Arama sonuçları: *

1. Aybars Han

Fenerbahçe Sahadan Çekildi

Sen tepkini 100 küsür yıllık rakibine adeta kaçarak kupa vererek mi yapıyorsun, çok daha güzel protesto yöntemleri vardı kendimizi avutmaya çalışmaya gerek yok.
  2. Aybars Han

Üstelik az çok konuşulsada yeteri önem verilmeyen ciddi konu u19 pırıl pırıl gençleri... Mesela sallıyorum kadronun orta sahasındaki arda güler kumaşında ki mehmet böyle rezil olduktan sonra kariyeri nasıl etkilenir acaba?
  3. Aybars Han

Ben bütün fenerbahçelilerin başkanına sövmesini beklerken batmamaya çalışıp daha batırdıklarıyla karşılaştım. Allah akıl fikir versin.
  4. Aybars Han

Sonunda galatasaraya fetö vs. demeyip takımının hatasını eleştiren bir vatandaş. Seni kutluyorum kardeşim.
  5. Aybars Han

BIKTIM HAYATTAN BIKTIM EVİ TERKEDİYORUM ÖLMEK İSTİYORUM -Ali Koch The Ergen-
  6. Aybars Han

Beşiktaş--Fenerbahçe

Eski beşiktaşlıyım beşiktaşa yazık olacak
  7. Aybars Han

Galatasaray Ea Fc 24 Rating'leri Belli Oldu!

Beşiktaşlıyım da troll mü la bu. Ea'in gs düşmanlığı varmış :D Şimdi beşiktaş kadrosunda necip uysala 84 verirlerse şaşırmayın.
  8. Aybars Han

C.Ronaldo secde gol sevinci yaptı

''bir insan kariyerinin içine nasıl eder?'' 6 kelime bir soru ''para'' 1 kelimeli bir cevap derse gerek yok bunu diyip geçsin öğretmenler.
  9. Aybars Han

C.Ronaldo secde gol sevinci yaptı

Milyonlar kazanan koskoca adam müslümanım dese gelcek tepkiler mi bir şey olcak bence dediğin gibi jest olabilir.
Top Bottom