Arama sonuçları: *

1. R

Çözüldü✓ Dün ki sistem sarı sitede ilanda

Doğrudur hocam ben dediğinizden alıntı yaparak yazdım bunu
  2. R

Hocam 9000 Tl’ye koymuşsunuz, dediğiniz gibi 500-800Tl karla satacaksanız ben alabilirim
  3. R

İtopya’da ki gibi peşin fiyatına 5 taksit yapabiliyorsan direk alayım hocam ciddi anlamda ihtiyacım var
  4. R

Ana Konu DA-FORUM Sistem Çıktı 🔥

Kesinlikle öyle her sistemde bir umut deniyoruz kaçıyor🥺 1652029886 Umarım fiyatlar artmadan 3060-3060ti’lı sistem olur da çok güzel bi kampanya yakalamış oluruz, tabii alabilirsek 🤷🏽‍♂️
  5. R

satan arkadaş forumdan zaten ekran kartı dahil fiyatı. kredi kartına taksitli almayacak olsam bunu değerlendirirdim :)
  6. R

Hayırlı olsun hocam arkadaşınız için darısı başımıza :giggle:
  7. R

hocam böyle bir şey yapabilirseniz lütfen bizi de görün ihtiyaç için almak istiyoruz :giggle:
  8. R

aynı durumu bende yaşıyorum eşime almak için uğraşıyoruz önceki sistemlerde gerek maddi durumlar gerekte bu bahsettiğimiz durumlar vardı hala alamadık ve tabi ki böyle bir fırsat varken buna benzer sistemler 14-15k dan satılıyor onlara yönelmek istemiyoruz.
  9. R

Evet doğru, saat tam 19:00'da başlayıp ki videodan beri beklemedeydik zaten, gece 03:00'a kadar denedik stok bitti yazmasına rağmen sürekli f5 attık. Hala yokluyorum :ROFLMAO:
  10. R

Bende aynı şeyi yaşadım hocam ve saatlerce bıkmadan denedim sepete 4-5 kere ekleyebildim ilerledikçe silindi..
  11. R

Bende adaletin hiçbir yerde olmadığını düşünmenizi isterim. İyi günler :)
  12. R

Hocam bende alsam kullanacaktım ama adam ekran kartını mining için almış gerisini satıyor adaletlik bir tarafı yok :giggle:
  13. R

Kesinlikle öyle dün eşimle birlikte saat 17:00'dan beri bekleyip 3 cihazdan deneyerek almaya çalıştık saatlerce ama olmadı napalım. Haram muhabbetine gelecek olursak konu çook başka yerlere gider ve haramsa da herkes kendi bacağından asılır :)
  14. R

kesinlikle öyle gelişmemiş biraz fazla oldu ve benimde zoruma gitti alamadığım için ama burada kimseye laf etmeye gerek yok :)
  15. R

Şöyle hocam bende sistemi alıp kullanacaktım ama olmadı. Bu satış olayına gelecek olursak ta yapacak bir şey yok bununla ilgili bir kısıtlama yok zaten
Top Bottom