Neler Yeni

Akım korumalı priz önerisi

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Formander

en az bundan alman lazım senin sisteme göre...oyundayken yük altında aküler tazeyse 5 dk dayanır .
bunu norman duvardaki prize takıyorsun 3-4 çıkışı var onlarada pc ve monitör modem ne istiyorsan takıyorsun..

hatta telelfon girişini takıp modemini de koruyabilirsin..benim modem yanmıştı birkere yıldırımdan dolayı
hocam norman duvardaki prize kısmını anlamadımda pek
Mesaj otomatik birleştirildi:

internet kesilmeden oyununu oynarsın elektrik giderse, priz sayısı zaten 4 tane oluyor diye biliyorum onların
hocam kabloları uzunmu birde benim pc ile priz arasında mesafe varda biraz

vonaleee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Gozalak
hocam norman duvardaki prize kısmını anlamadımda pek
linkini attığım ürünü normal işte evdeki prize bağlıyorsun...

kaç çıkışı olduğu çok önemli değil 1 çıkışda olsa normal 3lü prizini takarak çoğaltırsın

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Formander
linkini attığım ürünü normal işte evdeki prize bağlıyorsun...

kaç çıkışı olduğu çok önemli değil 1 çıkışda olsa normal 3lü prizini takarak çoğaltırsın
hocam 2 tane bağlanıılıyormuki mesela 1 çıkışı olsa sace güç kaynağınımı takarım monitör interneti 3 lü prizemi takarım öyle 2 tane oluyormu yönetiliyormu?

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Formander
değişir aldığın ürüne göre
hocam birde ups ile 3 lü priz birlikte kullanılıyormu mesela monitör ile güç kaynağını ups ye internetide 3 lü prize taksam olurmu 2 si birlikte olurmu yoksa sace 1 tanemi yada 3 lü priz yerine akım korumalı prizmi alsam ups ile birlikte

vonaleee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Gozalak
hocam 2 tane bağlanıılıyormuki mesela 1 çıkışı olsa sace güç kaynağınımı takarım monitör interneti 3 lü prizemi takarım öyle 2 tane oluyormu yönetiliyormu?
1 çıkışı varsa ups nin oraya 3lü prizi takıp 3 çıkışa çevirirsin genelde kısa oluyor kablolar 1-2 mt ama oda osrun değil yine uzatma kablosuyla al uzak...buradaki mantık ev elektriği ile sistemin arasında bu cihazın olması

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
ben hem korumalı priz hem de 1000 va ups kullanıyorum. ups'i yakın zamanda değiştim. o yüzden öneride bulunamam. gerçi yeni üretilen güç kaynaklarında da korumalar oluyor ancak ben eşeği sağlam kazığa bağlama taraftarıyım.

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Formander
ben hem korumalı priz hem de 1000 va ups kullanıyorum. ups'i yakın zamanda değiştim. o yüzden öneride bulunamam. gerçi yeni üretilen güç kaynaklarında da korumalar oluyor ancak ben eşeği sağlam kazığa bağlama taraftarıyım.
hocam sizin ups ye ne bağlı birde akım korumalı prize merak ettimde

1 çıkışı varsa ups nin oraya 3lü prizi takıp 3 çıkışa çevirirsin genelde kısa oluyor kablolar 1-2 mt ama oda osrun değil yine uzatma kablosuyla al uzak...buradaki mantık ev elektriği ile sistemin arasında bu cihazın olması
hocam peki 4 tane çıkışı olsa hiçbişeye gerek kalmazmı

vonaleee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Gozalak
hocam sizin ups ye ne bağlı birde akım korumalı prize merak ettimde

hocam peki 4 tane çıkışı olsa hiçbişeye gerek kalmazmı
kasa güç kablosu
monitör güç kablosu
modem
Hoparlör

bu konuya çok takılmayı tek çkış 4 çıkış önemli değil o kadar

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Formander
kasa güç kablosu
monitör güç kablosu
modem
Hoparlör

bu konuya çok takılmayı tek çkış 4 çıkış önemli değil o kadar
hocam attığınız linkteki ups baya güzelmiş birde birşeye merak ettim ups alsam oyunlarda felan akıcılığa felan etki eder mi? merak ettim

vonaleee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Gozalak
hocam attığınız linkteki ups baya güzelmiş birde birşeye merak ettim ups alsam oyunlarda felan akıcılığa felan etki eder mi? merak ettim
tunçmatik iyi markadı...bütçe iyiiyse daha da iyileri yüksek kapasiteli olanları var...hiçbir etkisi olmaz oyuna vs..

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Formander
tunçmatik iyi markadı...bütçe iyiiyse daha da iyileri yüksek kapasiteli olanları var...hiçbir etkisi olmaz oyuna vs..
hocam attığınız tam bana göre birde elektirik felan gitsede sıkıntı olmaz hiç dimi

Top Bottom