Neler Yeni

Fenerbahçe Sahadan Çekildi

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,582
İsim
İsmi ismi.
Tamamen Fenerbahçe yönetiminin çocukça davranması sonucu rezillik resmen
Üstelik az çok konuşulsada yeteri önem verilmeyen ciddi konu u19 pırıl pırıl gençleri... Mesela sallıyorum kadronun orta sahasındaki arda güler kumaşında ki mehmet böyle rezil olduktan sonra kariyeri nasıl etkilenir acaba?

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,200
İsim
haro
Fenerbahçe 10 senedir şampiyon olmadıgı için yapıyor tüm bunları. Ali koç ne varsa denedi.
1-Hakemleri tehtid edin önünü kesin
2-hakemler dayak yerse şaşırmam
3-Gs için futbolun degil ülkenin sorunu dedi
4-Var odalarına girip çıktı kayıtları ç(ALDI).
5-Fenerbahçe son dk penaltılarla lige tutunduruldu. Skandal kararlarla fb yendikten sonra Selahattin baki her maç sonu açıklamalar yapıyordu. Hakemler hakkımızı yedi diye. Dikkat edin ne zaman fb kollansa baki açıklama yapıyor. Ezbere iş yapıyorlar yani. Bunlar bildigin örgüt olmuş.

Ali koç Türk futbolunu karıştırmak için herşeyi yaptı. Neymiş TFF kötü yönetiyormuş. Ya sen var odalarına kadar girip çıkabiliyosun kayıt alıyorsun. TFF kötüyse seninde parmagın var resmen iş ortagı olmuşsunuz.

Kendi beceriksizligini başka şeylerin üzerine yıkıp ortalıgı karıştırıyor ali koç başka açıklama yok. Fener taraftarıda taraftar bakış açısıyla baktıgı için gerçegi göremiyor. Hakları yenildi sanıyor. Son dk penaltılarla skandal hakem kararlarıyla lige tutundunuz. Cumhuriyetin 100.yılı mesela FB şampiyon olamadıgı vakit, hem evinde hemde deplasmanda Galatasaray'dan 3 gol yiyerek kaybetti. Ama sorsan hakkı yendigi için şampiyonluklar alındı yersen. Ali koç gelmiş geçmiş en kötü ve ortalıgı karıştırmakta en başarılı yönetici. FB taraftarıda gerçegi görmekten aciz en kötü topluluktur. Biraz aklı başında taraftar toplulugu olsa ali koçu çoktan kovardı ve belkide gelecek sezonlarda şampiyon olurlardı. Ama adamın parası oldugu için biat ediyorlar ve takımı rezil duruma düşürdüler. Maçtan çekilme tam komediydi. hiç maça çıkma dah iyi.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,971
İsim
Mert Can Ergün
1712517198277.png

1712517228979.png

Bu üçü ve hakemler çok iyi sahip çıkıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
ufuk imrah
Susa susa ülke bu hale geldi zaten olaylara tepki verince insanların garibine gidiyor.. Böyle devam arkadaşlar. Olayın özünü inatla anlamak istemiyorsunuz yada işinize gelmiyor. Yok kupaymış yok gol atmışlar gün içinde maç yapan çocuklar akşam sahaya çıktı ve gol yedi olayımız bu yani öyle mi... Yazıklar olsun başka bişey demiyorum. Tebrikler büyük başarı elde ettiniz.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam Çocukça Bir Karar Olduğunu Zannetmiyorum Bu Tepki Gösterme İçin Yapıldı .
Neyin tepkisi kardeşim Ali diye iş bilmeniz tekini koymuşlar takımın başına sen şirketden uzak dur git futbol ile oyalan demişler gelmiş bir halttan anlamaz bilmez öyle dolanır durur boş bir adam Aziz Yıldırım bu takımın ruhudur ben fenerli değilim ama Aziz Yıldırım yoksa fener yok bence

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,582
İsim
İsmi ismi.
Susa susa ülke bu hale geldi zaten olaylara tepki verince insanların garibine gidiyor.. Böyle devam arkadaşlar. Olayın özünü inatla anlamak istemiyorsunuz yada işinize gelmiyor. Yok kupaymış yok gol atmışlar gün içinde maç yapan çocuklar akşam sahaya çıktı ve gol yedi olayımız bu yani öyle mi... Yazıklar olsun başka bişey demiyorum. Tebrikler büyük başarı elde ettiniz.
Sen tepkini 100 küsür yıllık rakibine adeta kaçarak kupa vererek mi yapıyorsun, çok daha güzel protesto yöntemleri vardı kendimizi avutmaya çalışmaya gerek yok.

Gif Man

80+ Gold
Neyin tepkisi kardeşim Ali diye iş bilmeniz tekini koymuşlar takımın başına sen şirketden uzak dur git futbol ile oyalan demişler gelmiş bir halttan anlamaz bilmez öyle dolanır durur boş bir adam Aziz Yıldırım bu takımın ruhudur ben fenerli değilim ama Aziz Yıldırım yoksa fener yok bence
bir şey Demiyorum Ona Hocam . Alikoç = İsmail Kartal ( Yedek Don Lastiği ) Zaten Aziz Yıldırım Varken Fenerbahçe Fenerbahçeydi .

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,971
İsim
Mert Can Ergün
Gol yemeden çekileceklerdi İCARDİ ABİM dk1 de sapladi öyle cekildiler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ararım sorarım seni her yerde
İcardi nin gücü u 19 a yeter normal maçlar da penaltısız gol atamıyor

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
ali koç kadar avel adam görmedim heralde. tek vasfı soyadının koç olması. gittin rakibine beleşten kupa verdin. takımı rezil ettin. gs ye eşit şartlarda yenilmeye korktuğundan sahaya çıkamadın kırk türlü bahane buldun. neymiş febe me haksızlık yapılıyomuş da maça çıkmayacaklarmış. komik. fenerbahçe taraftarı da bu herife hala destek çıkıyo ya yarılıyorum gülmekten

Top Bottom