Neler Yeni

🔥DONANIM ARŞİVİ F/P SİSTEM🔥

xanumisx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Serhat Akkuş
ne kadar fiyat farkı verdiniz hocam ayrıca sistem böyle daha mı iyi? birde dual channel yapmışsınız ama araya birde fury ram takmışsınız bu tüm ramleri tek çalışmaya düşürüyor performansınızı etkiler bence fury çıkartın.
750 w power b550m 1 TB M2 toplam 14 bin TL oldu anaket farkı 900 TL civarıydı furry 16 gb cl18 ondan dolayı taktım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Işıklar kapalıyken bi foto atar mısın nasıl gözüküyor merak ettim de

Ekler

• IMG_20230214_105741.jpg
    IMG_20230214_105741.jpg
    3.8 MB · Hit: 92
  • IMG-20230214-WA0009.jpg
    IMG-20230214-WA0009.jpg
    158.2 KB · Hit: 92
Son düzenleme:

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming
Benimkide Kargoya verilmiş ama yanlış adrese vermişler. Nasıl bi firma anlam veremedim.
Merhabalar oğuz bey sisteme yazmış olduğunuz adrese kargo verilmiştir. başka herhangi bir değişiklik bizim tarafımızca olmamıştır.

oguuzysr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Oğuz
Merhabalar oğuz bey sisteme yazmış olduğunuz adrese kargo verilmiştir. başka herhangi bir değişiklik bizim tarafımızca olmamıştır.
Yarın şubeyi arayacağım. İnşallah gönderirler adresime. Yoksa başka şehire gitmem gerekecek almak için.

Zagros

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Zagros
ürünü kargolanan arkadaşlar adınıza sevindim, darısı kalan arkadaşlara.

overkill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Axl Rose
Bilgilendirme
Ürün stoğunda herhangi bir problem yok, distribütör firmadan aldığımız ürünlerin tedariğini beklemekteyiz.

Ülkemizde yaşanan deprem felaketinden bizlerde etkilenmekteyiz.
Yaşadığınız problemin farkındayız, maalesef ki yaşanan deprem felaketinden dolayı ürünlerimizin tedariği uzun sürmekte, Lütfen duyarlı olalım arkadaşlar. Gençergaming ailesi olarak bizlerde sıkıntı yaşamaktayız. çalışma arkadaşlarımın mesai süreleri 15-16 saati bulmaktadır. bütün arkadaşlarım canla başla sizlere ürün çıkarmaya çalışıyor.

Lütfen her yazılana inanıp tepkiler göstermeyin.
Sipariş veren insanlar 11 gündür kargolarının yola çıkmasını bekliyor ve diğer konuda da görüldüğü kadarıyla süreci çok ciddi bir şekilde yanlış yönetiyorsunuz.

Öncelikle telefonla arayanlar kargolarının gönderildiğini söylüyorlar, işin ciddiyetsizliğinin net bir kanıtı, bu işte bir düzen bir sıra olması gerekmez mi? Telefonla ulaşanlara (demonte gönderimi kabul etseler dahi) öncelik verilmesi saçma sapan bir uygulama.

İkinci konu hepi topu 500 tane sistemin (ki sayının daha az olduğuna dair herkesin ciddi şüpheleri var) tedariğinin çok daha önceden yapılmış olması gerekmez miydi? Ne münasebet "distrübitör firmayı bekliyoruz". Bu, kimse için geçerli bir sebep değil, elinizde stok olmadan böyle bir işe kalkışmamanız gerekirdi. "500 tane bilgisayarı nerede saklayacağız" diyorsanız zaten böyle bir organizasyona girmemeliydiniz.

İnsan ister istemez alıcıların siparişlerini iptal mi etmelerini sağlamak istiyorsunuz diye düşünüyor, işin bir diğer kötü tarafı da yayını yapan Abdullah arkadaşımızın da tatmin edici bir bilgi vermiyor oluşu, sadece seyrediyormuş gibi geliyor (aralarda bir yerlerde açıklama yaptıysa görmedim, ama böyle bir açıklama olsa insanlar bu kadar isyan etmezdi diye düşünüyorum).

Sonuç olarak böyle bir organizasyonun altından kalkamadınız ve bu sizin açınızdan ciddi bir eksi puan anlamına geliyor, piyasada bu şekilde yer bulma şansınız yok. Çok ekstra şeyler yapmanız gerekir ki kötü şöhretinizi silebilin. Ama kendi adıma söyleyeyim, size hiç güvenmiyorum.

Son düzenleme:

ramcoloji

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
RAMAZAN PANCAREKEN
Az önce aradım. Deprem ve hava koşullarından dolayı tedarik sürecinde sıkıntı yaşadıklarını söylediler. Ben sistemler "hazır" denmişti dedim neyin tedariği dediğimse ise onun ilk 500 adet için olduğu sistemin 664 adet sattığını söylediler. Oysa 20:32'de alınan tüm sistemler iptal edildi. Fazladan 164 tanesi nereden çıktı. Demonte olarak istedim bugün yollamazlarsa yarın iade isteyecem uğraşamam artık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Barış
Anakartımı a520m ds3h ile değiştirdim ama parça uyumu yine iyidir değil mi

Son düzenleme:

PinezHawk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emre DAĞCIOĞLU
ben de aynısını yaptım dün bugün kargoya çıkacağını söylediler daha ortada bir şey yok aradım az önce bu talebinizi iletiyoruz dediler isterseniz teknik ekiple görüştüreyim dediler bende olur dedim 10 sn sonra telefon yüzüme kapandı

Size bir gün söylediler mi şu gün kargolarız diye

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Barış
ben de aynısını yaptım dün bugün kargoya çıkacağını söylediler daha ortada bir şey yok aradım az önce bu talebinizi iletiyoruz dediler isterseniz teknik ekiple görüştüreyim dediler bende olur dedim 10 sn sonra telefon yüzüme kapandı

Size bir gün söylediler mi şu gün kargolarız diye
bugün kargolanıcak dediler

Top Bottom