Neler Yeni

🔥DONANIM ARŞİVİ F/P SİSTEM🔥

EmirBey00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir
Arkadaşlar ben pcyi satın aldım fakat arada ekran gidiyor 2-3 saniye sonra tekrar geliyor neden yapar bunu bilen varmı

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasa da kartın üstünde ki kısımı kapatan parça yok sen de var mı ?
Merhabalar maalesef ki sökme gibi bir durum yok, kasa kutudan çıkarıldığında o parça olmuyor.

Ozi_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Yazıcı
Anakart ellerine ulaşsa ne olcak kardeşim ekstra anakart parası alıp milleti enayi yerine koyup bekletmeye devam ediyorlar.
-150.00 tl verirseniz arkadaşlarıma ileteceğim,
-Akşam kargoya veriyoruz, takip numarasını yarın öğlen arayın söyleyelim.
- Öğlen telefon açılmaz,
-Akşam tekrar ararsın
-Ülkemizde yaşanan felaketten dolayı diye başlıyorlar cümleye, hepimiz üzgünüz hepimizin canı yandı ama siz zaten bu işi beceremeyecektiniz, sinirlendiğim nokta geç gelmesi değil beklemem değil günde 10 kere acaba kargoya verildi mi diye sürekli siteye girip bakmam, de ki bana ben bunu mart ayıncan önce gönderemem, senden ekstra para aldım ama oda yok elimde bitti. Eyw olur böyle şeyler esnaflık bizde yaptık. kardeşim kusura bakmayın esnaflık bu şekilde olmaz. @GENCERGAMİNG

Kontrolcu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kontrol control
Arkadaşlar ben pcyi satın aldım fakat arada ekran gidiyor 2-3 saniye sonra tekrar geliyor neden yapar bunu bilen varmı
Dün bende aynı sorunu yaşadım. Bir anda ekran gitti 5 6 saniye sonra geri geldi. Wattman hatası diye bir yazı çıktı. Ne yapmak lazım bilen var mı?

• Beğen
Reaksiyonlar: dedo

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming
Herkese tekrardan merhabalar arkadaşlar,

Tüm hızıyla siparişler kargolanmaktadır. Yaşanılan sorunların hızlı çözülmesi için forumun mesaj yolu ile direkt iletişime geçebilirsiniz.

Ulaşabileceğiniz diğer iletişim kanallarımız;

Mail: [email protected]
Instagram: @gencergamingcom
Çağrı merkezimiz: 0850 308 5677

Keyfen

80+ Bronze

Tüm hızıyla siparişler kargolanmaktadır. Yaşanılan sorunların hızlı çözülmesi için forumun mesaj yolu ile direkt iletişime geçebilirsiniz.

Merhaba, mail adresinize fatura talebimi iletmiştim ilgilenebilirseniz sevinirim.
Mert ŞAHİN Adına

Zagros

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Zagros

Hergün hangi saatlerde ürünleri korgoluyorsunuz ? O saatlerde siteyi kontrol edeyim :D çıldırdım da

Zagros

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Zagros
1676643651863.png

Sonunda bu yazıyı görebildim.İnşallah hatasız çıkarda hayal kırılğı yaşamam.

tolga59tr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
tolga
@GENCERGAMİNG cevaplar hep yazılıyor ama ortada iade yok sipariş numarası 165736620 iptali yapalı 10 iş günü gecti

@GENCERGAMİNG cevaplar hep yazılıyor ama ortada iade yok sipariş numarası 165736620 iptali yapalı 10 iş günü gecti
Instagram damda yazdım yeni gerçekleşti para iadem biraz uğraştırlar ama yine teşekkürler

Son düzenleme:

mchdglk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mücahid GÜLAK
Bugün sistemi elime aldım ekran kartlı ve ekran kartsız 2 ayrı monitöre bağladım görüntü alamadım ne yapmam gerek

Bugün sistemi elime aldım ekran kartlı ve ekran kartsız 2 ayrı monitöre bağladım görüntü alamadım ne yapmam gerek
Kendiliğinden geldi kapat aç kapat aç

Son düzenleme:
Top Bottom