Neler Yeni

🔥DONANIM ARŞİVİ F/P SİSTEM🔥

PinezHawk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emre DAĞCIOĞLU
ben 2. stoğun ilklerini aldım sırayla hazırlandığını söylemişlerdi sen kaçıncı stoktan aldın?
Buradaki sıra anakartı değiştirme sırası olmalıydı bence ben dün değiştirip yarın göndeririz demişlerdi beklemedeyim bakalım ne olacak

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Barış
İnşallah bugün kargolanır yoksa işlerin sırayla gittiğini söylüyorlardı yalan söylediklerini düşünüceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende aynı sıradan aldım 8 de

Sadece anakartı değiştirdin dimi onun haricinde bir şey değiştirmedin
evet sadece anakart değişti aradılar durumu anlattılar stoklar yokmuş 150 tl verip model değiştirip bugün kargolanabileceğini söylediler Fiyat Farkı diye boş bi ürün koymuşlar 150 tl ye onu alıyosun gigabyte a520m ds3h ile değişiyor anakart ama belki onunda stoğu biterse farklı parçaları söylerler donanım arşivininde videosunda söylediği gibi stoğa göre farklı model bi fsp psu yollayabilirler tabi

PinezHawk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emre DAĞCIOĞLU
evet sadece anakart değişti aradılar durumu anlattılar stoklar yokmuş 150 TL verip model değiştirip bugün kargolanabileceğini söylediler Fiyat Farkı diye boş bi ürün koymuşlar 150 TL ye onu alıyosun gigabyte a520m ds3h ile değişiyor anakart ama belki onunda stoğu biterse farklı parçaları söylerler
Dün banada aynı şeyi söylediler Yarın kargolarız dediler bugün aradığımda kargolanmamış hala dediğimde sanki bilmiyorlarmış gibi tepki verdiler bu durumu ileteceklerini söylediler isterseniz sizi destek ekibe yönlendireyim dediler ben de olur dedim ondan sonra bağlamaya çalıştıktan 10 sn sonra telefon kapandı

Dün banada aynı şeyi söylediler Yarın kargolarız dediler bugün aradığımda kargolanmamış hala dediğimde sanki bilmiyorlarmış gibi tepki verdiler bu durumu ileteceklerini söylediler isterseniz sizi destek ekibe yönlendireyim dediler ben de olur dedim ondan sonra bağlamaya çalıştıktan 10 sn sonra telefon kapandı
Bu lafım size değil onu söyleyerek başlayayım sizin pcyi siz bugün haber vermissiniz sizinki kargolamışlar ben sizinle aynı saatte almış olmam ve daha erken değiştireceğimi haber vermeme rağmen kargolamadılar ilginç gerçekten

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Barış

Bu lafım size değil onu söyleyerek başlayayım sizin pcyi siz bugün haber vermissiniz sizinki kargolamışlar ben sizinle aynı saatte almış olmam ve daha erken değiştireceğimi haber vermeme rağmen kargolamadılar ilginç gerçekten
bende dün kargo için aradım müzik dinledim ve yüzüme kapandı tekrar arayıp teknik servis mi bişey demişti 2 ye bastım eleman yok diyip bi anda tekrar yüzüme kapandı bende vazgeçtim

ugurkrdmr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Uğur Karademir
IMG_20230215_191102.jpg
IMG_20230215_191143.jpg

Sistem kargolandı görünüyor ama belirttikleri kargo takip numarasını girdiğimde 'gönderi kodu geçersiz' diyor. Ayrıca bana herhangi bir SMS veya mail gelmedi ürün kargoya verildi diye, ne kargo şirketinden ne Gençer Gaming'den. Bir sorun mu var acaba? (Bu arada ürün daha bugün akşam saatlerinde kargoya verildi 4 gibi falan)

Son düzenleme:

PinezHawk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emre DAĞCIOĞLU
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Sistem kargolandı görünüyor ama belirttikleri kargo takip numarasını girdiğimde 'gönderi kodu geçersiz' diyor. Ayrıca bana herhangi bir SMS veya mail gelmedi ürün kargoya verildi diye, ne kargo şirketinden ne Gençer Gaming'den. Bir sorun mu var acaba? (Bu arada ürün daha bugün akşam saatlerinde kargoya verildi 4 gibi falan)
kodlar siteden dolayı hatalı geliyor arayıp gerçek kodunu alabilirsin

kodlar siteden dolayı hatalı geliyor arayıp gerçek kodunu alabilirsin
yada siteden müşteri hizmetlerine de yazabilirsin

KorhaNnN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yagiz demir
Arkadaşlar merhaba teslim alanlara kullananlara bir sorum olacak. Açtığım konuya kimse cevap yazmadığı için buraya da yazmak istedim. Kasa ön fanlarında benimki gibi sıvı olan (ince bir yağa benziyor) var mı? Sanırım fanların göbeğindeki yağlar. İleride çok sıkıntı çeker miyim?

Ekler

• IMG_20230215_223033.jpg
    IMG_20230215_223033.jpg
    301.9 KB · Hit: 70
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Halil İbrahim Türkoğlu
Benim pc geldi @GENCERGAMİNG Allah belanı versin böyle pc toplamak olurmu düşman malımı bu 10 gün bekleyip içine sokuşturup göndermişler montaj istemediğim halde osuruktan montaj yapıp göndermişler. Anakartı 3 tane vida tutuyor vidaların çoğusu boşta kasayı komple söküyorum baştan toplayacağım. Bir daha yarı fiyatına satsan senden alanın

PinezHawk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emre DAĞCIOĞLU
Benim pc geldi @GENCERGAMİNG Allah belanı versin böyle pc toplamak olurmu düşman malımı bu 10 gün bekleyip içine sokuşturup göndermişler montaj istemediğim halde osuruktan montaj yapıp göndermişler. Anakartı 3 tane vida tutuyor vidaların çoğusu boşta kasayı komple söküyorum baştan toplayacağım. Bir daha yarı fiyatına satsan senden alanın
anakartı değiştirmiş miydin

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming

Sipariş numaranızı alabilir miyim?

PinezHawk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emre DAĞCIOĞLU
inşallah geriye kalanlarınki de öyle olmaz

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming

Tekrardan yazıyorum sipariş numaranızı alabilir miyim?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,889
Üyeler
152,355
Son üye
by_felixe
Top Bottom