Neler Yeni

MACfit'e gidilir mi?

UnlegitPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Enes kaplan
Arkadaşlar ilk defa salona gideceğiz, bölgemizde çok kalabalık olmadığını düşündüğüm bir MACfit var. MACfit'e giden arkadaşların yorumunu almak istiyorum. Normal aylık fiyatı 1100 küsür lira ama yıllık sözleşme yaparsak 600TL'ye düşüyor.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,393
İsim
Olcay akbulut
bizim burda macfite sırf spora gidiyorum diyebilmek için baba parası yiyen ucube tipler geliyor o yüzden benim ön yargım var ancak sizin farklı olabilir hocam bence 600 kafi rakam ekipmanları da bol oluyor sanırım diğer butik salonlara göre

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Bende MacFitte yapıyorum. Hiçbir sıkıntı çekmezsin. Genelde saçma sapan tipler olmuyor zaten en azından benim olduğum bölgede yok.Yıllık sözleşme yaparsan git,yapmazsan o para verilmez.

UnlegitPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Enes kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bizim burda macfite sırf spora gidiyorum diyebilmek için baba parası yiyen ucube tipler geliyor o yüzden benim ön yargım var ancak sizin farklı olabilir hocam bence 600 kafi rakam ekipmanları da bol oluyor sanırım diğer butik salonlara göre
Bende MacFitte yapıyorum. Hiçbir sıkıntı çekmezsin. Genelde saçma sapan tipler olmuyor zaten en azından benim olduğum bölgede yok.Yıllık sözleşme yaparsan git,yapmazsan o para verilmez.
Son sınıfa geçeceğim, okul döneminde dershane+spor olucak, ancak ilk defa salona gittiğim için yıllık üyelik yapmak istemiyorum. Gidip konuşsam yıllık sözleşme yerine aynı fiyata 3 veya 6 aylık sözleşme yaparlar mı?

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,405
İsim
Emir Bayram
Arkadaşlar ilk defa salona gideceğiz, bölgemizde çok kalabalık olmadığını düşündüğüm bir MACfit var. MACfit'e giden arkadaşların yorumunu almak istiyorum. Normal aylık fiyatı 1100 küsür lira ama yıllık sözleşme yaparsak 600TL'ye düşüyor.
Yıllık sözleşme yapıp 1ay sonra gitmezsen pişman olursun.

ottoyusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
YUSUF GÜL
Tavsiye edilir. Salona gidiyorsan tipleri boşver. Salon temiz mi, ekipmanlar çeşitli mi, yeteri kadar ekipman var mı bunlara bakmalısın.

ottoyusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
YUSUF GÜL
Son sınıfa geçeceğim, okul döneminde dershane+spor olucak, ancak ilk defa salona gittiğim için yıllık üyelik yapmak istemiyorum. Gidip konuşsam yıllık sözleşme yerine aynı fiyata 3 veya 6 aylık sözleşme yaparlar mı?
yapmazlar.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,393
İsim
Olcay akbulut
büyük ihtimal yapmazlar hocam butik bi yer olsa belki iyi bi ağızla olurdu ancak macfit kurumsal bi marka hiç sanmıyorum ama yapadabilirler denemeden bilemezsin

çevrede daha ucuz salonlar varsa onlara git bence ilk 3 ay

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Yok öyle bir şey hocam. Sadece yıllık sözleşme var. Bende bu sene dershane+spor yaptım,zorluyordu ama yaptım bir şekilde.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,198
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Macfit mahalle salonlarına göre pahalı ama imkanlar daha geniş ona göre karar ver

Top Bottom