Arama sonuçları: *

1. BurakBal

(Yardım) Doktora gitmeye utanıyorum

Kadın doktor gelse ne olacak? Sağlık bu. Benim karıma kadın doktordan başkası bakmayacak misali.
  2. BurakBal

📍 Türkiye Bir Alanda Dünya Birincisi Oldu!

Çünkü sigara çok ucuz bence ondan kaynaklı.
  3. BurakBal

DERS ÇALIŞMAK İÇİN KAFEİN HAPI

Nature iyidir.
  4. BurakBal

DERS ÇALIŞMAK İÇİN KAFEİN HAPI

Al gitsin kanka. Sınav dönemi işime yaramıştı.
  5. BurakBal

Diyetisyenim bana program yazdı! Sizce nasıl?

Protein açısından eksik bir program olmuş. Gereksiz düşük kalorili. 1699787180 Bir kere şaşırtmadı şu diyetisyenler,bir işi nasıl bu kadar kötü yapabilirsin ki??
  6. BurakBal

MACfit'e gidilir mi?

Yok öyle bir şey hocam. Sadece yıllık sözleşme var. Bende bu sene dershane+spor yaptım,zorluyordu ama yaptım bir şekilde.
  7. BurakBal

MACfit'e gidilir mi?

Bende MacFitte yapıyorum. Hiçbir sıkıntı çekmezsin. Genelde saçma sapan tipler olmuyor zaten en azından benim olduğum bölgede yok.Yıllık sözleşme yaparsan git,yapmazsan o para verilmez.
  8. BurakBal

Hastane Sırası vardı diyenler gelsin.

Valla Istanbulda 6 aydır sürekli bakıyorum randevu yok. Sonunda vazgeçtim. Sağlık sistemi şuan iyi falan değil ama öncesi çok kötü olduğu için önceden iyi oluyor her türlü. Bu arada yok eskiden böyleydi yok öyleydi diyorlar ya. 80lerden 90lardan beri gelişemeyen tek ülke yok çünkü teknoloji...
  9. BurakBal

Aile Ruh Sağlığı Sorunları Nasıl Ateizme Sürüklüyor

Bilemezsin işte dostum bilemezsin. Bu bir inanç meselesi. Sen hala inandığın bir şeyi biliyorum diyorsan ne diyeyim ve 'biliyorum kanki varmı?' nedir, sana düzgünce soruyorum.
  10. BurakBal

Tanrının var olduğunu biliyor musun?
  11. BurakBal

Hocam embriyo olarak geçmesi bir kere saçmalık ve yanlış. Alak diye geçiyor onun pek çok anlamı var, embriyo keşfedildikten sonra embriyo denmeye başladı o ayete. Bilginiz olsun.
  12. BurakBal

Açıkçası benim umrumda olmadığı için ve bana kattığı bir şey olmadığı için inanmıyorum. Kendimi ateist,panteist falan diye de nitelendirmiyorum.
  13. BurakBal

Din sırf bu yüzden bireysildir aslında. O dinde biri yanlış yaptı diye genelleme yapmak çok yanlış bence.
  14. BurakBal

Din tam olarak bireyseldir de birinin ateist olması sorun mu anlayamadım?
  15. BurakBal

1. korona aşısı olduktan sonra öbür aşılar en erken ne zamana olunur?

İrlanda,iskoçya,İngiltere çok daha eğlenceli olur senin için.
  16. BurakBal

Balkan ülkeleri çok sıkıcı tavsiye etmem.
  17. BurakBal

Schengen vizen var mı? Meraktan soruyorum.
  18. BurakBal

Evet öyle zaten ilk doz olduktan sonra sistem sana otomatik açıyor onu kaç gün geçmesi gerekiyorsa. Gideceğin ülkeye girmeden 48 içinde bir test götürmen lazım evet. Havalimanında yapmışlardı bana test sonrasında birde. 1685109365 BionTech ol geç, AB de o geçerli.
  19. BurakBal

14 gün sonra olabiliyorsun diye biliyorum. Ben öyle yapmıştım yurtdışına çıkmadan önce. 2 doz yeterli oluyor ama 3.dozu da ol sen garantiye al.
  20. BurakBal

Fitness ve boy uzaması için growth hormonu alınır mı?

Profesyonel sporcu değilsen kesinlikle değmez. Kaç ay oldu da küre girmeyi düşünüyorsun ki? 15 yaşındasın birde hele bu yaşlarda aptallık olur. Kişiden kişiye etkileri değişmekle birlikte iktidarsızlık, kalp büyümesi, sivilce ve şimdi baktım boy uzamasında negatif etki yapıyormuş zaten.
Top Bottom