Arama sonuçları: *

1. Shoto

Nasıl bir internet kablosu almalıyım ?

bu fiyatta çıkmaz bir sorun 30 euronun altında.
  2. Shoto

sorun yok hocam.Özellikleri gayet iyi zaten önceki kablonun aynısı ama 1 metre bile değil yeticekse size problem yok gayet iyi.
  3. Shoto

takılma ihtimali var 30 euroyu geçiyor galiba bana sorarsanız zaten gereksiz olur bu.Tabi örgü kablo istiyorum diyorsan al ama gümrüğe takılıyor bildiğim kadarıyla.
  4. Shoto

CAT5E Yok 1.000 Mbps – 1 Gbps 100 MHz CAT6 Kablo türüne göre 55 metreye kadar 10 Gbps 250 MHz CAT6A Var 55 metreye kadar 10 Gbps 500 MHz CAT7 Var 15 metreye kadar 100 Gbps 600 MHz CAT7A Var 15 metreye kadar 100 Gbps 1.000 MHz CAT8 Var 30 metreye kadar 40 Gbps 2.000 MHz şöyle listesinide...
  5. Shoto

cat6 kablo son attığım bu yüzden mhz değeri daha düşük. ilk attığım slim kablo cat 7 idi.Bu metrelerde dert etmenize gerek yok o değerleri. cat 6 kablo 50 metre ve üstünde anca sorun çıkarır o da 1000 mbps internette belki.Şahsen 50 metrede de sorun çıkarıcağını düşünmüyorum cat6 nın.
  6. Shoto

slim modelinin o kadar uzunu yoktur en fazla 8-10 metresi var galiba bunu bulabildim o metrelerde kalite olarak ugreen den vazgeçmeyin bence. https://www.amazon.com.tr/20165-Ugreen-CAT6-Ethernet-Kablosu/dp/B082TDYBRS
  7. Shoto

https://www.amazon.com.tr/Ugreen-10Gbps-Ethernet-Kablosu-Metre/dp/B086DPQRDK/ref=sr_1_1?adgrpid=125695280531&dib=eyJ2IjoiMSJ9.suuFEuUgOL6yvBhPzHmRlMCBY5zClcmsJUOrLtsKzJO9xFn7Mf9mxopMtCj07vdzijWFYHAs6rHhnIeTTqnRLg8u9uqdJm0NpaPKjVAHj6OR9BA4Z1OOwDyJsr7X5ZZq8Q0v9n6MHCCxDgV8EdNkUwsRjFzjnFmSzu81PpTbVm7...
  8. Shoto

İnternet Sağlayıcı Önerisi

Şans işi bu konular bende Farklı internet sağlayıcılarıyla çok sorun yaşadım türknete geçtim hiçbir sorun yaşamadım çok memnunum şuan.
  9. Shoto

TurkNet Düşük Hız Sorunu

Çözülür kesinlikle.
  10. Shoto

TurkNet Düşük Hız Sorunu

Bizde yok hocam emin olun 1000 mbps lik bi internete en az 3-4k lık bi eli yüzü düzgün modem lazım.verdikleri modem dağıtmıyor bir de bir yerlerinden smartyfi diye bişey sallamışlar hiç bi değişiklik yok. şöyle diyeyim benim router iyi bir şey değil tp linkin max 300 mbps ileten eski bir routerı...
  11. Shoto

TurkNet Düşük Hız Sorunu

Hocam işte benim kullandığım o smartyfi hiç bir işe yaramıyor bende sizin kullandığınız modemi mi talep edeyim diyordum acaba onda da aynı sorun varmış bir de para verdim smartyfi ye gereksiz bir şey şuan modemi kendi odama aldım salona da bi tane Router taktım öyle idare ediyorum.
  12. Shoto

TurkNet Düşük Hız Sorunu

Ben linkte attığımı kullanıyorum aynı sorunları yaşıyorum en dip odada 30-40 mbps geliyor tamam en uzak oda ama ev çok büyük değil zaten demek ki bu modem de öyleymiş bi ayarı olduğunu düşünmüyorum bu modemler dağıtamıyo interneti büyük ihtimalle.
  13. Shoto

TurkNet Düşük Hız Sorunu

Modeminiz şu mu? https://www.akakce.com/access-point/en-ucuz-airties-air-4960r-1700-mbps-wifi-6-mesh-5-ghz-fiyati,444984695.html
  14. Shoto

TurkNet Düşük Hız Sorunu

Aynı interneti kullanıyorum 500 mbps falan almıyorum kablosuzda ama modemin hemen yanında alıyorum bu hızları siz modemin uzağında mı yoksa yanında mı alıyorsunuz 50-60 mbps?
  15. Shoto

Hangi internet servis sağlayıcısını önerirsiniz.

Gigafiber varsa düşünmeyin bile.Gigafibere geçin.
Top Bottom