Arama sonuçları: *

1. O

STOKLAR TÜKENDİ - da-c2-1tb GENCER GAMING SEPET KENDI KENDINE SILINIYOR

Arkadaşlar gencer gaming sitesinin alışveriş alt yapısını büyük alışveriş siteleri ile kıyaslamayın kendi çapında bir işletme, saniyler içinde 200 satış yapabilecek bir alt yapıya sahip değil. Aynı anca satış yapabilecek işlem sayısı düşük olduğundan, 200 stoğun satışı 15 dk yı buluyor, sepete...
  2. O

Stok 200 adet satışa açılıyor evet ama insanlar almayı 21.00 de alamayınca bırakıyor, en fazla 3-5 dk dk sonra herkes bırakıyor dakikada bir işlem hacmi var büyük alışveriş siteleri gibi değil onların kullandıkları sistem farklı ben siparişi 21.16 da oluşturdum ve aldım o saate kadar da denemeyi...
  3. O

Ben yeğenime aldım, süpriz olsun diye onda daha iyisi varmış beğenmedi😂 ,gelirse vermeyi düşünüyorum
  4. O

🔥DONANIM ARŞİVİ F/P SİSTEM🔥

Bios update yapıp , ekran kartı driverını kurmanız yeterli olur 👍
  5. O

Filitreden kastınız tam anlayamadım. Ücret iadesi için whatsap üzerinden iban paylaştım yardımcı olabileceklerini söylediler teşekkür ederim.
  6. O

14 şubatta anakart problemi olduğu için fark ödedim, ok talebiniz alındı dedi 2 defa mesaj attım teyit olması için, 17 şubatta kargolandı ürün geldi ama sistemdeki normal a520m h geldi farkını ödediğim ürün gelmedi, anakart stok problemi olmadığı anlıyorum, montaj çok itinalı yapılmamıştı...
  7. O

Ramlerin çalışma mhzlerini kontrol edin.
  8. O

Anakart ellerine ulaşsa ne olcak kardeşim ekstra anakart parası alıp milleti enayi yerine koyup bekletmeye devam ediyorlar. -150.00 tl verirseniz arkadaşlarıma ileteceğim, -Akşam kargoya veriyoruz, takip numarasını yarın öğlen arayın söyleyelim. - Öğlen telefon açılmaz, -Akşam tekrar ararsın...
  9. O

Anakart farkını ödedik hala bekliyoruz ayın 16 sı olmuş mesaj attım arkadaşlarıma ileteyim diye cevap geliyor, piyasada reklam ve kâr amaçlı giriş yapılan bir çalışma bu kadar kötü yönetilir. Kâr kısmını bilmem ama reklam kısmını çok iyi yaptınız. 16 gün oldu daha ortada bişey yok. Kendi...
  10. O

İlk alanlardanım ve bu haftada geleceğini hiç sanmıyorum. Teslim edilme oranının da verilen rakamlar olduğunu sanmıyorum.
  11. O

Dün bende anakart için extra para ödedim. Ama forumdan takip etmesem böyle bir problem ile karşı karşıya kalacağımı bilmezdim bunun bilgilendirlmesi firma tarafından yapılmalıydı. Bugün mesaj yazdım cevap yok … yapıcı olmaya çalışıyorum, firma bu organizasyonu kaldıramayacak potansiyelde...
Top Bottom