Neler Yeni

Fenerbahçe Sahadan Çekildi

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,006
İsim
Abdullah Aydoğdu
Neyini anlamıyorsun ? U19 un suçu ne ? Adamlar bile şaşırdı biz nerden çıktık diye telli sahalardan metal duvarlara girdiler bir anda utanmadan gol yedik dicemde U19 un suçu ne.
Dostum u-19 rezil mi oldu? Ne oldu ki çocuklara? O çocuklara etse etse gsliler laf eder. Onların ne olduklarını gördük bu gece. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum u-19 rezil mi oldu? Ne oldu ki çocuklara? O çocuklara etse etse gsliler laf eder. Onların ne olduklarını gördük bu gece. :D
Ayrıca kupa kupa diye tutturmuş herkes. Bu gece Fenerin sergilediği olgunluk kupadan daha değerli bana göre.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
olimpiyakos da bugün deplasmanda oynadı. yunanistan taraflarında ağlama sesi falan yokmuş

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,201
İsim
haro
Fenerbahçe taraftarında bu kafa yapısı, biatçı kültür, padişahım çok yaşa kültürü oldugu sürece 10 seneyi geçtim 30 sene şampiyon olamasalar yinede gram acımam üzülmem. hakediyorlar derim. Sorsan Fenerbahçe cumhuriyeti ama gerçekte padişahım çok yaşa toplulugu. Bir adama bu kadar biat edip peşinden giden bir topluluk görmedim.
Ali koç 6 yıl boyunca takımı şampiyon yapamadı. Buda yetmedi 1 alt lige düşelim dedi taraftar peşinden gidiyor. Şimdide fenerbahçeyi güçsüz, korkak bir klüp duruman düşürdü hala taraftar peşinden gidiyor. Fenerbahçe gibi bir takımın maça çıkmamak için böyle bahaneler uydurması fenerbahçeyi acayip küçülttü.
Ve sene sonu başkanlıktan çekiliyorum diyen kendisi. Yani görevinin bitmesine 1-2 ay anca kalmış ali koçun. Ama aldıgı kararlar sanki takımın başında 5 sene daha kalacakmış gibi alınan kararlar. Yani bu adamın tutarlı bir yanı yok. Taraftar çıkıp diyecegine sen gitmiyormuydun takımdan hayır diyecegine, hesap soracagına çıkmış ali koçu savunuyorlar. Ben fbli olsam, ali koç ve yönetimini savunan herkesi FB düşmanı ilan ederdim.

:D Özetle (uzun yazıyı okumak isteyenler için özet geçiyorum) Normalde taraftar buna demeli hayırdır sen ali efendi, 6 sene takımı şampiyon yapamadın. Üsütne lig düşürmeye çalışıyosun sana ne oluyor utanman yok mu demesi lazım? Görevi bırakıyorum son senem diyorsun lig düşürmeye çalışıyorsun bizi görende sanacak 3-5 sene daha takımın başında kalmaya calısıyorsun? Hayırdır ülkeyi ve fbyi karıştırmaya mı geldin yoksa sen demeleri lazım. Ve ali koçu takımın başından kovmaları lazım.

xebec

80+
Fenerbahçe doğrusunu yapmıştır. Hakemlere olan güven bitmiş, federasyon istifa bile etmiyor. Ligden bile geri çekilmelilerdi. Federasyon istifa edene kadar böyle devam etmeli. Ali Koç tek başına alayına direniyor.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,392
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Gol yemeden çekileceklerdi İCARDİ ABİM dk1 de sapladi öyle cekildiler

Ararım sorarım seni her yerde
Allahın ezikleri 18 yaşındaki topçulara gol attılar diye deli gibi seviniyorlar JFOSADPIGKJOFSDIGAJ

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,357
İsim
Berkay BABUCCU
Sahi FB'liler 2 Nisanda ligden çekiliyordunuz noldu. Söz vermek göz vermeye benzemez . Niye ertelendi ligden çekilme olayı :)

Fenerbahçe taraftarında bu kafa yapısı, biatçı kültür, padişahım çok yaşa kültürü oldugu sürece 10 seneyi geçtim 30 sene şampiyon olamasalar yinede gram acımam üzülmem. hakediyorlar derim. Sorsan Fenerbahçe cumhuriyeti ama gerçekte padişahım çok yaşa toplulugu. Bir adama bu kadar biat edip peşinden giden bir topluluk görmedim.
Ali koç 6 yıl boyunca takımı şampiyon yapamadı. Buda yetmedi 1 alt lige düşelim dedi taraftar peşinden gidiyor. Şimdide fenerbahçeyi güçsüz, korkak bir klüp duruman düşürdü hala taraftar peşinden gidiyor. Fenerbahçe gibi bir takımın maça çıkmamak için böyle bahaneler uydurması fenerbahçeyi acayip küçülttü.
Ve sene sonu başkanlıktan çekiliyorum diyen kendisi. Yani görevinin bitmesine 1-2 ay anca kalmış ali koçun. Ama aldıgı kararlar sanki takımın başında 5 sene daha kalacakmış gibi alınan kararlar. Yani bu adamın tutarlı bir yanı yok. Taraftar çıkıp diyecegine sen gitmiyormuydun takımdan hayır diyecegine, hesap soracagına çıkmış ali koçu savunuyorlar. Ben fbli olsam, ali koç ve yönetimini savunan herkesi FB düşmanı ilan ederdim.

