Neler Yeni

🔥DONANIM ARŞİVİ F/P SİSTEM🔥

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming
14 şubatta anakart problemi olduğu için fark ödedim, ok talebiniz alındı dedi 2 defa mesaj attım teyit olması için, 17 şubatta kargolandı ürün geldi ama sistemdeki normal a520m h geldi farkını ödediğim ürün gelmedi, anakart stok problemi olmadığı anlıyorum, montaj çok itinalı yapılmamıştı vidalar eksik ekran kartı kasa slotu yanlış açılmıştı, vida yoktu uydurmak zorunda kaldım,bios güncellemesini yaptım.w11 kurdum oyun oynamaya fırsatım olmadı henüz. Fiyat farkı için firmayı aradım hiç ikiletmeden yoğunluktan dolayı kusura bakmayın dediler eyw bu bile yeterli benim için, hatalar olabilir. Ücret farkını pazartesi hesabıma geçeceğini ilettiler sağolsunlar. Problemler yaşadık hepimiz evet firmada bu durumdan çok memnun değildir, kimse sıkıntılı bir iş yapmak istemez ama koşullar anlık olarak değişebilir. Büyümekte olan firmalara tolerans sağlamak gerekir ki daha iyi hizmet sağlasınlar. Her şeye rağmen art niyet sezmedim teşekkür ediyorum her şey için. Vesile olduğu için de Abdullah kardeşime teşekkür ederim. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık. @GENCERGAMİNG @Abdullah Hacıgül
Merhabalar dediğini filtre kasadan çıkmıyor sipariş numaranızı özelden yazabilirseniz size iade yapabiliriz. Bu karışıklık ve hatalar için özür dileriz.

Ozi_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Yazıcı
Merhabalar dediğini filtre kasadan çıkmıyor sipariş numaranızı özelden yazabilirseniz size iade yapabiliriz. Bu karışıklık ve hatalar için özür dileriz.
Filitreden kastınız tam anlayamadım. Ücret iadesi için whatsap üzerinden iban paylaştım yardımcı olabileceklerini söylediler teşekkür ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Halil İbrahim Türkoğlu
Benim pc geldi @GENCERGAMİNG Allah belanı versin böyle pc toplamak olurmu düşman malımı bu 10 gün bekleyip içine sokuşturup göndermişler montaj istemediğim halde osuruktan montaj yapıp göndermişler. Anakartı 3 tane vida tutuyor vidaların çoğusu boşta kasayı komple söküyorum baştan toplayacağım. Bir daha yarı fiyatına satsan senden alanın
@GENCERGAMİNG beni sipariş numaramı vermediğim hâlde numaramı bulup aradı sıkıntılı olan montajı düzeltmek için pcyi geri istedi ancak ben kendim tekrar montajladım ve bir sıkıntı olmadığı için geri göndermedim. Hediye olarak bir mouse gönderdiler özür dilediler. Konuyu umursamayıp geçebilirdiler ama ilgilendiler aradıkları için teşekkür ediyorum. Olan oldu sıkıntı kalmadı biraz sabırsız olduğum için yukarıdakileri yazdım
yazdıklarımı yazmak istemezdim.
Neyse sistem güzel oyuna devam🤓

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Baydan
Pcsi eline gelen arkadaşlar driver'ı kendimiz mi indiriyoruz, kendimiz indiriyorsak güncel driver ve amd software linklerini atar mısınız lütfen ben nasıl yapacağımı çok bilmiyorum pcyi elime almayayım şimdi 2. günden

w0ww5454

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
UTKU KAFALI
Firmayı ilk kez duymama rağmen biraz çekingendim ama Abdullaha güvenerek sipariş verdim. Forumlardaki bazı mesajları görünce tedirgin oldum direkt iletişime geçtim ve bana çok yardımcı oldular.Herhangi bir büyütülcek problem olmadı ülkemizdeki şartlardan siparişim biraz geç geldi ama her şey iyiydi sistemim müthiş herkese teşekkürler mutluluğum tarif edilemez.

