Neler Yeni

Çözüldü✓ Dün ki sistem sarı sitede ilanda

şahin doğan

80+ Platinum

Sadettin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sadettin
Ben alsam kullanicaktim adam almış ekran kartını çıkarıp satıyor adalet mi buu

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,392
İsim
Olcay akbulut

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
Bu ilana koyanları tespit ettirip iptal ettirecen ama tabi olmaz hak :)
bunun en sağlam çözümü 1 tane itopya hesabının 6 ayda bir pc alma hakkı olması lazım ve bütün üyeliklerde tc istenecek en kötü 4-5 tane sistemde yapar bunu al satçı sistem böyle daha kolay olabilir ama iki tarafta bunu istemez

Quervain

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
koray erol
alıcı ile hemen anlaşsın ki sonraki sisteme de bütçe olsun diye bende öyle yapıyordum ve hep de buluyordum ama ben hepsinde 500-1000 arası kar koyuyordum fazlası yok
ama eline gelen parçalarda sorun eksik olacağını bilemezsin ki

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,597
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Buna ticaret diyenlere en hafif tabirle iki kelime söyleyin;
Yazık kafanıza !
millet araba alıp satmaktan tek seferde 20.000 lira kazanıyor bi tane önemsiz bilgisayardan 2000 lira kazanmak gayet de ticaret

şahin doğan

80+ Platinum
bunun en sağlam çözümü 1 tane itopya hesabının 6 ayda bir pc alma hakkı olması lazım ve bütün üyeliklerde tc istenecek en kötü 4-5 tane sistemde yapar bunu al satçı sistem böyle daha kolay olabilir ama iki tarafta bunu istemez
sence bu itopyanın işine gelir mi ? itopya'nın umurunda bile değil adam isterse 50 tane alsın.

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
ama eline gelen parçalarda sorun eksik olacağını bilemezsin ki
kanka alacak adam nerden aldığını biliyor sıkıntı olduğunda sana ulaşacak halledilir onlar bunlar tefe tüfe sıfır sıkıntı yani

cerkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Serkan Andiç
Ya da alanların vergi mükellefiyeti var mı yok mu diye sorgulama yapılacak TC. numarasından. Tabi kişi de satabilir ama bunlar bence bilgisayarcı.

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
sence bu itopyanın işine gelir mi ? itopya'nın umurunda bile değil adam isterse 50 tane alsın.
kanka dedim ya iki tarafta bunu istemez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya da alanların vergi mükellefiyeti var mı yok mu diye sorgulama yapılacak TC. numarasından. Tabi kişi de satabilir ama bunlar bence bilgisayarcı.
yok kral bende al sat yapıyorum bu pc leri alıp veya monster alım satım kafama hangisi uyarsa ama bu al sat yapanların %10 u bilgisayarcıdır bilgisayarcıların bazıları bunları bile bilmiyor 3 tane aldığım sistemi bilgisayarcıya satmıştım mesela rx6500 xt de bilgisayarcıya satmıştım 3333 tl ye aldığım 4150 den almıştı o da direk

ReDeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alper Ahmet ATAY
Ben alsam kullanicaktim adam almış ekran kartını çıkarıp satıyor adalet mi buu
Hocam bende alsam kullanacaktım ama adam ekran kartını mining için almış gerisini satıyor adaletlik bir tarafı yok :giggle:

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
Hocam bende alsam kullanacaktım ama adam ekran kartını mining için almış gerisini satıyor adaletlik bir tarafı yok :giggle:
belki de mining için değildir de kendine alıyodur kendinin apu sistemi vardır o da mantıklı ama adalet farklı şey adalet her yerde varmı onu bir düşün teşekkürler

cerkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Serkan Andiç
kanka dedim ya iki tarafta bunu istemez
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok kral bende al sat yapıyorum bu pc leri alıp veya monster alım satım kafama hangisi uyarsa ama bu al sat yapanların %10 u bilgisayarcıdır bilgisayarcıların bazıları bunları bile bilmiyor 3 tane aldığım sistemi bilgisayarcıya satmıştım mesela rx6500 xt de bilgisayarcıya satmıştım 3333 TL ye aldığım 4150 den almıştı o da direk
Bazı bilgisayarcılar var. Gerçekten hiç bir şey bilmiyorlar. Diyorum bunlar nasıl satış yapıyor :) Kocaeli de özellikle doğru dürüst oem satan yer yok. Vatan pc var o da gidip kendin diyorsun :) Bir itopya da burada olaydı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,839
Üyeler
152,554
Son üye
Furkan_12
Top Bottom