:D Özetle (uzun yazıyı okumak isteyenler için özet geçiyorum) Normalde taraftar buna demeli hayırdır sen ali efendi, 6 sene takımı şampiyon yapamadın. Üsütne lig düşürmeye çalışıyosun sana ne oluyor utanman yok mu demesi lazım? Görevi bırakıyorum son senem diyorsun lig düşürmeye çalışıyorsun bizi görende sanacak 3-5 sene daha takımın başında kalmaya calısıyorsun? Hayırdır ülkeyi ve fbyi karıştırmaya mı geldin yoksa sen demeleri lazım. Ve ali koçu takımın başından kovmaları lazım.
kral öncelikle özet için teşekkürler üşenmiştim okumaya. İkincisi ben bir GS li olarak Fırıldak Aliyi farketmelerini istemiyorum.Bırak böyle devam etsinler bizim işimize yarıyor :D bir 5 yıl daha kalır inş.

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,201
İsim
haro
Sahi FB'liler 2 Nisanda ligden çekiliyordunuz noldu. Söz vermek göz vermeye benzemez . Niye ertelendi ligden çekilme olayı :)

kral öncelikle özet için teşekkürler üşenmiştim okumaya. İkincisi ben bir GS li olarak Fırıldak Aliyi farketmelerini istemiyorum.Bırak böyle devam etsinler bizim işimize yarıyor :D bir 5 yıl daha kalır inş.

Ali koçun kalması sakıncalı çünkü var odasına girip var kayıtlarını alan birisi. Hakem olsan kendini baskı altında hissedersin. Bu adam bildigin hakemleri baskı altına alıyor fb'nin hakkı olmayan maçları kazandırtmak için. hakem olsan şöyle düşünürsün ali koç bizim bu var konuşmalarını dinleyecek ona göre konuşursun. Çünkü herkesin maçası yemez ali koç gibi zengin birine karşı durmaya. ailem var çolugum çocugum var der. bu adam Bİldigin örgüt olmuş hakkında soruşturma açılmalı. Baktı şampiyon olamıyor her yere admlarını sokar sonra istedigi herşeyi yaptırır. o yüzden Türk futbolundan bu adam daha fazla örgütleşmeden çıkarılmalı

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,357
İsim
Berkay BABUCCU
Ali koçun kalması sakıncalı çünkü var odasına girip var kayıtlarını alan birisi. Hakem olsan kendini baskı altında hissedersin. Bu adam bildigin hakemleri baskı altına alıyor fb'nin hakkı olmayan maçları kazandırtmak için. hakem olsan şöyle düşünürsün ali koç bizim bu var konuşmalarını dinleyecek ona göre konuşursun. Çünkü herkesin maçası yemez ali koç gibi zengin birine karşı durmaya. ailem var çolugum çocugum var der. bu adam Bİldigin örgüt olmuş hakkında soruşturma açılmalı. Baktı şampiyon olamıyor her yere admlarını sokar sonra istedigi herşeyi yaptırır. o yüzden Türk futbolundan bu adam daha fazla örgütleşmeden çıkarılmalı
5 yıldır var knk bir şey yapabildiği yok kendini kandırıp duruyor sadece. Yanında bir grup feenerli de inanıyor işte :D

eneskaya6

80+ Silver
Allahın ezikleri 18 yaşındaki topçulara gol attılar diye deli gibi seviniyorlar JFOSADPIGKJOFSDIGAJ
yok 18liklere attık diye sevinmıyoz siz böyle ağlayıp kduruyonuz diye seviniyoz mayısa az kaldı

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Turkiyenin en büyüğü Galatasaray dir 2.ligi besiktas ile karar verin

Huuuuuuuu

12 mac 6 gol 3 asist çocuk :)
He kanka FKOAMFOSF diğer dallarda neredesiniz

Emsal

80+ Silver
He kanka FKOAMFOSF diğer dallarda neredesiniz
1)Galatasaray Urfalı çocukları düşünüyorsa ertelenmeyi kabul etse idi samimi olurdu

2)Galatasaray u19 ile çıksaydı çok daha seviyeli bir şey yapmış olurdu

2)Galatasaray attığı gole sevinmese çok daha samimi olurdu

4)Fenerbahçe sahadan çekilirken tüm gs oyuncuları fbli u19 çocukları alkışlayıp kendineleri kupa kazandığına sevinmeseydi çok daha şık olurdu

Ama tam tersini yaptılar, kupa hırsı ile hiçbirini yapmadılar

Fbnin yaptığı yanlışlar gsnin bu yaptığı yanlışları hiçbir şekilde doğru yapmaz ve de samimiyetsizliğini örtemez

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,456
Üyeler
156,493
Son üye
pixsel9dev
Top Bottom