyorum eskiden tavsiye edilmezdi.
  11. nifak

1992 Model BMW E36 alınır mı?

Yapma kendine bunu
  12. nifak

Araç Lastikleri hakkında bilgi

Tamamdır ben 205 olarak düşünüyordum 215 bakmışsınız siz. Alabilirsiniz attığınızı. Şurda daha ucuza buldum. https://www.pttavm.com/goodyear-21555r16-97v-eagle-sport-4-seasons-xl-4-mevsim-lastik-2021-p-147929086?utm_source=akakce.com&utm_medium=fiyat-kiyaslama&utm_campaign=akakce&v=1.10.2
  13. nifak

Linkini atar mısınız goodyear olanın
  14. nifak

O da pahalı geldi. İnternetten baktınız mı?
  15. nifak

4 lastik 1500 lira ise çok ucuz. Hatta işkillendirecek kadar. 2 lastik fiyatı o para çünkü. Eğer 4 lastikse iyi kontrol edin lastikleri. Üretim yılına da bakın.
  16. nifak

C sınıfı iyidir alabilirsin. C ile A arasında farkedeceği 1000 km de 2-3 litredir. Yılda 25 bin km yapıyorsanız doğru yaklaşık 1 depo yapar.
  17. nifak

Arabayı Sürttüm Çizildi!

Motoru bi indirmek lazım :) Bi şey olmaz bundan sıkma canını git bi kaportacıya halleder 250 300 e.
  18. nifak

Öneri 118i golf leon hangisi ?

golffff
  19. nifak

Yardım BMW 1.16 Alınır Mı??

Aracında sürekli yağ bidonu ile gezmek zorunda kalabilirsin. Kronik sorunu yağ eksiltmesi. Arada bir eklemen gerekiyor.
  20. nifak

dfffsdfadfsdfsdfsasdf

O benzinliklerden marketlerden aldığın mavi su hiçbir işe yaramaz. Boyalı su o. Motulun yeşil silecek suyu var onu al. Konsantre o zaten. Bir çay bardağı kadar ondan koy gerisini normal su ile doldur. Gel teşekkür et sonra.
Top Bottom