Arama sonuçları: *

1. S

9 Aylık pc im ne kadar eder?

Sen zaten şuan ki en iyi oyunları yüksek ayarlarda oynayabiliyorken neden daha iyi pc almak istiyorsun ? Grafik tasarım yada işin ile ilgiliyse bilemem tabi de şuan ki sistemin fazlasıyla iyi durumda yükseltmek bana kalırsa gereksiz.
  2. S

FX 6300 R9 290 sistem için yükseltme önerisi

O sisteme anca sata ssd alabilirsin o da boşa yatırım olur.
  3. S

Nasıl alınır mı? Bakabilir misiniz lütfen?

12400 İyidir ama bu sefer ana kart da değiştirmen lazım yada 5600 de alabilirsin. Diğer parçalarda o kadar iyi değil ssd markası hakkında kötü yorumlar var ayrıca 4070 ekran kartları geliyor 15 bin lira olucak sanırım o alternatifi de değerlendirebilirsin.
  4. S

Nasıl alınır mı? Bakabilir misiniz lütfen?

İşlemciyi apu işlemci seçmişsin sonunda G olmaması lazım.
  5. S

Bilgisayar Parçalarını Yükseltme Hakkında Yardım

Aynı sistem bende de var malasef yükseltme olarak en fazla ram 16 gb yapabilirsin oda ddr3 ram ilerisi için ölü yatırım. En mantıklısı komple sistem değiştirmek Ekran kartını yeni sistemde kullanabilirsin.
  6. S

APU SİSTEM HAKKINDA BİLGİ

Anakartın MSI B450M-A olarak kalsın ileride işlemciyi yükseltme seçeneğin olur. Monitörünü yeni alıcaksan çok büyük ihtimal HDMİ girişi bulunur o yüzden sıkıntı olmaz HDMİ kablo alır bağlarsın. Eski bir monitörse DVİ çıkışı yoksa DVİ dan VGA ya dönüştürücü alırsın yine kullanırsın sorun olmaz.
  7. S

Bu Sistem Toplanır mı ?

Arkadaşımın oğluna ödevlerini yapması için aldık arada farming simulatör oynuyor sadece.
  8. S

Bu Sistem Toplanır mı ?

Frekanstv yi aldım sorunsuz geldi ama tabi biraz şans işi
  9. S

Öğrenciyim apu sistem dizmeyi düşünüyorum:)

https://inventus.com.tr/frekanstv Depolamayı yükseltip aldım daha önce hala fiyat yükselmemiş 6724 tl. Tavsiye ederim.
  10. S

Apu sistemle baslayıp normal sistem dizmek

https://www.incehesap.com/nova-apu-oyuncu-bilgisayari-fiyati-50965/?hsu=56525,56529,56533,56846,56545 Bende nova apu sistem ve inventus sistem arasında kaldım. Nova apu sistemin işlemcisi iyi İnventus un kasa ve psu su iyi. İleride 3060 ekran kartı takılırsa birinin işlemcisi desteklermi...
Top Bottom