Neler Yeni

🔥DONANIM ARŞİVİ F/P SİSTEM🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Baydan
bana gönderilen psu hyper k pro kaç watt olduğu yazmıyor ama sanırım 600 watt bu sistem için yeterli mi? geri göndersem değiştirirler mi?

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming
Arkadaşlar selamün aleyküm
Gençer gaming den sistem geldi kargo eve getirdi fakat kutuyu açtık işlemci montajsız gelmiş ve iki ayağı yamulmuş
Daha kötüsü Ryzen 5 5500 gelmiş bu nasıl bir iştir ben anlamadım @GENCERGAMİNG @Abdullah Hacıgül
Merhabalar, iyi akşamlar bi hata olmuş olmalı.
Kargodan kaynaklı bir yanlış olabilir. size daha iyi yardımcı olmak amacıyla sipariş numaranızı alabilir miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sunneli Mucit
Merhabalar, ürün elime bugün ulaştı. Ekran kartını takıp ürünü çalıştırmak istediğimde birkaç sorun olduğunu fark ettim. Öncelikle anakartta kasaya bağlanması gereken 3 vida eksikti (1,3,5). Bunların bağlanması için gerken 3 adet yükseltme parçası da eksikti (2,4,6). Kasanın arkasında ekran kartını tutacak olan 2 vida (8,9), boş slottan toz girmemesi için olan 1 adet filtre (10), tüm bunları kapatan kapağın vidası (7) ve 1 adet ekran kartı HDMI girişini kapatan mavi plastik (11) eksikti. Bildiğim kadarıyla bu 11 parça da kasa ile birlikte geliyor (forumdaki diğer teslimatlarda oldukları belirtilmiş/gösterilmiş) Özellikle ekran kartı taşıyıcı vida olmadığı için sistemi test edemedim o yüzden parçalarda bir sorun varsa da henüz bilmiyorum. Lütfen en kısa zamanda bu parçaların tedariğini tarafıma sağlar mısınız? @GENCERGAMİNG

Ekler

• 800B84F8-C84C-4A04-8F55-41C31626C193.jpeg
    800B84F8-C84C-4A04-8F55-41C31626C193.jpeg
    242.9 KB · Hit: 111
  • F4F31EC2-0FA2-400C-889E-347B2538EC57.jpeg
    F4F31EC2-0FA2-400C-889E-347B2538EC57.jpeg
    214.7 KB · Hit: 107
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Eymen Çil
Yanlış Bilgilendirme
Hazırlıksız acemi işini henüz düzgün yapamayan bir firma. Keşke sadece ucuz tutmak yerine itopya ile filan çalışılsaymis. Çok mağduriyet var.

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming
Merhabalar, ürün elime bugün ulaştı. Ekran kartını takıp ürünü çalıştırmak istediğimde birkaç sorun olduğunu fark ettim. Öncelikle anakartta kasaya bağlanması gereken 3 vida eksikti (1,3,5). Bunların bağlanması için gerken 3 adet yükseltme parçası da eksikti (2,4,6). Kasanın arkasında ekran kartını tutacak olan 2 vida (8,9), boş slottan toz girmemesi için olan 1 adet filtre (10), tüm bunları kapatan kapağın vidası (7) ve 1 adet ekran kartı HDMI girişini kapatan mavi plastik (11) eksikti. Bildiğim kadarıyla bu 11 parça da kasa ile birlikte geliyor (forumdaki diğer teslimatlarda oldukları belirtilmiş/gösterilmiş) Özellikle ekran kartı taşıyıcı vida olmadığı için sistemi test edemedim o yüzden parçalarda bir sorun varsa da henüz bilmiyorum. Lütfen en kısa zamanda bu parçaların tedariğini tarafıma sağlar mısınız? @GENCERGAMİNG
Merhabalar, notlarıma aldım yarın bu ürünlerin çıkışını sağlayacağım.

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming
Hazırlıksız acemi işini henüz düzgün yapamayan bir firma. Keşke sadece ucuz tutmak yerine itopya ile filan çalışılsaymis. Çok mağduriyet var.
Mağduriyetleri gidermeye çalışıyoruz, haklısınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sipariş numaranızı mesaj yoluyla atabilir misiniz?

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Muhammet
Bence yanlış düşünce. Piyasa böyle tek ele düşüyor. Farklı firmalarla çalışılması daha iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Soner Tibik
Arkadaşlar ben Gaziantep’te yaşıyorum ve sistemi ilk partta satın aldım depremin sanırım 2. gününde kargolandı malumunuz bu olaylardan dolayı da dağıtma çıkmadı hatta Gaziantep’e bile gelmemiştir belki de. Sitede kargo takip numarası tıpkı benim siparişimdeki gibi herkeste sıkıntı oldu, müşteri hizmetlerini arayıp doğru kodu aldım. Sonrasında da ürünün kargoda kalmaması için satıcı iade istedi sanırım tekrar göndermek üzere, bu süreçte birkaç defa beyfendinin şahsi telefon numarası üzerinden görüşmeler gerçekleştirdik, ben de hazır kasayı beklemekte olan başka bir arkadaşa yönlendirmelerini istedim kendime de demonte bir şekilde talep ettim. Yani bana ulaşmayan kasa, videodaki tanıtılan ürünlerle birebir olmak üzere belki de son sistemi satın almış bir arkadaşa nasip olacak. Kendi adıma konuşmak gerekirse hem fiyattan hem de ilgi alakadan dolayı memnun kaldım. Son olarak şunu belirteyim arkadaşlar zorlu bir süreçten geçiyoruz lütfen kimse kimseyi acele etmek durumunda bırakmasın geç olsun ama güç olmasın, kargoların ulaşamamasının sebebi site değil bu yardım/destek olayları yüzünden biraz erteleniyor, arka plana atılıyor lütfen anlayış gösterin. Alan herkese hayırlı olsun, alamayanlara da Allah daha iyilerini nasip etsin İnşAllah.

palwark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Emin
Aynı parçalar bendede eksik, banada yardımcı olur musunuz. @GENCERGAMİNG

Top Bottom