Neler Yeni

Çözüldü✓ Dün ki sistem sarı sitede ilanda

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
3050li olan önceki sistemi saat 11 civarında alabilmiştik hatta ben de kızmıştım hemen nasıl alabildiler sayfa donuyor vs diye ama biraz da bıkmamak lazım ve şans lazım. Ödeme iptali vs olanlar da düşüyor.
cidden şans ve araştırma lazım ya

cerkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Serkan Andiç
1-2 yöntemi var 1 tanesi ben biliyorum ama bilmediğim baya iyi yöntemler var duyduğum ve gördüğüm sır gibi yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

sistemin ismini biliyorsan çıkmadan önce alma ihtimalin yüksek mesela
söyleyin de sır olmasın en azından işine yarayacak olanlar alsın.

orhaneneskaratas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Orhan Enes Karataş
Aylık aldığım 1.5k staj parasıyla sistemi almaya çalışan ben buna güldü. Herkesin babasının annesinin durumu yok dostum. Yıllarca para biriktirip sistem toplayan çocuklar da var, çalışıp biriktiren de var, genelleme yapma. Hatta babasının parası olsa da sanane ki. Babasının parası olsa bu çocuk 8klık sistem peşinde koşar mı zaten ? Genel olarak sorun insanımızda. Bu sistem senin ticaret yapman için çıkmıyor. İhtiyacı olanlar için çıkan bir şey. Düşüncemi en başa alalım. Yıllarca parasını biriktirip her seferinde bu gibi fırsatçılar yüzünden şansı azalan ve alamayan çocuğun suçu ne ? Hani bu sistem bunun gibi İHTİYACİ olanlar için çıkıyor ya. Herkesin o kadar parası olsa 15k verir başka sistem alır. Bu kadar takılmaz 8k ya çıkan indirimli sisteme. Böyle düşünmeniz. Bunun gibi ihtiyacı olan ve hep bu fırsatçılar yüzünden alamayan insanları deli ediyor ve çok üzüyor bilmenizi isterim :D
emin ol kimsenin ucuza bilgisayar alabilmemiz umrunda degil. tekte milyonlarca liralık satış yapıyorlar. zararına vermiyor kimse. herkes ticaretinde. kimse kudurmasın yalandan. parasını ödedikten sonra o kişi sahibidir ister satar ister kullanır. birinin para kazanmasına kızamayız.

ReDeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alper Ahmet ATAY
3050li olan önceki sistemi saat 11 civarında alabilmiştik hatta ben de kızmıştım hemen nasıl alabildiler sayfa donuyor vs diye ama biraz da bıkmamak lazım ve şans lazım. Ödeme iptali vs olanlar da düşüyor.
Evet doğru, saat tam 19:00'da başlayıp ki videodan beri beklemedeydik zaten, gece 03:00'a kadar denedik stok bitti yazmasına rağmen sürekli f5 attık. Hala yokluyorum :ROFLMAO:

ReDeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alper Ahmet ATAY
şu 3050 sistemde itopyanın azizliğine uğradım sepete eklemiştim çöktü diye site sepetten çıktı sonra tekrar eklemek isteyince de ekli diyordu ondan sonra alamadım 1 hafta sonra da foruma özel 50 stok vardı gene bu olay başıma geldi 1 hafta önceden eklenen şey gene mağdur etti ama sıkıntı yok
aynı durumu bende yaşıyorum eşime almak için uğraşıyoruz önceki sistemlerde gerek maddi durumlar gerekte bu bahsettiğimiz durumlar vardı hala alamadık ve tabi ki böyle bir fırsat varken buna benzer sistemler 14-15k dan satılıyor onlara yönelmek istemiyoruz.

pinkward

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
İ
Evet doğru, saat tam 19:00'da başlayıp ki videodan beri beklemedeydik zaten, gece 03:00'a kadar denedik stok bitti yazmasına rağmen sürekli f5 attık. Hala yokluyorum :ROFLMAO:
Biz arkadaşıma aldık hocam şanslıydık denk geldi. :)

emin ol kimsenin ucuza bilgisayar alabilmemiz umrunda degil. tekte milyonlarca liralık satış yapıyorlar. zararına vermiyor kimse. herkes ticaretinde. kimse kudurmasın yalandan. parasını ödedikten sonra o kişi sahibidir ister satar ister kullanır. birinin para kazanmasına kızamayız.
Dediğin doğru herkes kendi cebine bakar bunu engellemenin yolu da yok stoğu 1 tane ile sınırlasan bile eşi dostuyla alıp yine hakkını elinden alıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Yusuf Özbaş
Bende aynı şeyi yaşadım hocam ve saatlerce bıkmadan denedim sepete 4-5 kere ekleyebildim ilerledikçe silindi..
1 saatden fazla uğraştım alamadım malasef android studio vb şeyler için biraz daha sistemimi yükseltmek istiyorum malasef nasip olmadı şuan İtopya ya bot yazıyorum en mantıklısı o şekilde olacak ürün linki girildiği anda girip sepete ekleyip ödeme sayfasına dikey geçiş yapacak

ReDeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alper Ahmet ATAY
1 saatden fazla uğraştım alamadım malasef android studio vb şeyler için biraz daha sistemimi yükseltmek istiyorum malasef nasip olmadı şuan İtopya ya bot yazıyorum en mantıklısı o şekilde olacak ürün linki girildiği anda girip sepete ekleyip ödeme sayfasına dikey geçiş yapacak
hocam böyle bir şey yapabilirseniz lütfen bizi de görün ihtiyaç için almak istiyoruz :giggle:

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Yusuf Özbaş
hocam böyle bir şey yapabilirseniz lütfen bizi de görün ihtiyaç için almak istiyoruz :giggle:
2 saat önceden bilgisayar başına geçip kredi kartlarının limiti artırıp bekledik adamlar fırsatçılık yapıp bu yollarla alım sağlıyorsa bu itopyanın bu konuya çözüm getirmesi lazım getirmiyorsada herkes bu yolları kullanır

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760

ReDeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alper Ahmet ATAY
Biz arkadaşıma aldık hocam şanslıydık denk geldi. :)

Dediğin doğru herkes kendi cebine bakar bunu engellemenin yolu da yok stoğu 1 tane ile sınırlasan bile eşi dostuyla alıp yine hakkını elinden alıyor.
Hayırlı olsun hocam arkadaşınız için darısı başımıza :giggle:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,413
Üyeler
149,203
Son üye
samet0ozt
Top Bottom