Neler Yeni

Çözüldü✓ Dün ki sistem sarı sitede ilanda

şahin doğan

80+ Platinum
Dandik itopya sistemine ihtiyacım yok kardeşim. Şükür evimde iş yerimde o sistemin daha iyisi var. Ben al-satçılar yüzünden alamayan çoluk çocuğa üzülüyorum.
sen üzülme o zaman alamayan üzülsün çünkü bu kafayla bir şey anlatamazsın sen.

ReDeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alper Ahmet ATAY
senin bakış açısıyla herkes cehennemde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

gelişmemiş değil de daha çok zoruna gitmiş gibi.
kesinlikle öyle gelişmemiş biraz fazla oldu ve benimde zoruma gitti alamadığım için ama burada kimseye laf etmeye gerek yok :)

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
sen üzülme o zaman alamayan üzülsün çünkü bu kafayla bir şey anlatamazsın sen.
Kim ne alıp satıyorsa satsın zerre umrumda değil. Fakat haram olan şeye “dinen uygun” denmesi canımı sıkıyor.

vader2

80+
Bir şey haramsa haramdır lamı cimi yok. Yapan yapar bir şey demiyorum. “Dinimizde de var ticaret” diyerek bunu sempatik göstermek doğru değil.
Tanrı mısın birader sen kafana göre haram helal diyon 2 ihtimal var ya sen tanrısın yada hokkabaz hangisi ?

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
kesinlikle öyle gelişmemiş biraz fazla oldu ve benimde zoruma gitti alamadığım için ama burada kimseye laf etmeye gerek yok :)
kanka alamayınca ve ihtiyacın olunca öyle oluyor benim de başıma geldi ama haram vs çok saçma bana göre birde vergi olayı daha gülünç bir durum sdahjsadhjasjhdsado

Kim ne alıp satıyorsa satsın zerre umrumda değil. Fakat haram olan şeye “dinen uygun” denmesi canımı sıkıyor.
neyi haram bizi bilgilendirir misin ben cahilim de biraz bilgim olur şimdiden teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
ahmet
çok para bırakmaz. bıraksa bende alırdım uğraşmaya değmez

ReDeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alper Ahmet ATAY
kanka alamayınca ve ihtiyacın olunca öyle oluyor benim de başıma geldi ama haram vs çok saçma bana göre birde vergi olayı daha gülünç bir durum sdahjsadhjasjhdsado

neyi haram bizi bilgilendirir misin ben cahilim de biraz bilgim olur şimdiden teşekkürler
Kesinlikle öyle dün eşimle birlikte saat 17:00'dan beri bekleyip 3 cihazdan deneyerek almaya çalıştık saatlerce ama olmadı napalım. Haram muhabbetine gelecek olursak konu çook başka yerlere gider ve haramsa da herkes kendi bacağından asılır :)

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Dandik itopya sistemine ihtiyacım yok kardeşim. Şükür evimde iş yerimde o sistemin daha iyisi var. Ben al-satçılar yüzünden alamayan çoluk çocuğa üzülüyorum.
Evet dostum sana hak veriyorum. Keşke dediğin gibi olsa ancak bu durumun önüne geçmek imkansıza yakın. Hiçbir kimse kimsenin ne düşündüğüne bakmıyor. İnsanlar kazandıkça daha da kazanmak istiyor. İsterse multi milyoner olsun. Para her daim yetersiz geliyor. Nereden kolay para kazanılacağını bulup bu işe girişiyorlar. Sana üzücü bir haberim var mesela. Tanıdığım bir milyoner var. Arabası Maserati Quattroporte 2022. PS5'in indirimli fiyatını bulup tam tamına 130 tane almış. Yanlış hatırlamıyorsam 6300 TL'ydi. Ve birçoğunu 12.000 TL'den sattı.
Adam zaten zengin ama her zaman daha fazlasını istiyor. PS5'lere 820.000 TL yatırıp 1.56 milyon TL gelir elde etti. kazancı 700.000 TL'den daha fazla..

Aracı:
1652021260249.png

cerkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Serkan Andiç
Top Bottom