Arama sonuçları: *

1. goshawk

The Walking Dead Netflixden kaldirildimi?

şöyle bir şey buldum https://letmegooglethat.com/?q=the+walking+dead+netflixten+kald%C4%B1r%C4%B1ld%C4%B1+m%C4%B1%3F
  2. goshawk

Deprem garantisi var mı ?

"ev kesmek" tabiri sigorta olarak anlaşılmıyor kusura bakmayın. hatta hiç anlaşılmıyor.
  3. goshawk

Deprem garantisi var mı ?

17 Ağustos 1999 tarihinde Kocaeli ve 12 Kasım 1999 tarihinde Düzce’de meydana gelen depremlerden sonra çıkarılan 587 sayılı Zorunlu Deprem Sigortası Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile 27 Eylül 2000 tarihinden itibaren Zorunlu Deprem Sigortası (ZDS) sistemi uygulamaya konulmuş ve bu sigortayı...
  4. goshawk

Akım korumalı priz önerisi

dediğim gibi net bir bilgim yok
  5. goshawk

yani bilgisayar dirençle çalışmadığı için çyle bir durum yaşamazsınız herhalde. ama olursa da zararı olur mu bilmiyorum.
  6. goshawk

kapanmasının sebebi denemek için taktığınız ürünlerin yüksek dirençli olmasıdır diye düşünüyorum.
  7. goshawk

priz dalgalanmalarda koruma sağlar ancak elektrik kesintisinde koruma sağlamaz diye biliyorum. ben korumalı priz kullanmadığım zamanda dalgalanma olduğunda upsnin devreye girip ses vermesinden anlıyordum. ups olmadığında anlayamazsınız dalgalanmayı. güç kaynağınız kendi içinde sıkıntıyı...
  8. goshawk

ben kasayı topladığımdan beri ups ile kullanıyorum. eğer yeterli güç verebilen bir ups alırsanız performansta değişiklik yaşamanız mantık dışı olur. ama hiç ups kullanmadan performans testi denemedim. o yüzden doğru cevap veremedim. (evde topraklama da var ama bazen akım dalgalanması oluyor)
  9. goshawk

ups akım korumalı prize bağlı. aslında ups alınca gerek kalmıyor ama işte o da benim ekstram olsun.
  10. goshawk

ben ups olarak bunu aldım https://www.akakce.com/kesintisiz-guc-kaynagi/en-ucuz-tuncmatik-lite-ii-tsk5208-1-000-va-line-interactive-fiyati,4654378.html akım korumalı olarak da https://www.akakce.com/akim-korumali-priz/en-ucuz-tuncmatik-powersurge-525-joule-tsk5080-beyaz-2-li-fiyati,6961273.html
  11. goshawk

ben hem korumalı priz hem de 1000 va ups kullanıyorum. ups'i yakın zamanda değiştim. o yüzden öneride bulunamam. gerçi yeni üretilen güç kaynaklarında da korumalar oluyor ancak ben eşeği sağlam kazığa bağlama taraftarıyım.
  12. goshawk

elektrik gittiğinde zarar vermemesi için kesintisiz güç kaynağı daha mı doğru olur? bilen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. akım korumalı priz sadece dalgalanmadan korur diye biliyorum ama yanlış da olabilir.
  13. goshawk

pcyi nasıl bozabilirim

geleneksel donanımarşivi forum konusu yine bizlerle.
  14. goshawk

GT 1030 ile 144hz almak mümkün mü?

güzel soru. takip.
  15. goshawk

Sizi Satın Aldığınıza Pişman Eden Ürünler Var Mı?

spigen legato sport
  16. goshawk

mouse temizleme nasıl yapabilirim leke çıkmıyor

aynı mouseden bende de var. yağ lekesi olarak değil de tuşlarım kirleniyor.
  17. goshawk

Korsan Oyun Oynamak Hırsızlık mıdır?

belli ki fikir olmayan şeyler de değişmiyor.
  18. goshawk

yok sen anlamayacaksın. hala "o parasını kazanmış indirsem kime ne!" kafasındasın. umarım bir gün emek verdiğin bir şey aynı şekilde kullanılır. çünkü sana laf anlatılamaz.
  19. goshawk

asıl emek veren yatırımcısı olmadan emek vermez. çok boş bir temel üzerine konuşuyorsun. ayrıca oyun satılmadan nasıl kazanacak emek veren. oyunun kazancından pay şeklinde kazanan yapımcı sayısını da kenara atamazsınız.
  20. goshawk

kimseye korsan indirme demiyorum zaten. sadece yanlış olduğunu kabul edin diyorum. zaten konu başlığı da "hırsızlık mı?" şeklinde. ha ama evet bence de konu hit kasmak için açılmış.
Top Bottom