Neler Yeni

Fenerbahçe Sahadan Çekildi

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
ufuk imrah
Fenerliler Ali Koç u desteklemeye devam etsin. Daha çok saçmalık görürüz bu adam varken... Komedi. Adamın yıllardır başarısı yok. Her sene taraftarın dikkatini çekmek için bir bahane buluyor. Kupayı bedavadan gs ye verdiniz. Siz Ali Koç la devam...
Ne yapmasını bekliyorsun onu anlamadım? Bok çukuruna dönmüş bir sistem içinde tek sesini çıkartan radikal kararlar alan Fenerbahçe oldu. Büyük cezalar alması gereken sahaya giren o taraftar bozuntuları ota boka tahrik olan taraftarlara ödül gibi ceza verildi kulübe desen aynı şekilde... Bu bardağı taşıran son damlaydı. Alsınlar kupayı bi taraflarına koysunlar müzelerinin.. Maçın hakemi bile daha olay yeni yaşanmış ts maçının hakemi atanmış yani daha neyi tartışalım niye takım kendini yorsun ki zaten tezgah kurulmuş... Ayrıcalık değil adalet istiyoruz arkadaşım bu kadar basit.

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,358
İsim
Berkay BABUCCU
Ne yapmasını bekliyorsun onu anlamadım? Bok çukuruna dönmüş bir sistem içinde tek sesini çıkartan radikal kararlar alan Fenerbahçe oldu. Büyük cezalar alması gereken sahaya giren o taraftar bozuntuları ota boka tahrik olan taraftarlara ödül gibi ceza verildi kulübe desen aynı şekilde... Bu bardağı taşıran son damlaydı. Alsınlar kupayı bi taraflarına koysunlar müzelerinin.. Maçın hakemi bile daha olay yeni yaşanmış ts maçının hakemi atanmış yani daha neyi tartışalım niye takım kendini yorsun ki zaten tezgah kurulmuş... Ayrıcalık değil adalet istiyoruz arkadaşım bu kadar basit.
Fotoğrafını çekmek istersen müzemize bekleriz kral :)

Gif Man

80+ Gold
Fotoğrafını çekmek istersen müzemize bekleriz kral :)
Hainlerle Fotoğraf Mı !
s-4f89175afb02898dab9f55d558e3137b5d48616c.jpg

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,583
İsim
İsmi ismi.
kendi takımımı ciddi olarak kınıyorum zaten çekilecekler sen niye ilerde milli takım formanı giyecek oyuncuları gol atıp rezil ediyorsun çocuklar zaten urfaya bugün maç yapıp gelmiş
Sonunda galatasaraya fetö vs. demeyip takımının hatasını eleştiren bir vatandaş. Seni kutluyorum kardeşim.

eneskaya6

80+ Silver
Hadi ali koc agliyorda siz taraftarlar İQ seviyenizi düşürüp bu mal koca nasil kaniyorsunuz korkunc.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Adam sana 54 saniye içinde tıklatmış yollamış evine
Sen sitede fetö ehehehe Pervin Buldan ehehehehee diye ağlıyorsun.
Tebrik etmeyi öğrenmek lazım. Kişilik bozukluğu oluyor bu ilerlediğinde.

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,583
İsim
İsmi ismi.
Adam sana 54 saniye içinde tıklatmış yollamış evine
Sen sitede fetö ehehehe Pervin Buldan ehehehehee diye ağlıyorsun.
Tebrik etmeyi öğrenmek lazım. Kişilik bozukluğu oluyor bu ilerlediğinde.
Ben bütün fenerbahçelilerin başkanına sövmesini beklerken batmamaya çalışıp daha batırdıklarıyla karşılaştım. Allah akıl fikir versin.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,233
İsim
Mert Can Ergün
Gs taraftarları hep çocuktur gs nin arkasında kimler var bilmiyorsunuz bilip bilmeden dalga geçiyorsunuz

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,153
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Oyuncuların suçu yok suç ali diye bir çakalın olan U19 daki gariplerime oldu ali koç gene rantı vurdu ya bu adam gider ya bu adam gider öyle bir şey aziz yıldırımın alexi göndermesi bile daha mantıklı en azından aziz yıldırımın bir açıklaması vardı.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,443
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bu durum tamamen Fenerbahçe yönetiminin çocukça davranması rezillik resmen

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Fettah Özalp
Fenerbahçe Sahadan Çekildi ne düşünüyorsunuz ?
Şanlıurfa’da oynanan Süper Kupa Finali’nde sahaya U-19 takımı ile çıkan Fenerbahçe, karşılaşma başladıktan sonra sahadan çekildi.
Onların övünme sebebi 6-0 lari işlevini yitireceği için tarih bu skoru yazmasın diye çekildiler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,636
Üyeler
158,157
Son üye
Berat ucgl
Top Bottom