Neler Yeni

Çözüldü✓ Dün ki sistem sarı sitede ilanda

şahin doğan

80+ Platinum

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
zaten ödenen vergilerin çanta olarak yendiği dönemdeyiz bir çanta da biz mi verelim
Mesaj otomatik birleştirildi:

o zaman kimse ikinci el olarak alım satım yapmasın veya araba satan tekil kişi de vergisini ödesin zaten noter vb masraflar da maşallah
Yapmasın zaten. Devlet yıl içerisinde belli bir sayıyı geçen araba satışından sonra “hani senin vergi levhan kardeşim” diyor.

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
Yapmasın zaten. Devlet yıl içerisinde belli bir sayıyı geçen araba satışından sonra “hani senin vergi levhan kardeşim” diyor.
başkası üzerinden yapar bunlar çok zor şeyler değil çocuğu eşi vb

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
vergiye vereceği parayı adama verir basit

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bir şey haramsa haramdır lamı cimi yok. Yapan yapar bir şey demiyorum. “Dinimizde de var ticaret” diyerek bunu sempatik göstermek doğru değil.
Dostum burası ağlama yeri değil. Sen de alsaydın o halde. Gelişmemiş bir kafa yapının olduğunu düşünüyorum.

şahin doğan

80+ Platinum

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
Dostum burası ağlama yeri değil. Sen de alsaydın o halde. Gelişmemiş bir kafa yapının olduğunu düşünüyorum.
benim anladığım haddime değil ama adam almaya çalışmış alamamış veya daha önce başına gelmiş sinirlenmiş ve bu olaya da haram diyo :D

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Dandik itopya sistemine ihtiyacım yok kardeşim. Şükür evimde iş yerimde o sistemin daha iyisi var. Ben al-satçılar yüzünden alamayan çoluk çocuğa üzülüyorum.

ReDeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alper Ahmet ATAY
Abdullah abinin özenle hazırladığı mükemmel sistem fırsatçılar tarafından satılıyor. İhtiyaç sahibi insanlar yerine böyle insanların alması üzücü
Şöyle hocam bende sistemi alıp kullanacaktım ama olmadı. Bu satış olayına gelecek olursak ta yapacak bir şey yok bununla ilgili bir kısıtlama yok zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,413
Üyeler
149,203
Son üye
samet0ozt
Top Bottom