Neler Yeni

🔥DONANIM ARŞİVİ F/P SİSTEM🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
.
Sıkıntıyı kendim yaşamasam millet abartıyor derdim ama hayatımda yaşadığım en kötü alışveriş deneyimi bu oldu. Hadi geç oldu anladık stok yok başka kart verelim dediniz beklememek için onu da kabul ettim gönderdim parayı yine 1 gün beklettiniz. Sonraki gün nusretin tuz dökmesi gibi anakartı içine atıvermişsiniz 3 tane vida tutuyordu ekran kartını takmak için bastırsam kırılacak. Altında destek yok havada duruyordu anakart.
Yazdıklarımın fazlası var eksiği yok. Normalde sabırlı insanım bana 10 gün daha gecikecek dese anlarım ama bugün verilecek deyip sonra anakart bitti üstüne 150ver demek sürekli yalan söylemek veya sözünü tutmamak insanı çileden çıkartıyor. En sonunda da dandik bir montajla gelince gece gece iyi sövdüm evde 2 saat söküp tekrar montajla uğraştım. Aynı pcyi sinerjiden de aldım 1 gün önce geldi montajında sıkıntı yok windows kurulmuş test yapılmış sonuçları masaüstüne kaydedilmiş şekilde geldi programları da kurulu istersem kendimde anında testi baslatabilirim.
Sizin gönderdiğiniz 1 gün geç geldi montaj sıkıntılı Windows kurulmamış test yapılmamış.
Geçmiş olsun reis sen saat kaçta almıştın acaba

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan
Sabah banada geldi ürün anca şimdi açabildim. Kargolaması falan her şey gayet güzeldi eksik hiçbir şey yok. her şey kurulu. Geç oldu güç oldu ama çok şükür herşeyi tamamıyla geldi,eksik vida yok gevşek yeri yok. Keşke herkesin sistem hazır olup ilk 2 3 günde yollansaydı,herkes de güzel bir imaj bırakabilseydiniz. Çok dert ettim bende hatta ümitsizliğe kapıldım ama çok şükür geldi. Kargolama süreci ve gecikme için bir şey diyemeceğim ama bana gelen ürünün paketlenmesi ve montajı için teşekkürler @GENCERGAMİNG
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasa da kartın üstünde ki kısımı kapatan parça yok sen de var mı ?

Ekler

• IMG-20230214-WA0019.jpg
    IMG-20230214-WA0019.jpg
    141.5 KB · Hit: 103

cansacar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Can

dedo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Safa Beytullah kalaycı
Sabah banada geldi ürün anca şimdi açabildim. Kargolaması falan her şey gayet güzeldi eksik hiçbir şey yok. her şey kurulu. Geç oldu güç oldu ama çok şükür herşeyi tamamıyla geldi,eksik vida yok gevşek yeri yok. Keşke herkesin sistem hazır olup ilk 2 3 günde yollansaydı,herkes de güzel bir imaj bırakabilseydiniz. Çok dert ettim bende hatta ümitsizliğe kapıldım ama çok şükür geldi. Kargolama süreci ve gecikme için bir şey diyemeceğim ama bana gelen ürünün paketlenmesi ve montajı için teşekkürler @GENCERGAMİNG
Wattman hatası aldın mı

Kasa da kartın üstünde ki kısımı kapatan parça yok sen de var mı ?
Bende de yok

xFxem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Cem
ben hic memnun kalmadım, bu ilk pc alışım degil da üzerindeki.Anakart farklı,psu daha kötü kaltedeki ve daha az w olan psu ile değiştirilmiş.Ne fatura kesmisler ne aldığım ürünleri bire bir göndermişler haber vermek yok uyarmak yok.Bir sipariş detaylarıma bakıyorum ne ürünler tutuyor ne ödediğim tutar tutuyor ,soruyorum yazıyorum bu nasıl olacak diye cevap veren yok vs vs hele pc satıldığı gün ayrı rezillik vs birdaha sitenizden bir ürün almayacagım sikayet var. a da yazacagım.

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming
ben hic memnun kalmadım, bu ilk pc alışım degil da üzerindeki.Anakart farklı,psu daha kötü kaltedeki ve daha az w olan psu ile değiştirilmiş.Ne fatura kesmisler ne aldığım ürünleri bire bir göndermişler haber vermek yok uyarmak yok.Bir sipariş detaylarıma bakıyorum ne ürünler tutuyor ne ödediğim tutar tutuyor ,soruyorum yazıyorum bu nasıl olacak diye cevap veren yok vs vs hele pc satıldığı gün ayrı rezillik vs birdaha sitenizden bir ürün almayacagım sikayet var. a da yazacagım.
Merhabalar, Anakartınız farklı ise size daha iyi bir anakart göndermişizdir kötüsünü gönderme gibi bir durum olmaz.
Maalesef ki psu konusuna gelirsek Abdullah bey video'da söylemişti psu farklı olabilir diye, sizleri bekletmemek adına daha kötü olan bir psu değil muadil bir ürünle değiştirdik. Ülkemizde yaşanan deprem felaketinden dolayı aldığımız ürünlerin tederaği konusunda zorlandık. sizleri daha da mahçup etmemek adına insiyatif almamız gerekmekteydi.
Size daha iyi yardımcı olmak için özelden bizimle iletişime geçebilir misiniz?

Fcandan7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Fatih
Alıpta memnun olmayan performansından satmak istiyorum diyen varmı arkadaşlar özellikle izmir bursa balıkesirden elden satın alabilirim.

Merhabalar, Anakartınız farklı ise size daha iyi bir anakart göndermişizdir kötüsünü gönderme gibi bir durum olmaz.
Maalesef ki psu konusuna gelirsek Abdullah bey video'da söylemişti psu farklı olabilir diye, sizleri bekletmemek adına daha kötü olan bir psu değil muadil bir ürünle değiştirdik. Ülkemizde yaşanan deprem felaketinden dolayı aldığımız ürünlerin tederaği konusunda zorlandık. sizleri daha da mahçup etmemek adına insiyatif almamız gerekmekteydi.
Size daha iyi yardımcı olmak için özelden bizimle iletişime geçebilir misiniz?
Selamlar kolay gelsin bu yazılımsal hatadan dolayı iptal edilenlerle ilgili Abdullah bey görüşecekti sizle o konuda bir olumlu gelişme varmıdır sanırım 8.30 daki siparişler geneli bende onlardan birisiyim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,919
Üyeler
152,369
Son üye
wolancs
Top Bottom