Ozi_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Yazıcı
Pcsi eline gelen arkadaşlar driver'ı kendimiz mi indiriyoruz, kendimiz indiriyorsak güncel driver ve amd software linklerini atar mısınız lütfen ben nasıl yapacağımı çok bilmiyorum pcyi elime almayayım şimdi 2. günden
Bios update yapıp , ekran kartı driverını kurmanız yeterli olur 👍

Mounhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ömer Yağız
@GENCERGAMİNG beni sipariş numaramı vermediğim hâlde numaramı bulup aradı sıkıntılı olan montajı düzeltmek için pcyi geri istedi ancak ben kendim tekrar montajladım ve bir sıkıntı olmadığı için geri göndermedim. Hediye olarak bir mouse gönderdiler özür dilediler. Konuyu umursamayıp geçebilirdiler ama ilgilendiler aradıkları için teşekkür ediyorum. Olan oldu sıkıntı kalmadı biraz sabırsız olduğum için yukarıdakileri yazdım
yazdıklarımı yazmak istemezdim.
Neyse sistem güzel oyuna devam🤓
Benim sistemde de işlemcim yanlış gelmişti. Ben de sinirlenmiştim foruma yazdım. @GENCERGAMİNG mesajı görür görmez iletişime geçitler. Sağolsunlar hemen değiştirdiler.Bana da hediye olarak mouse gönderdiler. Bunlar ufak tefek sorunlarmış. boşu boşuna kendimizi sıkmayalım ve çirkinleşmeye gerek olmadığını düşünüyorum. Bu forum olduktan sonra @GENCERGAMİNG ile daha çok çalışılır. Bu forumda olduğum için mutluyum herkes birbirine yardımcı oluyor. @GENCERGAMİNG ve @Abdullah Hacıgül e teşekkür ederim. Emeği geçen herkese teşekkürler.

crucify

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Turgut Kural
@GENCERGAMİNG Merhaba kasamın fanları çalışıyor fakat rgbler çalışmıyor. Teknik desteğinize ulaşamıyorum temsilci yok diyor. Yardımcı olur musunuz?

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming
Merhabalar, arka kapağı çıkarıp kabloları kontrol edebilirseniz, sorunu çözebilirsiniz. eğer çözemezseniz size özelden teknik servis numaranısı iletiyorum.
@GENCERGAMİNG Merhaba kasamın fanları çalışıyor fakat rgbler çalışmıyor. Teknik desteğinize ulaşamıyorum temsilci yok diyor. Yardımcı olur musunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
.
Merhabalar anakart kutusundaki vidaları arkadaşlarımız anakart montelerken kullanmaktadır oradaki vidalar fazlalık olanlardır. Herhangi bir yükseltme yapmanıza da gerek yoktur.
Cumartesi pc geldi ancak açılmıyordu ayrıca a520 m h anakart stokta yok diye ds3h anakarta 150 tl fark ödedim pc geldiğinde a520 m h anakart vardı bugün ararım açan olmadı e postadan yazdım sipariş numaranız yanlış denildi sitede yazanın aynısını yazmıştım bana yardımcı olurmusunuz @GENCERGAMİNG

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming
Cumartesi pc geldi ancak açılmıyordu ayrıca a520 m h anakart stokta yok diye ds3h anakarta 150 TL fark ödedim pc geldiğinde a520 m h anakart vardı bugün ararım açan olmadı e postadan yazdım sipariş numaranız yanlış denildi sitede yazanın aynısını yazmıştım bana yardımcı olurmusunuz @GENCERGAMİNG
İsmail Bey gün içinde ekip arkadaşlarımız sizi telefonla aramış ama herhangi bir dönüş sağlamamışsınız. Ekip arkadaşlarımız mail ve çağrı tarafında sizinle ilgilenmektedir. Maillerde sipariş numaranız yanlış diye bir ibare kullanılmamıştır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
.
İsmail Bey gün içinde ekip arkadaşlarımız sizi telefonla aramış ama herhangi bir dönüş sağlamamışsınız. Ekip arkadaşlarımız mail ve çağrı tarafında sizinle ilgilenmektedir.
Görmediysem kusura bakmayın biraz meşgul oluyorum mail ile iletişime geçerseniz sevinirim

Top Bottom