Neler Yeni

dfffsdfadfsdfsdfsasdf

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
silecek suyu tükenmiş sade musluk suyu ya da hazır su koysam olur mu marketler de satılan araba için olan camsillerden bulamadım bir arkadaş musluk suyuna normal camsil sık oda olur dedi bir sıkıntı olmaz dimi tıkanma ya da cam da aşındırma tarzı sizler neler uyguluyorsunuz
silecek suyu tükenmiş sade musluk suyu ya da hazır su koysam olur mu marketler de satılan araba için olan camsillerden bulamadım bir arkadaş musluk suyuna normal camsil sık oda olur dedi bir sıkıntı olmaz dimi tıkanma ya da cam da aşındırma tarzı sizler neler uyguluyorsunuz
Direk normal su koyuyoruz

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Normal musluk suyu kireçlenme yapabilir diye duymuştum.

MasterOfPuppets

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Gokhan

Valla ben aşağıdaki ürünü alarak sulandırıp dolduruyorum. Gayet güzel temizliyor ve sıkıntısız ürün. Ama soğuk bir ilde oturuyorsanız donma vs. olmaması adına antifrizli cam sularından benzinliklerden alabilirsiniz.

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Berke
Özel silecek suyu koyacağına musluk suyu koy baya kar edersin. Kireçlenme olduğunda 5dk da ince iğne ile memeleri temizlersin

bıraktım

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MasterOfPuppets

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Gokhan

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Eren
O benzinliklerden marketlerden aldığın mavi su hiçbir işe yaramaz. Boyalı su o. Motulun yeşil silecek suyu var onu al. Konsantre o zaten. Bir çay bardağı kadar ondan koy gerisini normal su ile doldur. Gel teşekkür et sonra.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Shell'lerde satılan cam suyunu kullanıyorum (şişe su ile mevsime göre derişim yaparak).
Normal musluk suları çok kireçli oluyor ve tıkanmaya sebep oluyor.

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,785
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Yaşadığınız bölgeye göre musluk suyu koymanız yanlış olacaktır. Direkt cam suyu alın ya da benzinliklerde yer alan Hava-Su bölümündeki sudan doldurun. Saf su da bir alternatif.

Top Bottom