Neler Yeni

🔥DONANIM ARŞİVİ F/P SİSTEM🔥

Ozi_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Yazıcı
Dün bende anakart için extra para ödedim. Ama forumdan takip etmesem böyle bir problem ile karşı karşıya kalacağımı bilmezdim bunun bilgilendirlmesi firma tarafından yapılmalıydı. Bugün mesaj yazdım cevap yok … yapıcı olmaya çalışıyorum, firma bu organizasyonu kaldıramayacak potansiyelde olabilir, esnafa destek olmak gerek ama artık biraz uzamaya başladı …

Zagros

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Zagros
1- Görüştüm sistemlerin %85'i kargolanmış
2- Videoda PSU'ların FSP olacağını ama aynı model gelmeyebileceğini değişiklik göstereceğini söylemiştim.
3- Depremden ötürü kargo sürelerinin uzayacağı da söylendi.
4- Kargo bekleyenler farklı bir fırsat sistemi yakaladıysa iade hakkını kullanıp onu alabilir.
5- Son yorumlarda B450 mevzusu gördüm ondan haberim yok B450'nin A520'ye göre OC özelliği var tercih edilebilir.
Ben fiyat farkı ödemedim, yarın normal anakartlar gelecekmiş, bakalım kaç güne çıkarırlar. Abdullahın dediğine göre %15 kalmıştı. Bir çok arkadaşlar fiyat farkı ödedi ve onların sistemleride kargolandı. Şuan %10 falan kalmıştır heralde onuda bu hafta toplayıp gönderin artık. @GENCERGAMİNG

Ozi_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Yazıcı
İlk alanlardanım ve bu haftada geleceğini hiç sanmıyorum. Teslim edilme oranının da verilen rakamlar olduğunu sanmıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Barış
Ben fiyat farkı ödemedim, yarın normal anakartlar gelecekmiş, bakalım kaç güne çıkarırlar. Abdullahın dediğine göre %15 kalmıştı. Bir çok arkadaşlar fiyat farkı ödedi ve onların sistemleride kargolandı. Şuan %10 falan kalmıştır heralde onuda bu hafta toplayıp gönderin artık. @GENCERGAMİNG
bana yarın normal anakartların geliceğini söylemediler ama 150 tl lik farkı ödersem bugün kargolanıcak dediler umarım kargolarlar

PinezHawk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emre DAĞCIOĞLU
İnşallah bugün kargolanır yoksa işlerin sırayla gittiğini söylüyorlardı yalan söylediklerini düşünüceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende aynı sıradan aldım 8 de
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben 2. stoğun ilklerini aldım sırayla hazırlandığını söylemişlerdi sen kaçıncı stoktan aldın?
Sadece anakartı değiştirdin dimi onun haricinde bir şey değiştirmedin

cansacar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Can
Çok şükür benimkide kargolanmış. Pazartesi 150tl fark vermiştim çarşamba kargolancak dediler kargolamışlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,701
Üyeler
149,072
Son üye
Bilmemki2224
Top Bottom