Neler Yeni

Fenerbahçe Sahadan Çekildi

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
1)Galatasaray Urfalı çocukları düşünüyorsa ertelenmeyi kabul etse idi samimi olurdu

2)Galatasaray u19 ile çıksaydı çok daha seviyeli bir şey yapmış olurdu

2)Galatasaray attığı gole sevinmese çok daha samimi olurdu

4)Fenerbahçe sahadan çekilirken tüm gs oyuncuları fbli u19 çocukları alkışlayıp kendineleri kupa kazandığına sevinmeseydi çok daha şık olurdu

Ama tam tersini yaptılar, kupa hırsı ile hiçbirini yapmadılar

Fbnin yaptığı yanlışlar gsnin bu yaptığı yanlışları hiçbir şekilde doğru yapmaz ve de samimiyetsizliğini örtemez
Her zaman olduğu gibi bir haksız kupa sevinci daha. Ama Malesef alıştık, bu saydığın maddeleri yapacak karakterde bir oyuncu da yok hoca da yok.

Emsal

80+ Silver
Her zaman olduğu gibi bir haksız kupa sevinci daha. Ama Malesef alıştık, bu saydığın maddeleri yapacak karakterde bir oyuncu da yok hoca da yok.
(Elimde olmayan sebeplerden ötürü 9 sayfalık konu kökten silindi tekrar açıyorum
Zannımca konuda forum kurallarına aykırı bir şey yoktu öyle olsa kilitlenirdi)

1)Galatasaray Urfalı çocukları düşünüyorsa ertelenmeyi kabul etse idi samimi olurdu

2)Galatasaray u19 ile çıksaydı çok daha seviyeli bir şey yapmış olurdu

3)Galatasaray attığı gole sevinmese çok daha samimi olurdu

4)Fenerbahçe sahadan çekilirken tüm gs oyuncuları fbli u19 çocukları alkışlayıp kendineleri kupa kazandığına sevinmeseydi çok daha şık olurdu(1-2 futbolcusu alkışladı onların hakkını yemiyim)

Ama tam tersini yaptılar, kupa hırsı ile hiçbirini yapmadılar

Fbnin yaptığı yanlışlar gsnin bu yaptığı yanlışları hiçbir şekilde doğru yapmaz ve de samimiyetsizliğini örtemez

Şimdi gördüm söylemek istediğim şeyi KEREM AKTÜRKOĞLU sahada göstermiş,çok sevindim

Şimdi de mertensi gördüm , bir tebrik de buraya
Hocam ben de görünce şaşırdım kerem ve mertens çok karakterli davranmışlar

Yapabilen olmuş

eneskaya6

80+ Silver
Okan hocayı kınıyorum berkan yerine kerem demirbay ile cıkmalıydı
Mesaj otomatik birleştirildi:

D3C6F275-368F-496E-9F5F-977CB1FAAFE3.jpeg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular