Arama sonuçları: *

1. S

Kısa Gelen Akım Korumalı Prize Uzatma Kablosu Takılır Mı?

Prizin fiş yerleri havada kalırsa sıkıntı olabilir. Zamanla ağırlığından dolayı kablolar çıkabilir dikkat etmek lazım.
  2. S

TCL 55P8M TV - THH değişim kararı lehime çıktı ne yapacağım?

İtiraz süreleri var onu da son güne kadar kullanıyorlar. 15 gündü sanırım itiraz süresi bu süre geçtikten sonra elinde kağıtla vatan şubesine gitmeyi dene ya da telefonla ara tekrar. İtiraz ederlerse de tekrar mahkeme falan uğraştırırlar.
  3. S

Şarjlı dik süpürge önerisi acildir. -- Arçelik Sd 6141-- Alındı Teşekkürler.

Alttaki modeli (GSC45) satın alıp kullandım baya iyiydi hafif ve kullanışlı ama üst modeli indirime girince iade edip GSC60 satın aldım o daha ağır ama daha fazla çekiş gücü ve bataryası var. GSC45 modeli daha hafif ve dik durması falan çok daha iyi. Çekiş gücü de iyiydi ama bir elektrikli...
  4. S

HY300 - HY320 - HY350 Android Projeksiyon Yardımlaşma Modlama :)

Ben p30 modelini satın almıştım. Görüntü netleme gibi ayar bulamadım. Hiç bir şekilde ne kadar ram olduğu ve hafızası da yazmıyor. Videoları falan izledim ama o ayar bende yok. Aslında çok problem etmiyorum usb den film açıp izlesem yetiyor da yine de bir görmek istiyor insan. Bu arada alalı çok...
  5. S

Hy300 modeli Aliexpress de 50bin+ satış yapan yerde şuan jeton indirimi ile ( 277 jeton ) vergi dahil 2079 tl Alacak olanlar fiş kısmını EU olarak seçmeyi unutmayın. Kapıda vergi çıkmıyor daha önce çok alan oldu. Kendim de aliexpress den çok alışveriş yaptım hiç kapıda yada sonradan vergi...
  6. S

Merge boss oyunundan geldi kupon ama bitti artık. Aliexpress de vergi ödemeden ürün alınmıyor kapıda ödeme işi yok artık. Ödediğim fiyatlara vergi dahildi.
  7. S

Merge boss aliexpress uygulaması içinde olan oyun. Gogo eşleştirme diye bi oyunda var oda bazen kupon veriyor.
  8. S

1800 fena fiyat değil kupon merkezindeki kuponları almayı dene birde jeton kısmından arattır azda olsa indirim oluyor.
  9. S

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! ibetyouibetyou 2.485,86TL 50%OFF | WiFi 6 ve Bluetooth akıllı Mini taşınabilir projektör ile Android 11 projektör 2.4g 5.8g cep açık https://a.aliexpress.com/_olhcddQ Merge boss kuponu ve jetonla 1200 küsüre aldım kargoya verildi bile...
  10. S

Daha önce alıcaktım ama fiyatlar uçmuştu şimdi 1.338 tl vergi dahil geliyor aliexpress kuponuyla. Fazla karanlık olmayan odada direk duvara yansıtarak usb den film izlesem sorun olurmu ?
  11. S

https://a.aliexpress.com/_oEQ48dK https://a.aliexpress.com/_o2Bu0XQ 2 üründen birini almak istiyorum kullanan varsa öneride bulunabilir mi ?
  12. S

Tvde Kanallar silindi sinyal yok hatası veriyor

TV de ne bağlı anten mi ,kablo tv , digiturk falanmı var ? Kanal gitmesinin TV ile bağlantısı olduğunu sanmıyorum belki yayını digital den analog a geçirip taratmışsındır yada en kötü kablo gitmiş olabilir. Kablo tv yada digiturk tarzı yayına bağlıysan onları ara görüş yardımcı olurlar.
  13. S

32 inç Televizyon öneriniz var mı ?

Sadece Tv izlemek için alıyorsan boşa çok para harcama zaten akıllı tv falan olacağını sanmıyorum ama olsa da alınmaz onun yerine illa youtube falan bakacaksan mi stick bile işini görür. Sonuçta yatak odandasın ve küçük bir ekran alacaksın bana kalırsa etrafındaki bayileri gez kafana göre regal...
  14. S

32 inç Televizyon öneriniz var mı ?

32 İnç yerine daha ufak alıp duvara hareket eder şekilde monte etmen daha iyi olur. 32 inç lerde hareket eden mekanizmadan fazla bulunmuyor , çok pahalı oluyor ve garanti vermiyorlar. Küçük bi oda için 32 fazla gelebilir zaten.
  15. S

Dijitsu 43DS9800 vs mt43es4000f vs ONVO OV42250 TELEVİZYON ÖNERİSİ

Almaya karar verip araştırmıştım ama hep bir kusur buldum bu markalarda en çokta sistemlerine yönelik en son bende düz tv alıp mi box falan bağlamayı düşünüyordum ama parayı başka yere bırakmak zorunda kalınca alamadım...
  16. S

Tv yi youtube goggle için aparat

https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-Stick-1080p-Android-Player/dp/B08B8F63XP/ref=sr_1_1?crid=2G6EME9PGTDL&keywords=mi+stick&qid=1701890319&sprefix=mi+%2Caps%2C245&sr=8-1
  17. S

400 ₺ Kettle Önerisi

Dijitsu marka su ısıtıcıyı 4 yıldır kullanıyorum. Hafta sonları hariç hergün en az 2 kere su ısıtırım hala çalışıyor. Sana tavsiyem sakın ucuz diye plastik alma ne marka olursa olsun. Bence herhangi bir markanın çelik ısıtıcısı alınır zaten hepsi tek bir fabrikadan çıkmış gibi heryeri aynı.
Top Bottom