Neler Yeni

Aile Ruh Sağlığı Sorunları Nasıl Ateizme Sürüklüyor

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Sadece bir değil birsürü tasvirini mealini okumalısın türkçe bir şekilde bir anda çeviremezsin İngilizcede bazı cümleler olur onları çeviremezsin buda onun gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya Aciz aciz diyip duruyorsunda işin komik tarafı insanın hep varlığa koşup sizin yokluğa koşmanız çok güzel dimi knk 1 kere geldik ya ye iç dolaş öldür öldürt kimse seni yargılamayacak
Tanrının var olduğunu biliyor musun?

Az biraz sakin

80+ Bronze
Sadece bir değil birsürü tasvirini mealini okumalısın türkçe bir şekilde bir anda çeviremezsin İngilizcede bazı cümleler olur onları çeviremezsin buda onun gibi

Ya Aciz aciz diyip duruyorsunda işin komik tarafı insanın hep varlığa koşup sizin yokluğa koşmanız çok güzel dimi knk 1 kere geldik ya ye iç dolaş öldür öldürt kimse seni yargılamayacak
ben inançsız değilim benim görüşlerim farklı ve evet kimse beni sorgulamayacak çünkü bu dünya sınav için yok mutlu ol ve zevk al diye var. Sınav sınav diyip kendi hayatını zehir etmeye devam edebilirsin ama bunu yaymaya çalışman sadece komik.

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu
Diyanet her konuştuğunda bir kişi ateist oluyor.

121709

80+ Silver

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Bildiğim en etkili paroksetin, memnunum ama duyguları tamamı ile öldürüyor/yok ediyor. Duygusuz tepkisiz, ölü gibi bir şey oluyorsun.
Daha önce farklı ilaçlar kullandın mı

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx

Hah Aslında Orda Onu Demek İstemiyor, Kuran Arapçada bile tam anlaşılamıyor kolu geldi.
Evrensel din ama indirildiği millette bile tam anlaşılamıyor.
Birazdan Gerçek İslam O değil, hatalı olan müslümanlar islam değil kolu da gelir birkaç dakikaya.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ben inançsız değilim benim görüşlerim farklı ve evet kimse beni sorgulamayacak çünkü bu dünya sınav için yok mutlu ol ve zevk al diye var. Sınav sınav diyip kendi hayatını zehir etmeye devam edebilirsin ama bunu yaymaya çalışman sadece komik.
Bak hala dediğimin tersini yapıyor sonra bir şey desem dahada kudurup islama saldıracaksın İslamın kurallarına hiç baktınmı? Sadece ibadet sana zor geldiği için böyle yapıyorsun diğer kurallarada bir bak insanlara güler yüzlü ol yalan söyleme gıybet yapma kıskançlık yapma iyilik et... Bunları uyguladığında Toplum olarak kötü olan bir şey varmı?

Tanrının var olduğunu biliyor musun?
Biliyorum kanki varmı?

Venzyq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Utku Üçlüprizoğlu
Caner hocam bence bu konuyu silin. İleride bakıp utanırsınız.

121709

80+ Silver
Top Bottom